Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lulu4
2. feb 2010

rogi: neboj samam nie si spachtos ja som spala tiez do 9 :40 mne sa tak dobre spi lebo ked idem v noci aj 3x na WC tak potom ked zaspim tak sa mi nechce ani za svet vstat 😀

mirka12011
2. feb 2010

mne sa snivali take somariny, som sa prebudila nato, isla som cikat a tak uz som sa len prehadzovala, lebo som nemohla zaspat a zas som nechcela aby sa mi snivali somarinky....

lulu4
2. feb 2010

mirka: to ja som sa zasmiala som isla v noci na wc a drahy sladko odfukoval a zrazu zo sna ze ty kreten jeden, ja soms a normalne zacala smiat 😀 😀 ked som mu to rano hovorila tak mi nechcel verit, som mu povedala, ze ty si musel mat krasne sny 😀 😀

rogerka
2. feb 2010

inac baby, to rozpravanie zo sna neni vzdy len sranda 😀 ja ked som zacala robit na kase v obchode, tak strasne stresy, este sa mi o tom aj snivalo a raz rano sa ma drahy s kamennou tvarou pyta, ze kto je vasek 😀 😀 😀 mne to sice bolo smiesne, ale on bol na smrt urazeny 😕

lulu4
2. feb 2010

rogi: a kto bol ten vasek? 😀 😀

rogerka
2. feb 2010

kolega z roboty, zaucal ma na kase a ked bol nejaky problem, tak som volala jeho 😀

lulu4
2. feb 2010

rogi: tak to muselo byt dost blbe, viem si predstavit, co si musel mysliet drahy, mas pravdu v tomto pripade to hovorenie zo sna nie je az taka sranda 😖

janinna11
2. feb 2010

Ahojte Kocky, ja mam dnes total blazinec, len dufam, ze uz skoncil... Od rana som uz mala dve porady, no hrozne, same zle spravy v praci, uz sa tesim, ako im oznamim, ze som kinderko 🙂)

AKo inak?? Pozeram a citam, ze ste vsetky len nedavno vstavali, to ja som uz 5,20 bola v sprche a 6,30 som sa pekne viezla elektoru 😀 do prace

janinna11
2. feb 2010

No baby, ked uz sme pri tych snov, mne sa pravidelne snivaju kravinky, naposledy take dobrodruzne, som jazdila na levovi k zamku 🙂) sialene... A tiez sa zvyknem casto zo sna smiat, az na plne hrdlo, na intraku som tak furt budila nad ranom spolubyvajuce 😀 😀 😀 😀

rogerka
2. feb 2010

ale zobral to sportovo, zoznamila som ho so vsetkymi mojimi kolegami, aby nebol problem 😀

ahoj jani 😉 to mas teda drsny rezim, mna by tak skoro nikto nezobudil

lulu4
2. feb 2010

jani: tak ty si sikulka nasa pracovita, no ved uz aby si im oznamila ze si kinderko a postupne sa prestahovala na SK.... ozaj kedy asi planujes to stahovanie?

rogerka
2. feb 2010

😀 to mas dobre, ked sa v noci nasmejes 😀 to mne sa raz, ked som este bola mala, snivalo, ze ma kusol lev do zadku. este 2 dni ma potom bolela prdel 😀 😀 😀

dugyna
2. feb 2010

dobre ranko...no vy ste tu uz toho popisali 😉

bonsai
2. feb 2010

žienky..ako zistím, že už mám to bublinkovanie..slabé pohyby...bojím sa, že to nezistím..že nebudem vedieť, že to je ono..a prajem pekný dník.. 🙂

rogerka
2. feb 2010

cauko dugy 😉

bonsai, mozno nezistis, ale ked ta prvykrat kopne, to si budes na 100% ista 😉

dugyna
2. feb 2010

caute baby je som len teraz vstala

tremoniti mas IP..a urcitte chod k dr.

lenocka nevidim dovov preco by som sumrak pozerat nemohla..a ja som z toho filmu bola uzasnuta..tak ako pise lulu inak dakujem za info 😉 je to nenormalne romaticky film..tak dorbe zahranu a precitenu romantiku som uz dlho nevidela..ja z toho filmu nemozem by som ho kukala dokola..xixi asi z toho ze som tehotna..a nepocula som ze tehotne nemozu kukat nejake filmy..a prei tej stigme som aj tak vcera zaspala..moj drahy ma budil ze mam ist spinkat 😉
leni a nic v zlom ale potom ani ked tvoj malicky kopka sa mu nemusi ta hudby pacit..mozno preto kopka..preto som sa pytala ci ste niekde citali v nejakej studii ze babetko ked sa mu hudba paci tak kopka.. 😉
no ja viem urcite ze ten sunrak sa malemu pacil..sak to bola romticka rozpravka 😉 😀

janinna11
2. feb 2010

Ahojte dievcata!!
Lulu ani nevies ako sa uz tesim, len ma caka vela vybavovaciek, zdravotka, nemocenska, gynekolog na SK, nejake vychadzky si musim vybavit, najlepsie neobmedzene, lebo do nejakeho 7 mesiaca chcem chodit k dokimu do CR, drahy povedal, ze raz za 3 tyzdne (pripadne raz za mesiac) so mnou vdacne pojde 600km, lebo moj lekar je fest skuseny odbornik a jeho pani, ktora ma tehu poradu sa zaobera vyvojovymi vadami deticiek a maju aj nove spickove pristroje a ona kazdyrok obhajuje nejaky certifikat v zahranici a robi vyskum, cize chdem byt pod kontrolou.... a potom uz sa snad nic zle nestane a posledne 2 mesiace by som sa gulala uz k SK dokimu🙂) Myslite ze to pojde takto zariadit?? Ja verim, ze ani ano 🙂

A stahovat sa chcem co najskor, okolo marca,uvidime

bonsai
2. feb 2010

ja len, že mi to sestrička hovorila sledovať..len ono je to ťažké, keď poriadne nevieš, čo sledovať máš.. 🙂

dugyna
2. feb 2010

ahoj rogi,janine,lenocka,lulu 😉
bonsai to zistis ja som si tiez myslela ze nezitsim ale zistila som..je to akoby sa ti creva posuvali v podbrusku 😀

no mne sa odkedy som tehu same kraviny snivaju...to mate dobre baby ale ja som sa zo sna bila..a skuste si predtavit ze vas drahy budi a vy boxujete do neho 😀 chudacik moj

janinna11
2. feb 2010

Dugy, ze aka akcne ziena z Teba!!! Vlastneho muza mlatit, ale zase ked si potrebujes udriet, mozes sa potom na sny vyhovorit a stuchnut si do nho.... 😀 😀

dugyna
2. feb 2010

lulu a k sumraku furt som to videla ako knihy a ze je to velky boom ale neodvazila som sa to kupit..citala som ze jedna ma byt otom ze sa bude rozhodovat medzi tamy kamosom indianom atym frajerom..
no potom sme s drahym nemali co kukat sak v telke nic nedavaju tak sme si pozicali cez fiber tv a bolo to perfektne 🙂

bonsai
2. feb 2010

tak dobre..budem to sledovať..a snáď zistím..ináč aj mne sa snívajú somariny..ale pamätám si len tie hnusné..až sa na to zobudím..a stalo sa mi niekedy pred silvestrom, že som sa zobudila na plač..vlastný.. 😢

garonka
2. feb 2010

ahojte 😵

dnes som akasi svieža a treba mi do mesta a sa mi nechce lebo vonku su chodniky poriadne šmykľave 🙄

dugy ake filmy nemame v tehu pozerať? nejak som nepochopila 😒

rogi a ty tu čo robiš? 😀

garonka
2. feb 2010

a dala som do albumu zas niečo od babky ta nas zasobuje pekne 😵

jjana17
2. feb 2010

ahojte kocky 🙂

garonka
2. feb 2010

jjani čaf

jjana17
2. feb 2010

garonka, pozerala som album no pekne vecicky mas nachystane pre babatko

garonka
2. feb 2010

jjani všetko od babky 😵

kde su všetky baby keď ja tu prikvitnem? 😕

janinna11
2. feb 2010

Ahoj Garonka, ahoj JJani 😀

No Gari sa ti ani necudujem, ze si svieza, ak si iba teraz vstala... 😀

jjana17
2. feb 2010

aj ja pozeram, je tu taky klud dnes

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre