Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
13. máj 2010

barbyes my mame zapekane kuracie mäsko so sunkou, boskynou a syrom 🙂 Som tak pozrela do komory a chladnicky a mraznicky a toto mi z toho vyslo 😀
Rodinny maser je uplny sikovnicek. Robi vsetko mozne, ja pojdem na ukludnujucu masaz a dam si levandulovy peeling k tomu 😵 😵 😵 alebo si necham nieco odporucit 😉

mirka12011
13. máj 2010

no super kuknem do temicky a mam byt hladna hned no toto...

barbyes
13. máj 2010

hmm..to by som si dala, mňam 😝 škoda, že si tak ďaleko 😀 tak ja si idem upiecť tie zemiačiky, lebo už začínam byť hladná

tadotami
13. máj 2010

tak ten moj doletel domov,zhodil kabelu a ze ma nemoze cakat lebo ma toho strasne veeeeela-dve veci,postu a poistovnu a ja mam ist do mesta busom.no ja ti kamaradko dam.oplaseny a zbrkly odisiel a vsetky papiere do tej poistovne a doklady k autu nechal v kuchyni na stole.tak moj pekny zabudni ze ti budem volat alebo ich nebodaj donesiem.neberem telefon!mna dlho srat nebude.

mimi21mimi
13. máj 2010

😀 😀 😀 😀

mirka12011
13. máj 2010

😀 😝 😉

tadotami
13. máj 2010

aaaaaaa uz 2kat drncal mobil 😝

janefonda
13. máj 2010

tadotami ty si uz aka milaaaaa 😀 😀 😀ale mas pravdu, jaj ten muzsky problem, ked musia daco vybavit! To je takeeee narocneeee 😀

barbyes inak aj take zemiacky s masielkom by som si dala 😝 Tak dobehni k nam, ja ti dam z nasho a ty mne zemiaciky 😉

tadotami
13. máj 2010

2vyhrazne sms.citujem:mamina kde si? a druha:dotrham ta jak hajzlovy papier a ani v googli ta nenajdu,dones mi tie papiere.netrucuj!co mas 3roky?

mirka12011
13. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vtipny to chlap ze hazlovy papier 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

tadotami
13. máj 2010

jane.....za 8rokov ho poznam lepsie ako svoje ponozky.dojde domov s tou "najlukrativnejsou "ponukou.pozname.prerobi aj gate.hold on nema v povahe nieco normalne vybavit.jeho osmeknu vsade.

janefonda
13. máj 2010

tadotami no manzo nech dojde pekne pre teba a ty mu tie papiere urcite rada do auta donesies 😀 😀 😀

yokralovnayo
13. máj 2010

tadomi taky su vsetci.. nielen tvoj 🤐 co si nevybavis sama- nemas

janefonda
13. máj 2010

my sme vcera museli prihlasit telku...ach jaj Ak mame doma prijimac, ktory dokaze chytit ORF musime platit kazde dva mesiace 48 eur. Do kelu ved to je hrozne vela! Doteraz sme mali prihlasene len radio a to bolo 12 eur na tri mesiace a teraz tolkoto. Ach jaj no co uz narobime.
Moj mm je podobne na tom ako tvoj tadotami. Pre kazdeho vsetko, len sa nam to dajako nevracia. A taky isty je aj moj tato 😠

tadotami
13. máj 2010

jane tak to nieeeeee.urobim zo seba sprostu.ako vzdy asi takym sposobom ze:jeeeeeej vobec som nepocula mobil a v kuchyni ani nebola.a kedy chces vyrazit?ty si tam este nebol?jaaaaj bol a musel si sa vratit.hm,tak to ma fakt mrzi.

tadotami
13. máj 2010

no a tamara j pesne po mne 😀 nepovie mu ziadne to jej veeeelke tajomstvo lebo ju aj tak nepocuva.a to mu stale hovorim dokola.pomaly dalej zajdes.aaaale on nie.

janefonda
13. máj 2010

tami 😀 akoby som seba videla, ked ma s niecim mm naserie. A potom zrazu potrebuje moju pomoc...no to isto 😠 Zahrat sa na blbu je vzdy uveritelne 😀 Len aby si tvoj mm toto tu neprecital, potom ti uz nic nepomoze! 😀

tadotami
13. máj 2010

baby a je doma

mimi21mimi
13. máj 2010

tami a ako to dopadlo? 😀

barbyes
13. máj 2010

tami, ja z teba umriem, si aká zlá na neho 😀

janinna11
13. máj 2010

Ahojte kocky, znovu som tu len na skok, ako sa mate?? Mame nejake nove mamicky?? 🙂

tadotami
13. máj 2010

ped domom len kopa prachu baby,doletel zdrbal ma a odisiel.papiere zobral a do 5minut je tu zase lebo tu nechal penazenku.mna raz porazi z neho.co je toto za cloveka?

elko69
13. máj 2010

tadotami mi hovor tie saty co mam na svadbu su velkosti 46, sice su zuzovane trosku ale dost velka velkost 😠

janefonda jedine ak budeme musiet balit nasiroko tak do tych ortopedickych sa davaju tie klasiky platene co mam aj ja doma...

barby ja idem zajtra kadernicke,sice kvoli svadbe si musim dat urobit melir a teda v sobotu idem na uces,ale tiez nechcem byt spata na prvych foto s mojim drobcom 😉

mimi no zatial hej ja som k nemu prechadzala od Piknu a neviem ci poznas toho..Navratil je teda omnoho mensie zlo..a teda ja si zatial nemozem stazovat ani na Navratila,vzdy mi vsetko pekne vysvetlil a teraz pekne upokojoval uz do porodnice 🙂

janefonda
13. máj 2010

tami no konec! 😀

janina: Miska vcera sekciou priviedla na svet malicku 😵

janinna11
13. máj 2010

Tado to vies, chlapi nedokazu robit viac veci naraz (cest vynimkam-ale fakt veeeelmi malo ich je...) a ked je na teba nastvany, mysli na to, ze si musi vziat papiere a penazenku polozi.... to je normal zabudnut ju....alebo akukolvek inu vec... ale i mna to stale dokaze vytocit do nepricetnosti, i napriek tomu, ze ich uz pozname a vieme aki su....., i tak nas tieto veci vytacaju!!!! 😠

elko69
13. máj 2010

tadotami hihi tak ty sa s tym nese...... 🙂

janinna11
13. máj 2010

Ahoj Jane, ktora Miska, sorry, asi sa fakt blbo pytam, ale teraz neviem...ale vsetko je ok, nie?? To je hlavne, aby princezna bola ok a aj s maminou

mirka12011
13. máj 2010

elko mas kabelku?
janina ahojky teba som tu uz dlho nestretla hihi

tadotami
13. máj 2010

elko uz sm si nasla take vrece ale presvita tak musim este nieco pod to najst.ked si dam nejake tielko vsetko mi nad brucho vyskoci a som jak jurko janosik.toto je zivot.nmam si co obliect,kazdy v tejto domacnosti si na mna spomenie len ke nieco potrebuje.sak ja som chuderka.asi sa odstahujem straaaaasne daleko kde ani cloviecika niet.

barbyes
13. máj 2010

môj chvalabohu nie je také polepetko, ale zasa kým sa k niečomu odhodlá a niečo ide urobiť tak ja už šediviem..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre