Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbyes
10. máj 2010

tak ja práve obedujem ananás..nemám chuť na normálne jedlo 😒 musím to rýchlo zbúchať a utekať do tej rače

elko69
10. máj 2010

ahojte babule tak dnes sme boli u lekara a posledny krat teda uz u svojho,teda malo to byt posledny krat len ma este zavolal za 2 tyzdne na toho streptokoka,co by mi mali robil v porodnici uz ale akosik nestihaju tak musim k nemu,ale dal mi hned cislo aby som sa objednala aj do nemocnice uz na dalsiu poradnu a daval pokyny aby som pocuvala co mi pri porode hovoria a tak....zlaty bol ma utesoval ze sa nemam bat..

drzkosa
10. máj 2010

baby aj vy ste mali na zaciatku take obavy ci bude vsetko ok? snazim sa ukludnit ale tazke to je 🙂

janefonda
10. máj 2010

drzkosa obavy su vzdy, ale hlavne sa snaz byt v psychickej pohodke. To je pre teba urcite najlepsie a aj pre babo 😉 A vypln si nejake info o sebe, ani nevieme v akom tt si. 🙂

drzkosa
10. máj 2010

ok vyplníím 🙂 zajtra idem na sono tak uz by ho malo vidiet

barbyes
10. máj 2010

neboj, určite všetko bude 😉 len sa zbytočne nestresuj.

elko69
10. máj 2010

drzkosa ako vravi jane nestresuj sa hlavne a mysli len pozitivne 😉

barbyes
10. máj 2010

babulky, opúšťam Vás, večer sa asi ešte na chvíľku pripojím
inak jane, predvčerom sa mi podarilo dať už 27 tak uvidím ako bude dnes 😉

drzkosa
10. máj 2010

no snazim sa pozitivne len niekedy ma to prepadne jaaaj

elko69
10. máj 2010

drzkosa ver ze aj my osttane mame obavy a stale,ci si na zaciatku alebo aj pri konci tehu vzdy sa budes bat ale musis to nejako zvladnut a nemysliet hlavne na zle veci..

elko69
10. máj 2010

barby papa
sak uz aj ja pojdem,kuk telku zase na chvilu a napapat sa..

janefonda
10. máj 2010

barbyes supis! tesim sa s tebou!!! Tak dufam, ze sa nam ta snaha vyplati 😉 vecer sa pekne pripoj, budem sama domka, tak nech mam spolocnost 🙂

elko tak uz budes chodit pekne do nemocky? Aj tebe sa to uz zavratne blizi 😀

drzkosa hlavne to pozitivne myslenie. Vsetko bude dobreeee...

Ja tajne dufam, ze ta dnesna prechadzka malu trosku popozenie von. Uz aj tepla sprcha bola. Vecer dam zasa jednu 😉

janefonda
10. máj 2010

moj milovany manzelik mi prave urobil latte. Aky je zlaty 😵 a s kokosovym sirupom. Mnamky...jaj ale som ja pahltnaaaa

elko69
10. máj 2010

janefonda no uz hej,jakoze dnes som doma a uz s azacinam nudit,co budem robit tych 6 tyzdnov???hehe 🙂

elko69
10. máj 2010

zavidim to latte musim aj ja nieco vymysliet,dnes som kafe este nemala...

janefonda
10. máj 2010

my mame dnes s manzelikom dovolenku. Boli sme na prechadzke, posedeli sme v parku, krasne teplucko je , teraz sme kazdy za svojim pocitacom...hotova idilka 😀 ja beriem lapik na balkon a budem sa trosicku slnit 😵
Elko si len pekne urob kavicku dobru...

drzkosa
10. máj 2010

dakujem za podporu budem len vesela 🙂

drzkosa
10. máj 2010

pijete normalnu kofeinovu kavicku baby?

janefonda
10. máj 2010

drzkosa ja pijem normalnu kofeinovu. Nepijem jej litre denne, tak je to v poriadku. Zasa netreba si v tehu vsetko zakazovat. To mas ako so stravovanim. Podla mna treba jest vsetko. Ja som si raz precitala nejaky clanok co by sa v tehu nemalo jest a nakoniec som zistila, ze vlastne skoro nic sa "nemoze". Ved to je na hlavu postavene. Praveze si myslim, ze treba pestru stravu 😉

zuzumajko
10. máj 2010

drzkoska, mne lekar povolil, mam nizky tlak 😀

janefonda
10. máj 2010

elko ozaj...neboj tych 6 tt preleti hrozne rychlo!!! Coskoro uz budes v 40tt a cakat kedy ta to chyti 😀

drzkosa
10. máj 2010

jane presne tolko toho nam zakazuju ze az..no ja som bola silna kavickarka a teraz nepijem ale preto ze mi nechuti .. a uvidim co mi dr. povie neskor mozno si dam 🙂

zuzu sa mas ? ako sa inak citis?

janefonda
10. máj 2010

jaaaj mam pocit, akoby som len teraz zistila, ze som tehu a uz je to pomalicky tu 😵 Straaaasne rychlo to ubehlo. Len tie prve mesiace sa skrz nevolnosti vliekli, ale inak to bolo hrozne rychle 🙂

drzkosa
10. máj 2010

jane dufam ze to aj mne rychlo prejde tak ti zavidim 🙂 v dobrom vies 🙂

tadotami
10. máj 2010

ahojte 😀 ja tu zase na skok 🙂
jane......sme na tom rovnako 🙂
dugy.....to akoze v pohode vsetko stihas do tej skoly?tak dievca akoze vsetka cest 🙂
dzkosa....aj ja pijem normalnu uz druhe tehu a sme tu 😀

mirka12011
10. máj 2010

dugy az ma ucho boli hihi ale som sa dozvedela novinky hihih 😉

janefonda
10. máj 2010

tadotami v auguste by sme mohli ist spolu kocikovat po NR 😉 to by som mala byt u nasich doma.
drzkosa neboj ani sa nenazdas a budes v 39 tt a netrpezlivo cakat na prichod drobca.
No je to mozne? U nas leje a je krasne slniecko. No nadhera...bude duha 😵
Idem napisat aspon stranu seminarky, lebo takto to nikdy nedokoncim. Aj ked budem asi pisat vecer, ked mm odide do robotky 😒

tadotami
10. máj 2010

jane....tak to by bolo super 😀
prave sa napchavam s prazenicu 😝

dugyna
10. máj 2010

barby k dr herzegovi chceme dat malicku 🙂

jane tak dufam ze hej.a ja budem potom povzbudzovat teba 😉

dugyna
10. máj 2010

tadomita dnes mam v plane dorobit toho pacienta vo worde a upravit do pover point, zajtra dam vytlacit.a potom este by som minimalne 1-2 seminraky chcela napisat.takze asi tak..a od zajtra sa ucit na statnice...

mirka xixixi 😀 sme teda pokecali 😀 dufam ze som nekecala len ja 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre