Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
11. feb 2010

ja idem postahovat fotky co som nafotila
nebolo ich malo

dugyna
11. feb 2010

tak potom pridaj nejake 😉

lenocka84
11. feb 2010

nieco si dam jasne, do albumu moje lasky

garonka
11. feb 2010

leni teším sa na fotky 😵

dugyna
11. feb 2010

mam pridane fotky v albume vybavicka II. 😉

dneska je tu nejak ticho

janefonda
11. feb 2010

dugy potom v sobotu sa ta popytam na tie tvoje plienocky, som sa tym dnes zaoberala trosku a aj mm sa to paci, tak by som to mozno kupila aj ja... 🙂
inak uz mame postielku!!! Aj podlozku na prebalovanie, kozmetiku, vlhcene handricky, dazdnik na kocar, a kupila som dnes body rozlicne velkosti od 62 po 94 tusim, kus za 1,49eur 100% bavlna 🙂 a sadu avent flias za 12 eur, co stoji normalne 32. Som na seba pysna 😀

garonka
11. feb 2010

jane nahoď do albumu 😉

dugyna
11. feb 2010

jane tak to si super nakupila..my pojdeme asi zajtra..uvidim ako sa bude drahy citit po nocnej ..sama si netrufnem soferovat do hainburgu..teda ked pojdem s nim tak hej...a potom uz aj sama na buduce ale prvy krat chcem ist s nim ked mam soferovat 😉 a ked nie tak mozno pojdem s mojou maminou busom..zevraj tam chodi z pod mostu SNP
a kolko bolo flias v tej sade avent?
jane ak chces tak mozes nejake tie plienocky mozem doniest..ja som z tych plienok strasne nadsena..a aj moj drahy ze som super vec objavial 😉

janefonda
11. feb 2010

tato sada presne to je http://www.maderna.sk/dojcenecke-potreby/avent/...

no mozes mi to doniest ukazat ak by ti to nevadilo.. my rozmyslame nad Popolini to je Rakusky system myslim, tak zistujem o tom co sa da...uz som to aj nejako pocitala co vsetko by nam bolo treba. Vstupna investicia celkom vysoka, ale tak zasa do roka je naspät a mozes tak odchovat aj dve deti na tej istej sade co sa zivotnosti tyka, tak sa nam to aj pozdava.

lenocka84
11. feb 2010

ste tu este baby?

dugyna
11. feb 2010

jane babylucy su slovenska vyroba su najlecnejsie www.plienka.sk ja som naratal pociatocnu investiciu asi 8tis max 10tis a jednorazovky pri spotrebe 6-8tis by stali za rok asi 18tis..cize za prvy rok uz usetrime..a presne ako pises odchovas aj dves deti..jane a skus kuknut aj tu na koniku v bazare niekedy kocky ani nepozili plienocky a predavaju ich len oprate..alebo len 6krat pouzite alebo mesiac..co je super..
popoliny mam tiez doma tie tencel..a este 2 druhy..ale tie babylucy sa mi pacia viac sak uvidis 😉 mam ich aj v albume..ale prinesiem ich aj zo sebou ..len jane posli mi v sobotu este sms aby som nahdou nezabudla 😉 dik

dugyna
11. feb 2010

jene ja uz mam dve 250 flasky a dve 125..takze ale inak velmi dobra kupa 😉

leni som tu 😉

garonka
11. feb 2010

leni aj ja som tuuuuuu 😵

garonka
11. feb 2010

kuki panelak a môj drahy si vedľa odfukuje zaspal a sa mu niečo sníva lebo take smiešne pohľady hadže 😀

lenocka84
11. feb 2010

lusyyyy hello
co malicky? spi?

mojmu sme prehodili biorytmus, bezne od tej 4tej bol ticho a spal, a teraz to je prehodene, lebo od 16:30 bola diskoteka, takze teraz je ticho, a predpokladam ze o 22:00 bude zase vystrajat

garonka
11. feb 2010

leni doteraz vystrajal ale akosi stíchol a nema rad ak sa zhlboka nadychnem cely sa asi s nervami vyduva 😀

a v noci ti haja? nebudiš sa na kopance? a vrtenie?

lenocka84
11. feb 2010

v noci spime, obidvaja
ja mam dost tvrdy spanok, len zvuky ma ma budia
takze pohodka
uvidime kedy sa dnes zobudi, alebo stihnem ja skor zaspat

zazalienka
11. feb 2010

Ahojte, Lucy a Ty si ešte celá??? čo Vefi? nerodíte, či ako??? 😀 😀 😀

garonka
11. feb 2010

zazi zajtra idem na monitor tak uvidím či ma tam nechaju lebo zvyšil sa mi tlak 😕

a vy ako???????????

garonka
11. feb 2010

leni i ja tvrdo spím ako dudok ale tuto noc som nespala vôbec tak ma palila zaha zo cesnaku ako nikdy viac, tak som sa pokušala zaspať posediačky ale maly sa vrtel, a to už poriadne bolelo

zazalienka
11. feb 2010

my v pohodičke, malý je zlatý, semo tamo si poplače, ale len málinko.. užívame si každú spoločnú sekundu, lebo čas hrozne uteká.. a malý rastie..
už to máš za chvíľku, nezdá sa Ti že to nejak rýchlo utieklo? mne bolo aj za tým bruškom ľúto, som si zvykala dlho že ho nemám.. ale stačí kuk do postieľky a hneď je to o inom..

lenocka84
11. feb 2010

tak na tu zahu mi pomaha jedine mlieko
nic ine
a to som uz skusila xy veci

fakt ma budia len zvuky, ani psa neregistrujem, ked dojde do postele

garonka
11. feb 2010

zazi praveže mi to ide pomalinky ale nesťažujem sa bruško mam rada i na maleho sa teším

a chodievate aj vonku?

garonka
11. feb 2010

leni mne tiež zaberie mlieko ale po tom cesnaku nezabralo nič nič som doslova horela celu noc ako palila jaj

ja som musela našho v noci vytrepať k nam nech si ľahne aspoň na hodinku a rovno k drahemu k noham tak pokojne hajal zlaty to havkač

zazalienka
11. feb 2010

jasne, v sobotu sme boli prvý krát, chvíľu v nedeľu, vlastne každý deň na pol hodinku-hodinku, kým si zvykne na zimu.. nechcem aby ochorel, ale páči sa mu vonku, a keď zastavím pri nejakom výklade tak protestuje, lebo sme zastavili🙂) mrnčanm dáva evidentne najavo, že sa chce viezť..

norikk
11. feb 2010

lenocka a to ti pes nevadi?? ja nasho nepustim uz ani do izby....strasne mi smrdi 😖 😀

garonka
11. feb 2010

zazi zlate babenko

kamoške maly haja v kočíku i 5 hodín ale doma ak su tak len spí po 30 min
zvlaštne ako to mimi v kočíku ukľudňuje 😉

lenocka84
11. feb 2010

lusy mne to zatial zabera klop klop

norrik nie nesmrdi, kupeme ho, takze nie
a von chodi fakt ze vycikat vykakat, je to domaca spongia 🙂

zazalienka
11. feb 2010

hlavne po tých hrbatých neodhrnutých chodníkoch🙂 som mala pocit že sa rozletí kočík🙂))

janefonda
11. feb 2010

dugy v albume som to uz pozerala vela krat, ale nazivo by mi to bolo milsie 😉
Bola som fotit dnesne ulovky 😉 tak ak sa mi podari hodim sem daco. ked tak nad tym uvazujem, chyba nam vanicka, kolotoc nad postielku, a kocar ...a plienky, len sa musime rozhodnut teda, ze ktore... no a este zopar veci, co mi postupne pridu na mysel 😀
a dohodli ste dnes to miesto stretnutia babule???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre