Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

elko69
13. máj 2010

ahojte tehulky tak som tu nebola riadne cely den tak vas musim ist precitat lebo urcite ste toho vela popisali 🙂

barbyes
13. máj 2010

tami tvoj muž je fakt božský, ja asi umriem, až mi slzy tečú 😀 😀

barbyes
13. máj 2010

baby držte palce aby taška prežila procedúru v pračke lebo inak neprežijem ani ja, už sa asi zajtra neprihlásim 😕 je na nej síce napísané neprať v pračke tak ale ako ju mám oprať??je tam tá tvrdá výstuž na dne a nedá sa vybrať...a tak ja dúfam.. 😉 už toľko vecí som prala v práčke kde bolo napísané neprať...

tadotami
13. máj 2010

barby ja nemam slov na neho.ale dala som mu kolko do neho voslo 😠

barbyes
13. máj 2010

a jemu vôbec nebolo podozrivé, že mu tam niečo chýba?? 😀 a naopak má niečo navyše? 😀

tadotami
13. máj 2010

barby....ja som si tiez nalozila do tasky a tiez moj mm chodi na futbal tak mi ju zobral a odparkoval mi taky celkom sikovny kufrik na koleckach a stale sa smeje ci idem na teriho chatu lebo na nom mam take horolezecke podkolienky polozene.

barbyes
13. máj 2010

kufrík na koliečkach? do kelu, sa mi zdá, že aj mi niečo také máme 😕 ale už sa krúti v bubne a ja ju chodím furt pozerať tak hádam OK 😖 nejako podozrivo to tam búcha 😲

elko69
13. máj 2010

dugyna a to si sla podla mojho zoznamu ci kuk si aj ine zoznamy??no ja osm tiez bola zbalena asi tak v 33 tt,som pocula ze je dobre sa balit pomaly od 31 tt ze keby daco...ja uz mam vsetko, uz len zubnu pastu tam hodim a hadam uz je to komplet,aj ked ratam ze tu kabelu este prehadzem aspon raz ci je tam naozaj vsetko 🙂 ja nemam ani tu tehu koselu,povedali nam ze oni nam daju nemocnicne nakolko budeme spinit dost tak naco nicit svoje?? 🙂 a n adoma je ta kosela velmi dobra,sestra ju ma a nosi ju a aj take pyzamko nohavicove ma s takymi otvormi hore...

mirka12011 inak aj ja jak som doma teraz tak nie aby som sa vyspala ja vstavam o 7 rano ked nemusim...no a do roboty som sa nemohla prebrat o tej 7 hod a teraz otvorim okale a ne a ne ich zavret uz.. 😠

tadotami
13. máj 2010

😀 on sa mu medzi nohy totiz ani nepozeral 🙂 az tamarka mu hovori ze sa "bije maxo a brixo".ale oni to robili 😅 a ja za nimi nechodim lebo je to nemecky ovciak a uz ma raz zvalil na zem tak to uz nepokusam.

yokralovnayo
13. máj 2010

ahoj baby 🙂 ake si beriete tasky do porodnice? Najskor len tu na prijem ci rovno aj na sestonedelie??

elko69
13. máj 2010

mimi az teraz som si kuk tvoju svadobnu foto,tak tvoj manzel je Mato Vanta??to bol moj spoluziak zo zakladky... 🙂 jaka sranda..hehe

barbyes
13. máj 2010

elko, ja zasa neviem vyliezť z postele, pred tým som bola hore už okolo 7 tiež a teraz nemám problém spať aj do 11 😝
elko, ty berieš koľko plienok? a potrebujeme tam brať aj lieh na čistenie pupíka alebo to nám poskytnú? lebo na žiadnom zozname som to nevidela 😕 tak neviem, pre istotu som to hodila na tú kopu

tadotami
13. máj 2010

barby ten kufrik si za sebou tahas takze je to lepsie.
yokra........rovno vsetko uz druhy raz.aj na cestu domov lebo moj mm je strasne hrhr a ako ho poznam musela by som ist domov v nocnej koseli lebo by mi zabudol veci doniest.za 8rokov uz toho pozabudal 😉 raz sa mu stalo ze tamaru v skolke zabudol a az ucitelka mi volala ze ci nikto pre nu nepride.

mimi21mimi
13. máj 2010

elko.... to fakt? :D to je aka nahoda 🙂

elko69
13. máj 2010

barbyes ja berem 5 platenych plienok a asi 40 tych papierovych klasickych a ten lieh tiez nemam so sebou a nebudem ani zatial brat,ved uvidim ci to tam budem potrebovat a ked hej lahko mi to donesu,nie??ale teda sestra teraz rodila prednedavnom a ta to nepotrebovala,az doma... no hadam sa mi spanok este vrati nech si ho este uzijem kym mozem..

elko69
13. máj 2010

no ja som sice donedavna nevedela ani ze je zenaty az na facebooku a teraz kuk tvoju foto lepsie ze mi je to nejake zname a ahaho Mata tam vidim...kedy ste sa brali vy?to je veru nahoda...

barbyes
13. máj 2010

a tak, tašku bude brať tak či tak Vladko, takže jemu to je jedno.. a neviem ho nájsť 😕 možno som ho nechala u maminky, ešte ani raz som ho nepožila, ale viem že som taký mala...mne je i tak asi pohodlnejšia takáto klasická športová taška..a veď to je úplne jedno, hlavne nech splní účel 😉

mimi21mimi
13. máj 2010

elko... pred mesiacom aj nieco 🙂 hehe to mu dneska poviem.... pridaj si ma na facebooku ked tam budes, lebo ja neviem, ktora si ty 🙂

tadotami
13. máj 2010

baby u nas sa ani latkove nepotrebuju.a lieh je erarny.ked je kupanie tak sestricka chodi rad radom po izbach aj s haraburdami na kupanie.takze vsetko da ona.no a na zaciatok staci jedno balenie jednorazoviek.mm vam donese v pripade ze bude malo.aj mne doniesol.bol ich v tescu kupovat a volal mi asi 20krat ze ake to maju byt a ze sa predavaciek pytal a kazda mu ine poradila.

barbyes
13. máj 2010

baby, mne sa na brušku spravila taká nepekná vyrážka ☹ som si ju vytlačila, ale ona sa furt zapaluje, už asi 3 dni a už ma z nej bolí aj bruško okolo nej...som si na to skúsila nacápať takú mastičku na vyrážky tak hádam to zaberie lebo som z nej už nešťastná ☹

tadotami
13. máj 2010

tadeas mi robi v bruchu mexicku vlnu.asi si mysli ze je na zapase 😀

barbyes
13. máj 2010

muži sú v tomto stratení 🙂 ja ešte musím zistiť ako sa skladajú tie štvorcové lebo ja fakt neviem sko ich zložiť 😒 som našla taký návod, ale neviem sa z neho vysomáriť... 😒 sa s tým budem musieť potrápiť...

dugyna
13. máj 2010

Elko kukala som aj tvoj zoznam,aj v albume juloviek co a na julovkach hodila este jedna kocka taky link,aj som ho sem do fora skopirovala.tam bolo to plavajuce koleso ze na sedenie po porode.

barbyes
13. máj 2010

tami, dnes hráme hokej, tak to n povzbudzujew už dopredu..,správny chlap 😀

tadotami
13. máj 2010

barby ja som to sem raz pisala ako ich zlozit 😀

barbyes
13. máj 2010

to som asi chýbala ☹

tadotami
13. máj 2010

skusila som si na nedelu jednu tuniku a som v nej jak taka jaternicka ☹ dokelu 😠

dugyna
13. máj 2010

Miri ja som ti volala,bo miska pisala ze uz je maminka,a nebola som vtedy pri nete,tak som chcela aby si to napisala na forum.sory nexcela som ta zobudit.

elko69
13. máj 2010

mimi21 mato ta tam asi ma,takze cez neho asi jedine si ta pridam,ze?

dugyna inak to som pocula uz od niekoho zevraj to koleso je celkom dobra vec pod zadok... 🙂

mimi21mimi
13. máj 2010

baby a kde kupim to koleso? vsade maju len tie malicke detske.... to asi nestaci 😀

nooo sak mato ma v profile napisane, kto je jeho manzelka, tak tam ma najdes 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre