Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

miska1981
28. apr 2010

elko 7 kg? tak to je ukazkove, mozem len potichucku zavidiet.
ja ani sama neviem kde sa to teraz na mna lepi, uz mi moc nechuti jest a aj tak za tyzden jedno kilo navyse a to ani nejem 😒

miska1981
28. apr 2010

mirka ano viem, ze kvoli opuchom, ale ty papas malo podla mna, tak sranda, ze priberas, ale podla mna to vsetko nechas v porodke, to je voda, nie tuk.

inak mne dr, povedala dnes, ze mam papat vitaminy tehu a zelezo , lebo som mala krvy obraz slaby a ze budem slaba pri porode a nebudem vladat. baby zachvilu vas opustim, nemozem sediet, to su bolesti, myslite na mna nech porodim co najskor 😉

mirka12011
28. apr 2010

miska drzime palce a daj nam vediet keby ze uz si mamina....

miska1981
28. apr 2010

mirka dugy neodpisuje na ip daj mi prosim do ip tvoje cislo, lebo uz odchadzam a na net sa do soboty asi nedostanem, neviem kedy pridem zas k nasim.

miska1981
28. apr 2010

mam dugyne, baby a piste vela nech mam doma co citat aj ked prispievat sa neda cez tel. co ma dost hneva.
ahoojte .....

🙂

dugyna
28. apr 2010

miska mne sa cez mobil da prispievat...nemas stiahnutu operu?

elko69
28. apr 2010

miska no kamosk atiez hovorila ze skoro nic nejedla a pribrala 29 kg do porodu a to v 7 mesiaci mala iba 15 a tie zvysne nabrala pocas 2 kg...

elko69
28. apr 2010

pocas 2 mesiacov som chcela napisat... 🙂 piseme o kg a potom sem napisem hovadinu..hehe

mirka12011
28. apr 2010

ja som spapala teray placku uch cakam ci ostane v brusku ci pojde von babenky idem zajtra zubar a budem sa vam potom venovat tak bru nocku potom papap

elko69
28. apr 2010

miri tak drzim palce nech ostane v zaludku aby si ho mala konecne aspon niecim zaplneny...a neboj sa zajtra u zubara 🙂 ..papa a dobru nocku

jjana17
28. apr 2010

ahojte kocky ste tu este ???? ja som sa teraz vratila ,,,,,,,, 🙂 🙂

jjana17
28. apr 2010

tak idem ja na kute kedze tu nik nie je ahojte

elko69
28. apr 2010

ja som tu este...

jjana17
28. apr 2010

elko si tu este???ja som este sem sa vratila ja som sama doma dnes a tak sa mi nechce do tej postele

elko69
28. apr 2010

aj ja som sama doma manzel pracuje a dojde az rano .... pojdem za chvilu akurat do sprchy a potom sup do postele a odtial kuk TV...

jjana17
28. apr 2010

no sme na to m rovnako aj moj pride az zajtra okolo 8 rano,,,,,xixi
ja tiez to za chvilku zabalim nejako ma zacina lamat
a co sestra ako aj si si s nou pisala

elko69
28. apr 2010

no volala som s nu teraz vecer je dost ubolena lebo s adost potrhala tak bola taka znicena chudatko ale teda su obe v poriadku tak to je super...no len ja ho uvidim len zajtra rano chvilu potom idem do prace a ked s avratim on zase ide do prace a v piatok ide on zase na chatu lebo kamos ma rozlucku so slobodu takze ho uvidim az v sobotu takze uplne ze super..

jjana17
28. apr 2010

no ale hlavne ze su v poriadku, sestra sa vyspi naberie v noci sil trosku si oddychne a zase zajtra jej bude lepsie, a neboj malinku si este uzijes

elko69
28. apr 2010

jjana na to sa uz tesim,to bude taky maly trening pred nasim Jakubom..hehe je to zazrak to dietatko ked s anarodi 🙂 😉 ok idem ja do sprchy a haji uz radsej rano muim do prace juj nechce sa mi..tak dobru nocku..papa

vefi89
29. apr 2010

a tu sa ešte spí??? 😕 😀 😀 😀 len si to užite, kým nemáte detičky 😀 😀 😀 ja už som aj z obchodu doma 😝 😀 😀 😀

mimi21mimi
29. apr 2010

ahojky vefi.... ja som tiez doma z obchodu, manzel do prace vyslany.... mozem sa venovat sebe _D

vefi89
29. apr 2010

mimi trpíš nespavosťou??? 😀 😀 😀 😀 aké máš dnes plány?

mimi21mimi
29. apr 2010

vefi, tak nejako 🙂 neviem si predstavit co to bude v dalsich tyzdnoch, lebo vsetci ma upozornuju skodoradostne, ze uz to bude len horsie :D
Dnes mam dva treningy, tak si pojdem posediet a zakricat na decka trosku, lebo mame pred vystupeniami a sutazou, tak nech makaju 🙂

A co ty?

drzkosa
29. apr 2010

ahojte baby, tak nedostala som MS 🙂 len ale citim akoby som mala dostat uplne to same, stale chodim na wc...

vejula
29. apr 2010

čavte kočky....

drzkosa to su velmi podobné stavy... myslím pred ms a na začiatku tehu 😉

mimi21mimi
29. apr 2010

ja som tak tiez behala na zachod, drzkosa.... akurat ze vtedy trosku s opacnych dovodov, lebo nase miminko nebolo planovane....

vefi89
29. apr 2010

drzkosa, ráno si skús spraviť ešte test, ale z ranného moču a uvidíš na čom si...ale podľa mňa, pokiaľ si mala len slabulinkúúúú čiaročku, niečo tam bude

Mimi, klasika nič...strážiť drobca 😀 😀 a keď príde mm, tak žehliť, variť a tak..klasická idylka 😀 😀

drzkosa
29. apr 2010

🙂)) mimi no vidis u nas planovane je a stale sa ocumujem ze ci nahodov som nedostala... lebo ma v podbrusku zapicha ako pri MS a zaludok ma boli dost

vefi89
29. apr 2010

drzkosa, ja som nemohla otehotnieť dva roky. a keď som sa zmierila, že mimi nebude, prestala som sa sledovať, žila som "bujarým" životom a v tom drbs a už štvrtý mesiac 😀 😀 ale MS som mala vždy nepravidelnú

drzkosa
29. apr 2010

ja mavam tak 22-26 dni ale neskor nie no a meska mi to co som rada ale mam obavy ze nakoniec to dostanem... Na TT som mala // ale jedna taka veeeelmi slabulinkaaaa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre