Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vejula
9. feb 2010

jj lenočka v utorok to býva... Ale tak tie prednášky čo tam su tak ich je asi 5 a potom sa to opakuječ iže ako budeš chodiť tých 10xtak to máš všetko aj opakované 😀 Ale zas tam aj cvičíme aj tam nacvičujeme dýchanie a také veci... Trošku tam daju aku taku predstavu čo sa asi bude diať, mne sa to celkom páči 😉

liv1
9. feb 2010

elko kamoska ma Davidka, to meno som si veeeelmi oblubila. Zlatunky je maly velmi 🙂

elko69
9. feb 2010

no ja sa neviem rozhodnut ked mne sa lubia vsetky tie mena,zeby som to nejako skomolila dokopy :D :D :D???

vejula
9. feb 2010

teraz su v kurze všetky tie mená čo sivymenovala uplne najviac je asi Jakubkov... Nop okrem Samkov, tí asi vedu. A z dievčenských mien javiac používané je EMA

lenocka84
9. feb 2010

veji a kolko tam byva naraz zien? cca

vejula
9. feb 2010

no okolo 10 asi. LEbo tolko je tam lôpt. Dnes sme boli na doraz.

garonka
9. feb 2010

veji ja mam neterku Emmu 😵 😵 😵 😵 😵

natalia777
9. feb 2010

Ahoj garonka, ty co tu este robis??? 😀 😝 a co je s vefi???

vejula
9. feb 2010

🙂 Pekučké meno, moja kamrátka ma zas Ninu. Teraz su tie krátke dievčenské mená v kurze sa mi zdá. A ty bi si dala aké meno dievčatku?

janefonda
9. feb 2010

tak baby povedzte kde dame to stretko? Nechame ten polus? Ved aj tam musi byt daco, kde sa nefajci, ci? Hlavne aby sme vsetky prisli na rovnake miesto 😉 a odtial pojdeme uz spolu a nieco si najdeme. Ved nakoniec je jedno kde, hlavne ze bude dobra spolocnost!!! 😵

liv1
9. feb 2010

mne sa velmi pacil Jakub aj Samko, no ja som presne ten typ, ze pokial je niecoho vela nie je mi to vzacne, a tak ani jedno z tychto mien urcite nedam. Pacilo sami Kristinka, Sara ale tiez je ich strasne vela. Budem musiet vyberat z inych... 🙂

janefonda
9. feb 2010

Nina je aj moje krsna, aj znamej mala, je ich tu ako po dazdi. Viem sice, ze aj Natalky su teraz v kurze, ale u mna je to uz dlhoroka laska k tomuto menu! Tak min. 10 rokov viem ze bude Natalia 🙂

liv1
9. feb 2010

jane presne, ja som za, mne je to jedno. nechajme ten polus, a nakoniec vzdy moze niektora ina vymysliet inokedy ine miesto a bude 😀

elko69
9. feb 2010

vejula no Emma sa mi velmi lubilo a aj Nina celkom :D

ja tiez chodim na cvicenie pre tehotne ale tu v Trnave a tam nas bolo okolo 12 tiez ale bolo tam aj viac lopt takze by to bolo aj pre viac bab...

liv1
9. feb 2010

Kamoska ma dceru Melisku. To je velmi pekne si myslim. 🙂

lenocka84
9. feb 2010

veji a to chodis teda do cadce?
to by bolo do pohody
uvidim ako budem stihat, chcela by som sa tam ist kuk na porodnicu, a tak, aj do ziliny, bo nejako som sa este nerozhodla

janefonda
9. feb 2010

ja na ziadne cvicenia nechodim...je v tom nejaky problem? cvicim si sama doma na fit lopte, rano dam strecing a je to. Co sa tyka dychani, svokor mi na to povedal, ze kazda porodna babica, teda tu v Rakusku to uci inak, a zatial kazda zienka porodila. Ze on mi povie ako by to malo prebiehat, a ako by som mala dycht pocas kontrakcii a tak, ale ze vsetky nakoniec porodime rovnako 😉
Ak to nikomu nevadi nechajme ten polus nech uz to miesto mame zvolene a je to...

natalia777
9. feb 2010

janefonda : ja som Natalia a vzdy som bola hrda na moje meno 😀 myslim ze bude aj tvoja dcerka 😀

lenocka84
9. feb 2010

jane nie je
preco by aj mal?
ja som rada ze vypadnem medzi ludi, tebe svokor poradi, mne nema kto, tak asi aj preto
a to co riesim s veji to je ten predporodny kurz, teraz len tak relaxacne chodime cvicit

elko69
9. feb 2010

jane myslim ze to neni problem, to len ak chces a mas cas tak si tam zajdes a ked cvicis doma n alopte tak to je len dobre...trosku pocvicit panvu a tak...

janefonda
9. feb 2010

a kde ste zasa vsetky? Panelak zacina az za 15 min. 😀

lenocka84
9. feb 2010

jj to je pozitivne ze zacina

garonka
9. feb 2010

i vy kukate panelak? ja mam rada Janku a Emila 😀 😀 😀

dugyna
9. feb 2010

ahojte kocky ..docitavam co pisete..
barbina..sex..teda hlavne spremie napomahaju porodu..a masaz bradaviek..je to lekarsky povrdene

vejula
9. feb 2010

lenočka ja určite idem do Čadce... Je to tam pekné a vraj izby čo su tam ako štandard tak v ZA sa doplácaju ako nadštandard. Aj ten prístup je tam lepší myslim... Nám čo hovorili ked prídeš na príjem najprv pôjdemš s mužičkom tam budeš skackaAť NA LOPTE A predychavať, to ťa všetko naučia na tej príprave... Fakt je to tam také solidné, dokonca už aj nejaký traja dobrý gyndovia zo ZA odišli do CA...

Garonka ja mám rada Imra, fakt neviem kto mu píše texty ale cikám z neho 😀

lenocka84
9. feb 2010

dugy bola si dnes cvicit?

garonka
9. feb 2010

dugy masaž bradaviek sa neodporuča hodila som link z časaku a tam sa lekar vyjadruje 😕

garonka
9. feb 2010

veji hej aj Imro je super a presne mu i ta postava sekne ktoru hra 😀

dugyna
9. feb 2010

elko gratulujem k chlapcekovi 😉

lucy epiduralu sa nemas preco bat..ja to ako s liekymi oni musia napisat neziaduce ucinky..ale je to iba u mimum ludi.. 😉 😉
ja si dam urcite epidural..a lucy daj si ho uz v rpvej dobe porodnej

dugyna
9. feb 2010

miruska ja som mala pocit ze ty mas v pohode svokru..ze vam pomahala..hm?ale hento co si pisala tak za to by som ju do inej rite poslala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre