Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

elko69
4. máj 2010

mimi chod zavolat a povedz co a ako...

barbyes
4. máj 2010

elko to máš jedno či to rozmiešaš alebo zapiješ...rozmiešané to bude asi chutnejšie 😉

barbyes
4. máj 2010

ja tiež pozerám 🙂

elko69
4. máj 2010

barby no musim to vyskusat ci mi to zabere teda,hadam hej lebo chcem sa uz vyspat konecne...dakujem..

mimi21mimi
4. máj 2010

No mamina mi povedala, ze to mam dat do ust a zapit... ze v pohari mi to rozpustala tak, ze zarobila sirupovu vodu, pridala ocot a potom lyzicku tej sody....

miska1981
4. máj 2010

baby na zahu pohar fatry v pohode mozte nemusite sa bat, aj dr.mi to poradila, ale este lepsia je ta lieciva fatra.
a mandle su tiez fajn.

babule drzte mi palce, keby nahodou dam vediet cez dugy, vy sa mi tu drzte, pekne tehulkujte a piste nech mam doma co citat 😉

elko69
4. máj 2010

misi a ty uz sa chystas rodit teda????teraz??

elko69
4. máj 2010

misi budeme ti drzat palceky...

elko69
4. máj 2010

idem kuk panelak

mimi21mimi
4. máj 2010

elko, skusila som teda zapit lyzicku sody bikarbony vodou... fuj... snad to zaberie... ale take plne brucho z toho mam, ze mam pocit, ze o chvilu prasknem asi....

janefonda
4. máj 2010

mimi ale zachvilu sa vygrgas 😀 a bude fajne. Mne to vzdy zabralo 😉

janefonda
4. máj 2010

a inak dakujem, ze ste ma tu nakazili babovkovou maniou, uz sa mi pecie v trube. A dam si ju s mlieckom...mnamky 😉 o pol desiatej to bude pre mna idealna vecera 😀

mimi21mimi
4. máj 2010

jane, uz aby to bolo.... toto je zly stav... ani sediet, ani lezat..... tak sa prechadzam chvilkami po izbe 😅

barbyes
4. máj 2010

jane, nerob chúťky...aj ja chcem ☹

janefonda
4. máj 2010

barbyes ved mne tu tie chutky dnes narobili tehule 😠 a teraz na noc si peciem babovku. Asi som tehotna ci co 😀

mimi neboj bude dobre 😉

barbyes
4. máj 2010

no, obávam sa jane, že asi budeš... 🙂

janefonda
4. máj 2010

barbyes ale dufam, ze uz coskoro nebudem tehula a malicka uz bude pekne s nami 😉

barbyes
4. máj 2010

konečne reklama...idem dať piecť rybku na zajtra na obed...mňam 🙂 a tiež sódu, tiežma už páli záha a už asi aj viem z čoho...z banánu 😠

barbyes
4. máj 2010

neboj, za chvíľu to máš za sebou 🙂

mimi21mimi
4. máj 2010

barbyes... este aj z bananu moze palit?
mna najcastejsie tusim z rajcin... resp vzdy ked si dam nejaky kusok rajciny...

elko69
4. máj 2010

pockat z tej sody bikarbony sa akurat tak povraciate a to vam zabere na zahu????

elko69
4. máj 2010

baby ja som nevracala od svojim asi 10 r. ani ked som bola opita,lebo ja som vzdy vedela kedy mam dost a aj ked mal mm uz asi 5x crevnu virozu co je somnou tak ani raz som to od neho nedostala ,takze vidina grckania ma moc nelaka teda... 🤐

zuzanockamt
4. máj 2010

elko ... zo sody sa nepovracias ... a na zahu zabera ... no mne len na chvilku

mimi21mimi
4. máj 2010

elko, mne to na palenie zahy zabralo... ale citim sa ako keby som na veceru zjedla dvakrat tolko langosov :-/

elko69
4. máj 2010

zuzanockamt aha lebo ked to tu tak napisali ze o chvilu to bude mat mimi za sebou tak som to tak pochopila ze sa z toho vygrcka bude pokoj...

mimi takze je to lepsie???

zuzanockamt
4. máj 2010

elko ... nie ... soda ti to len zneutralizuje, takze sa ti bude tvorit v zaludku viac plynu a bude sa ti grgat, ale vracanie nehrozi

mimi21mimi
4. máj 2010

elko, s tym palenim ano, to preslo... len sa citim akoby strasne nafuknuta a nie a nie to prejst....

elko69
4. máj 2010

aha no uvidime ked bude naozaj zle tak si ju dam...idem kuk panelacik a venovat sa mm,prave prisiel z prace..tak papa babule... 😉 dobru nocku

elko69
4. máj 2010

diky baby.. 🙂

barbyes
4. máj 2010

tak ahoj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre