Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
3. feb 2010

garonka len aby

vefi89
3. feb 2010

dugy, mne dr povedal, že pokiaľ nie je žiaden problém, tak sa nerobí....ja chodím len odkedy som bola v nemocke s tvrdnutím..ale nehádam sa 😉

rogerka
3. feb 2010

dugy, este sa dohodneme o tych navstevach 😉 ale dakujem 🙂

garonka
3. feb 2010

dugy nie všade robia ctg každý týždeň su tu aj baby ktore neboli vôbec 😕

garonka
3. feb 2010

vefi nevysolim jej ani cenťak
a zas budem odhaňať čiernych pasažierov v ambulancii 😀

elko69
3. feb 2010

dugyna daj foto siat :D

dugyna
3. feb 2010

rogi ano svatobne sme kupili vyslo to lacnejsie ako pozicanie 😉 a su krasne 😉
vefi 27.2..taky krasny datum..lebo 27.10 sme zistili ze cakame malinke 😉 😉
jej tyakeho tmavohnedeho..jej takeho by som brala..k tomu nasmu hafikovy..kukni asi je este v albume ak ho nevymazali admini..a ma uplne labradorsku povahu..taky hravy a zarovec rozumny velmi
rozmyslame ze by sme zobrali este nejakeho k nasmu ..aby mal kamarata 😉

rogerka
3. feb 2010

jeeej, zlaty havinko 🙂 daj aj saty, nech kukneme 😉

vejula
3. feb 2010

ahojte baby, tak ja mám dnes hrozne depresívnu náladu, to asi z toho vyčepania azajtra o pol siedmej do Nitry 😒 Baby čo je to so mnou som z toho znechutená... Všetko ma akosi rozplače ☹

vefi čavi som ťa dlho nevidela, inač čo sa týka tej váhy, podla mna je to dosť nepresne, kamarátke stále hovorili že maličký je moc malý a narodil sa o vyše týždna skôr okolo 3400 g, takže keby počkal do termínu tak je akurát kilečko a pol.

dugyna
3. feb 2010

vefi ja len viemze tak sme sa to ucili..a ze v ba sa to tak robi..

dakujem za pochvalu havinka 😉

rogi pozri ak chces poslem ti cislo do IP a napises mi keby si tam ostala..a keby ti bolo smutno..hm? 😉

liv1
3. feb 2010

caute babule 🙂
dugy som pozerala tvoj album ci uz si dala saty a pozeram ze mate vela chlapcenskych veci. to ste si taki isti? 😀
a kde budete mat oslavu? a kostol, alebo urad?

rogerka
3. feb 2010

veji, preco depkujes???
dugy, super napad 😉 budes moja spojka 😀

liv1
3. feb 2010

veji vykasli sa na depku 😉 na kazdeho to z casu na cas pride, ale ty sa mozes rozhodnut ako sa budes citit ver mi.. 😉
mas vela roboty?

dugyna
3. feb 2010

veji usmev my sme tu stebou 😉
liv no myslime si ze hej 😉 ale hlavne nech je zdrave 😉 a ja mam rada bledomodru..aj drahy atakze aky ba bolo dievcatko nema s tym vobec problem 😉

rogi tak ti poslem cislo do IP 😉

liv na urade budeme mat 😉

garonka
3. feb 2010

veji to su hormony ja sa dnes s drahym hadam pre každu volovinu tak po tehotenstve s nami hormony trepať nebudu a nebudeme ani plakať a ani hadať sa 😉

garonka
3. feb 2010

vefi zmizla bez pozdravu? ta dostane po holej ale poriadne 😠

vejula
3. feb 2010

joj babulky dakujem, ešte že vás mám lebo už ani mm nebaví ked mám takuto náladu. a huči že čo mi zas je ☹ No ja niekedy chytím depky z takých vecí či bniečo nerobím zle ako pre bábatko... To tak z všeličoho, som taká ustráchaná.... 😔

garonka
3. feb 2010

veji my sme mali take obdobie ak som bola nervozna tak stale tie jeho blbe otazky preboha čo ti zas je? no nie aby bol ku mne mily ešte provokoval ale teraz to je už oki občas.
a ak mi je blbo vyventilujem sa tu na koníkovi, skratka ma to prejde raz dva ak si tu s babami čmaram 😉

dugyna
3. feb 2010

liv rogi ....ale to nebude vidno ked ich odfotim len tak na vesiaku to nebude ono 😉

vejula
3. feb 2010

jj presne ako hovoríš garonka.... Tak mne je na pt a ešte sa on tvári ako ta obeťa ja mám ešte výčitky z toho že som smutná... Acj jaj.... Už aby bol maličký na svete, sna bude všetko lepšie...

garonka
3. feb 2010

veji a môj sa ešte aj uraziť vie no necham ho tak potom ho to prejde, i ja mavam občas take dni tie hormony su ale potvory

lenocka84
3. feb 2010

baby ja som tak strasne znudena ako uz som uz dlho nebola

vejula
3. feb 2010

no vedˇvšak ten môj detto. Dnes radšej odišiel ku kamarátovi nech sa na mna nemusí divať ked tu slzy roním... Aj tak dobre aspon sa vyplačem a nemusím sa nikom zodpovedať a ospravedlnovať, za to že som si dovolila si poplakať.

garonka
3. feb 2010

leni hraj hry na nete či nieeeeeee?

veji ja som naposledy revala ako mala keď havovi bolo zle a nema to vyhrane, musíme snim na srdcove vyšetrenie a to stojí peniaze a zatim nemame tak len havo sa nenamaha aby bolo všetko ok a musí počkať 😔

lenocka84
3. feb 2010

veji aj ja som si dnes poplakala
tusim bol dnes taky nejaky den, zvlastny

vejula
3. feb 2010

joj garonka, tak budem držať palce nech to s havinom dobre dopadne, ja to uplne chápem ja by som tiež revala jak šialená... Ale verím garonka že to dobre dopadne, neboooj.

Ahoj Leni a čo tak znudená.... Zahrajte s chlapom šach 😀

lenocka84
3. feb 2010

veji on sa hra, na pc, to mu staci ku stastiu

garonka
3. feb 2010

veji diky no havo si toho dosť vytrpel ale nedame ho za nič na svete a posledne dva dni bol divny furt chodil pod posteľ sa triasol a nespal tak ho mm daval hore k nam vtedy spal ako babätko dam foto do albumu ak mam

dugyna
3. feb 2010

juj baby a co hovorite na panelak?

liv1
3. feb 2010

dugy lahka pomoc, musis si ich dat na seba a tak sa odfotit 😀
podla mna aj ten moj by najradsej kupil modry kocik 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre