Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

liv1
8. feb 2010

tal som bola poriadne vedla 😀

miroslava89
8. feb 2010

jane do porodu sa ti snad placenta este posunie🙂

dugy stehy mam vybrate citim sa ok.. uz len si spomenut co to vlastne milovanie je 😅..

lenocka84
8. feb 2010

ahojte
tu som

mirka ta sprava s harmony a srdieckom je super, velmi sa tesim

liv1
8. feb 2010

ahoj leni 😉
miri to sa nezabuda 😀 aj my sme uz velmi dlho nie... 😀

miroslava89
8. feb 2010

liv dufam ze sa to nezabuda😀 ale ja mam zo seba pocit ze ano😅.. ved my sme spolu intimne nezili od augusta 😅

miroslava89
8. feb 2010

leni ahoj 🙂

lenocka84
8. feb 2010

liv to fakt?
ja odkedy som tehu tak som total ze nadrzana 😅
moj mm to az nechape

liv1
8. feb 2010

miri tak my sme na tom o 3 mesiace lepsie 😀

leni fakt, ja som tiez, okrem nevolnosti samozrejme, ale strach o male je vacsi. ja som mala spinenie na zaciatku asi 4 dni, odvtedy vsetko ok, no ale aj tak. este pockame do konca toho tretieho 😀 ach jaj. 😀

miroslava89
8. feb 2010

ja ked som boal tehu tak sme na sexik ani pomysliet nemohli 😔
ale poslden dni som z manzela hotova len co ho vidim bez kosele prebehnut po dome..

dugyna
8. feb 2010

miri tak potom ak mas chut tak mozte v klude 😉 ak mas chut

lenocka84
8. feb 2010

mirka tak myslim ze kludne mozete, a veeeeelmi to pomoze Vasej psychike

liv1
8. feb 2010

aj mojej by to pomohlo 😀 😀 😀

miroslava89
8. feb 2010

baby ste mi dodali odvahu 😅 😀 idem sa venovat manzelikovi 🙂

pekny vecer

lenocka84
8. feb 2010

liv chvilocku pockaj, a uz budes aj ty 🙂 🙂

vejula
8. feb 2010

Ahojte kočky...

Mirka 😀 teba tu už asi dnes nezastihnem ako tak čítam 😀 😝 Ale tak po pol roku sa ti ani nečudujem 😉

No mne sa dnes stala taká nehoda na schodoch... Tie blbé svetlá čo po pol minute zhasnu vo vchodoch, viete, tak zhasli a ja som myslela že už je posledný schodík natiahla som nohu ale tam boli ešte dva tak som zdrisla po tých schodoch na zem. Normálne som bola v takom šoku že už si ani neviem vybaviť ako som dopadla... Ale ubližila som si ale nie na brušku aspon nič necítim, a maličký sa v poriadku hýbe a sa mu už štikutalo tak hadám je v poriadku drobček môj... Bože som ja taká blbá, by som si dala zopár faciek, ked si neviem dávať pozor poriadne ☹

janefonda
8. feb 2010

zacne panelak a nikoho tu nie je! 🙂 Tesim sa na tu sobotu tehule!!! 😵

vejula
8. feb 2010

ja som tu jane....

janefonda
8. feb 2010

vejula ale tak neurobila si to naschval tak sa neobvinuj. To sa stava. Ja som uz pocas tejto zimy nejedenkrat ledva ustala smyk. Co narobis, stava sa! Hlavn ze ze maly santi 😉 aspon vies, ze je ok. Ten sok ti uplne verim, si sa musela zlaknut.

vejula
8. feb 2010

joj jane, zlakla poriadne aj som plakala z toho šoku. Ale tak ked maličký kopká tak snad je všetko OK... Ešte že to bolo už skoro dole že som neletela celé schodisko. Ale teraz mám taký strach asi už budem chodiť iba výťahom aj na druhé poschodie 😕

garonka
8. feb 2010

veji malinky je v brušku chraneny plodovou vodou to by si musela dopadnuť poriadne na brucho a riadne ho udrieť aby sa niečo stalo , ak nestresovať to škodííííííííííííí 😎

garonka
8. feb 2010

veji a ja chodievam na prve poschodie vyťahom v pohodičke aj havo sa vozí 😀

janefonda
8. feb 2010

veji my sme na tretom a tiez chodim vytahom odkedy som sa naposledy potkla. Mam pocit, ze odkedy som tehu stracam koordinaciu, teda ja som sa vzdy udrela na moznych aj nemoznych miestach, ale pocas tehu som uz mala toooolko modrin 😠 no sikovnost moja velika!!! ale neboj urcite je Dominik ok. Garonka ma pravdu, maly je tam dnu ako vo vaticke 🙂

elko69
8. feb 2010

vejula aj ja som padla asi 2 tyzdne dozadu na lade na zadok tiez chvala bohu nic sa nestalo a male je odvtedy aktivnejsie s ami tak zda 🙂 a kamoska padla 2 tyzdne pred porodom na schodoch a malinka je v poriadku,to babo uz je viac chranene v nas ale keby si mala nejake bolesti alebo nieco divne utekaj k dokymu!!!

dugyna
8. feb 2010

baby ja chodim na tretie vytahom aj z havinkom 😉 pesi nerada chodim lebo sa rychlo zhasina svetlo..a potom tiez smatram po schodoch..

jane ale dnes sme sa bavili s barby ze by bolo mozno lepise vymysliet ine miesto..lebo v poluse nie su nefajciarske podniky... najlepsia by bola cukraren..

lenocka84
8. feb 2010

no aku mate vyhodu
ja chodim na 3 peso, lebo tu vytah nemame
a viem ze to dobre robi aj malemu, a aspon mam pohyb

garonka
8. feb 2010

ja sa radšej vozím vyťahom inač sa zadychčím a funim ako pes 😀
pohybu mam na prechadzke s havom tak akurat 😵

liv1
8. feb 2010

cukraren ma nenapada ziadna, ale napr. na racku v red cafe je to prijemne a nefajci sa tam. je to restika, ale ludia tam viac chodia len tak na kafe,na drink. juj ale teraz ma napadlo ze mi tam uz 2 krat bola zima. tak nic. idem dalej premyslat. 😀

liv1
8. feb 2010

leni a ako budete riesit kocik a tak?

gari havo je na toto uplne super. clovek s nim ist proste musi, a tak sa donuti 😉

lenocka84
8. feb 2010

tu u svagrinej nie je vytah
u nas v bytovke je
a aj tak u rodicov, tiez nemame, a teda kocik pojde dole do pivnice

liv1
8. feb 2010

jaj tak ked bude male tak uz budete u seba?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre