Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lulu4
5. máj 2010

zuzu: tak to by si zapadla k nam co cakame chlapceka 😀 aj ja som mala takeho tusaka stale ze to bude viac chlapec ako dievca a aj to tak bolo

elko69
5. máj 2010

miri no veru ty nase chuda,ty si si cele to tehulkovanie pekne odtrpela tym grckanim...ale tak za chvilu to uz budes mat za sebou a budes mat drobca pri sebe 🙂

elko69
5. máj 2010

ja som mala tusaka ze to bude dievca a je to teda chlapec..hehe mna moj instinkt trosku oklamal 🙂 ale nevadi...

vefi89
5. máj 2010

elko, možno bude zženštilí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lulu4
5. máj 2010

no idem sa ja ucit na zajtrajsiu skusku babulky, drzte palce...
elko teba instinkt sklamal ale nevadi, este aby si sa stazovala ved budes mat krasavca no nie? 😵

elko69
5. máj 2010

vefi no to hadam nie 😀 😀 😀 😀

lulu tiez si myslim sak druhe moze byt dievca 😉 hehe hlavne nech je zdravucky,to jedine ma teraz trapi a zaujima...

jjana17
5. máj 2010

zuzumajko ,,,,,aj my sme vybrali meno Šimon

zuzumajko
5. máj 2010

jeeej, ste ma potesili s tym ze to asi bude chlapec 😀 aj ked ja som chcela dievcatko, ale pravdupovediac, nikdy som netusila ze to poviem: hlavne nech je to zdrave, lebo keby som si ja mala vybrat pohlavie, netusim co by som chcela 😀 😀
jjani, to je krasne meno, ze? 😀 pre dcerku mame Alzbetka. Keby sa zadaril dalsi surodenec, bude to bud David, alebo Johanka 😀

jjana17
5. máj 2010

zuzu nadherne meno, ja som chcela najskor mateja ale vobec mi to nepasovalo a ked simon no to jasne to hned mi k brusku islo

jjana17
5. máj 2010

kocky ake je u vas pocko, u nas zacala prave burka,,,,,

zuzumajko
5. máj 2010

jeej, ze to mi hned k brusku islo 😀 to je krasne povedane 😀 tak teda gratulujem k simonovi 😀 ja toho mojho volam stale zubrienka (pre istotu 😅 )

jjana17
5. máj 2010

jasne ale ja mu hovorim šimonko alebo ňuňák,,to na to reaguje

jjana17
5. máj 2010

aha tu nik nie je

tadotami
5. máj 2010

ale ja som tu.kukam medzi upratovanim 😀

jjana17
5. máj 2010

xi ja tu dnes sedim cely den, vcera som upratala a dnes sa mi nechce,,,,,,som ja ale lemra,,,

jjana17
5. máj 2010

no ale ja tu uz budem len maximalne 5 minut a idem off, pride manzo a ideme k jeho rodicom,,,

tadotami
5. máj 2010

no a ja si chcem ist matrac do postielky opravit a baldachyn vymysliet aby drzal.aha a tamarke izbu povysavat lebo ta narobila ako svinka.dnes aj obed pochvalila 😀 ze kto mi pomahal? 😎

jjana17
5. máj 2010

tami no a co mas s tym madracom, nad baldachynom viem ze si uz spekulovala ako to poriesit,
no tak to musela byt ina mnamka ten obed ked ani vlastna dcerka nepoznala,,,,xixi

tadotami
5. máj 2010

idem offffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff.

jjana17
5. máj 2010

podobne pa

evka444
5. máj 2010

je tu niekto?

barbyes
5. máj 2010

ahojte, je tu niekto?

janinna11
5. máj 2010

Ahoj Barby, ja som prave dobehla na chvilku, ako sa mas?

dugyna
5. máj 2010

barby a ty nelezis??? 😠

barbyes
5. máj 2010

doteraz som ležala 🙂 už sa mi nechce.. muž má z práce na notebook net tak môžem koníkovať a zajtra mi ho nechá na celý deň 😀 😀 juchuchuuuuu 😀

janinna11
5. máj 2010

Ahoj Dugy, ako??

janinna11
5. máj 2010

Barby a musis lezat?? Preco?? Prepac, ale nechodim sem uz tak casto ako kedysi, na zaciatku mojho tehu, tak to vsetko malokedy citam

barbyes
5. máj 2010

lebo mám mäkký krčok a mierne sa začal otvárať 😒 ale inak sa cítim super 🙂

janinna11
5. máj 2010

Aha, no tak ale ved sa ti to uz krati, a hlavne je, ze sa citis dobre 😀

happy8051
5. máj 2010

caute babulky... teraz som sa vratila z prechadzky... pol dna sa zamyslam nad jednou vecou ale neprisla som na nic... mozno niekto tu budete vediet... kamoska ma poprosila aby som jej zistila tu na MK aka je vyska matrskeho prispecku pre invalidnu dochodkynu slobodnu matku... neviete podla coho sa to pocita? zalozila som na to aj temu ale zatial nikto sa neozval :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre