Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
17. feb 2010

Gali a Liv ved ono to docvakne nebojte 😀 hlavne ked zacnu deturence kopat, odvtedy sa to uplne zmeni 😵

liv1
17. feb 2010

tak tomu verim, neviem sa uz dockat 😵

vefi89
17. feb 2010

jane, mne to nezapía koľko kraá aj teraz...pokiaľ sa nehýbe a nemusím sa zohnúť 😀 😀 😀 to bude tým mini bruškom 😀 😀
inak ahojte 🙂

liv1
17. feb 2010

cau vefi. prosim ta chod sa poprechadzat po schodoch, daj si teplu vanu alebo dobry sexik nech uz porodis a my sa mozme tesit a cakat na foto Miška 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janefonda
17. feb 2010

vefi ty by si sa uz mala rozpadnut a ver, ze potom ti to rychlo dojde 😀
liv coskoroooo to pride, ani sa nenazdas, ja mam stale pocit akoby som dnes zistila, ze som tehu a uz je to 28tt 🙂

vefi89
17. feb 2010

liv, už som skúšala všetko. Jedla som štiplavé, obáram sa každý deň, prechádzam sa, ba i behám, schody hore-dole, sex včera a nič 🙄 ale neboj, keď dozrie čas, dočkáme sa všetky 😀

liv1
17. feb 2010

vefi to fakt?? 😀 😀 😀 tak to fakt malemu sa nechce, tak mozno vie preco 😀 .

janefonda
17. feb 2010

malemu je u teba jednoducho dobre 😉 co sa bude nahlit, v brusku ma teplucko, pohodlie, klud...

vefi89
17. feb 2010

a vonku bude mať akože teror 😀 😀 😀 😀
keď on by aj chcel, nalieha a tlačí sa dole, to cítim, ale možno tam mám hrošiu kožu a cez ňu nevládze 😀 😀 😀
ako ste sa dnes mali??

liv1
17. feb 2010

juuuj ja som uz pisala, ze je mi zas zle, tak cely den lezim a nic. a obcas kuk konik, ze co nove. 😕
a cakam na mm kedy pride z prace, kazdy den sa naho tesim ako male decko 😅
a ty si mala aky den? okrem behania po schodoch 😀 😀

vefi89
17. feb 2010

zle ako nevolno myslíš, alebo psychická nepohoda?? inak aj ja som podobná ako ty, tiež sa neviem dočkať, keď mi starký prikvitne dom konečne. 😀
ja som bola ráno na pásoch, potom som šla do obchodu a teraz som si dala variť krumple, spravím cesnakovú krémovú a potom tie palacinky....tak sa teším na ne 😀 😀ale ako sa poznám, keď ich spravím, už ma chuť prejde 😀 😀 😀

liv1
17. feb 2010

nevolnosti myslim 😖 .psychicky som na tom povacsine velmi dobre 😀 😀 .
s tymi palacinkami podobne, nejako sa ich vzdy nabazim pocas varenia a nakoniec si tam len 2-3.
keby aj mne niekto urobil polievocku 😵

vefi89
17. feb 2010

si objednaj z reštiky dákej 😀 😀 😀
opustím ťa, idem s hafanom von....
mala by si sa aj ty vyvetrať, keď ti je zle, mne to občas pomôže 😉

liv1
17. feb 2010

mala by som neviem sa odhodlat 🙂 utekaj 🙂

lenocka84
17. feb 2010

ahojte
uz som doma
nieco nove?

lucy1990
17. feb 2010

Rogi, gratulujem ku dcerenke 😀

dugyna
17. feb 2010

jane 🙂 no taky rogerkin odkazovac 🙂
chcela som objednavat ale uz ich mali vypredane tak cakame s barby na dalsiu akciu o tyzden by mala byt 😉tak sa tesim.inak jani pitala som sa na to tvrdnutie pleienok jednej kocky...tak hovorila ze treba prat v mydlovych orechoch..ze tiez jej tvrdli trochu a odkedy pouziva mydlove orechy tak je to v pohode..popripade treba dat zmakcovac vody 😉a miesto avivazu ocot..alebo teatree olejcek

janka to naozaj sa tak vola syndrom bieleho plasta. 😉

dugyna
17. feb 2010

miroslava a gali vitajte gratulujem 😉

miruska chapem ta ja by som spravidla to iste drz sa praajem vela sil a energie.a ked bude ten spravny cas a budes sa na to citit tak zavitaj.

dugyna
17. feb 2010

jane aky bol valentinko? 🙂

janefonda
17. feb 2010

dugy ako sa mavas?
My hladame ten idealny kocar pre nasu malu a rozhodli sme sa pre Jane slalomPro, tak si ho pojdeme kupit aj s manzelom. Tu sme si ho boli mrknut v jednom obchode, este ho mrkneme u nas v Rakusku a kupime kde bude lepsia cena 😉
tak sa tesim, ze sme sa uz rozhodli, ktory to bude 😵

gali
17. feb 2010

vidim, ze vas je tu uz celkom dost 😉

dakujem za privitanie 🙂

lenocka84
17. feb 2010

gali vitaj

nas je tu viac nez dost
aby nuda nebola 😉

gali
17. feb 2010

liv1 som zvedava, teda, ktora z nas dvoch bude skor maminou 😉

vejula
17. feb 2010

čááávte kočky...

Ahoj gali, tak sa pridávaš tehulkovať s nami??? Super, lebo teraz nám dve tehulky porodili tak potrebujeje doplniť stavy 😀 😀 😀

gali
17. feb 2010

dakujem lenocka84 a dugynka

janefonda
17. feb 2010

ako sa to tu pekne zaplna, este 5 min. a je panelak 😉 uz som ho nevidela tri dni
lenocka ozaj co s tou tvojou cukrovkou? Ako to riesite?

gali
17. feb 2010

normalne ste ma dobre naladili 🙂 a pridavam sa k vam

lenocka84
17. feb 2010

jane da sa to
este tyzden a mam dalsie vysetrenie, tak som zvedava
odkedy to sledujem, som dala 2kg dole no aj tak sa guuulam, foto v albume

janefonda
17. feb 2010

leni ale tak zasa nechudni moc, ved to tiez nie je dobre. Hlavne je aby ste boli zdravucki, ty aj malicky 😵

ozaj kupila som si ten tehu cajik a naozaj celkom dobre chuti dokonca aj bez cukru 😉

Gali este sa stanes aj zavislou na tomto fore 😵

vejula
17. feb 2010

lenočka no toto tak ty nám ideš schudnuť... Aspon nebudeš mať po pôrode problémy s nadbytočnými kilami... To sa o mne povedať nedá 😝

gali, a ty čo máš nejakého tušáka čo to bude, či ani nieee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre