Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
31. máj 2010

@elko69 už len do konca tyždňa, a mala je uchvatna Tobiho kočíkuje, prebaľuje, oblieka ho no zlata je

lulu4
31. máj 2010

@janefonda musim ti pogratulovat k takej nadhernej dcerke, je ozaj cela ty 🙂 uzivajte si jedna druhu, budte zdrave a nech si co najskor fit, nech jazvy nebolia.... a ako kojenie v pohodicke?

@dugyna vsimla som si ze ste rozoberali ktore tu rodili prirodzene, tak co ja viem tak vefi, Lubka a este teraz v maji Lusa a Miska neviem ta isla cisarskym nevies?

janefonda
31. máj 2010

no este ze sa narodia dalsie baby, Timejka uz tiez je na svete, aj Miska bude coskoro.... a potom si ich nakombinujeme 😀

elko69
31. máj 2010

@garonka a neboji sa???

lenocka84
31. máj 2010

neplet sa nam do kapusty lusy, jo? natalka bola este v brusku ked sme sa dohodli, 😝 😝 😝
janeeee haloooo, brat si zeniiicha 😀

garonka
31. máj 2010

@elko69 ta kde ona i na ruky Tobiho chce ale davam pozor lebo dnes ho skoro sama vybrala z kočíka ale to som na ňu kričala, že to nesmie ale zľakla som sa veď ma predsa len 5 rokov 😕

garonka
31. máj 2010

@lenocka84 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elko69
31. máj 2010

@garonka no ved prave ale tak uci sa od malicka a ked bude mat uz svoje o par rokov bude to vyskolena mamina.. 🙂

ok idem uz off na chvilu..pa zatial..

dugyna
31. máj 2010

@garonka mas pomocnicku? to je koho kocka?

dugyna
31. máj 2010

@lulu4 ano miska isla cisarskym...no takze tu mame 3 co rodili normalne a osattne cisarskym...

lenocka84
31. máj 2010

baby ta co robite ze tolko sekcii? bojite sa sitia? 😅

dugyna
31. máj 2010

@garonka jej to je zlate aj ja dufam ze nas bude davat poro na nasu malicku 😉 vidis aspon nemusis kupovat vyslielacky..ale mas sukromneho strazcu 😉
nas ma rad inych havinkov on si mysli ze vsetci su jeho kamarati a akzdy sa snim chce hrat a strasne rad ma malinkych psikov takze ajtvojho by mal rad..lebo nas je tak po kolena... 😉 by ho hned bral za kamosa 😉

jjana17
31. máj 2010

ahooojte,,,,
🙂 🙂

jjana17
31. máj 2010

baby chcem sa vas spytat ked mam brusko cele take ako cez svalovicu neviem cim to je ,,,v stredu idem na poradnu,,,moze to byt len tym ze mi maly na nieco tlaci alebo ze uz je velky a ma tam malo miesta????
je to take neprijemne ako ked mate svalovicu na bruchu

jjana17
31. máj 2010

nikto na radu???

happy8051
31. máj 2010

@jjana17 janka, ja som toto mala zhruba v 15tt a lekar povedal ze je to normalne...ze sa prisposobuje maternica.. ale to bolo podstatne skorsie stadium... dugy sa skus opytyt ak pride 🙂

jjana17
31. máj 2010

@happy8051 pisala som teraz znamej a ta povedala ze mam zajst do porodky aby som to uz nemala porodne, lebo ja to mam jak v krci to brucho a sem tam aj to zaboli

happy8051
31. máj 2010

@jjana17 uf jasne u teba to uz moze byt.... tak radsej rychlo chod asi je to bezpecnejsie.... a ozvi sa potom co a ako

jjana17
31. máj 2010

no idem ja off prisiel manzel

vefi89
31. máj 2010

čo ste seriálové maniačky?? 😀 😀 😀

gali
31. máj 2010

@janefonda ahojky 😉 Malinka je nadherna, prave som si pozerala fotocky. A co epino pomohlo?

liv1
31. máj 2010

@gali ahoj gali ako mas? 😉

lulu4
31. máj 2010

@jjana17 Jani ako si pochodila s tym bruskom? bola si na pohotovosti alebo to nebolo take vazne? myslela som na teba ako som si to tu precitala ze si nemala nieco v poriadku... daj mi vediet

lulu4
31. máj 2010

@liv1 Ahoj Liv este si tu? ako sa mas? ako si zvladla glukozove testy? Minule si mi nieco s tou prerabkou spominala, ze uz mali skoncit ale ze to natahuju, tak na kedy to vyzera, ze to dokoncia?

liv1
31. máj 2010

@lulu4 ahoj. este som tam nebola, pojdem v stredu 😒 . lebo od nasho bytiku na racianskej to mam na skok, odtialto z karlovky sa dlho trepem. tak tak som sa rozhodla, dufam ze tam nepojdem neskoro. dnes sme boli v byte, sice nie je uplne cely hotovy, este par malickosti, ale mm tam uz je a upratuje umyva 😅 a ty sa mas ako lulu? vybavicku uz mas komplet? 😉

liv1
31. máj 2010

tak ja teda idem zase lezat na chvilku 😉

lulu4
31. máj 2010

@liv1 nooo tak to je super, ze uz je to v takom stave vas bytik, ze uz tam isiel manzel upratovat 🙂 tak to tam uz tento tyzden pojdete potom byvat nie? nieco sa mi mari ze na tie glukozove testy mi niekto spominal ze sa moze ist do 28tt alebo ze sa chodieva ale to neviem na 100% takze v pohode, stihas to 🙂 no mne by uz mali tento tyzden volat vysledky tak som zvedava... hadam to bude dobre... no ja stale riesim skolu a skuskove, aj dnes som bola, ved som spala v noci 4 hodiny, co som sa tak dlho ucila a rano uz o stvrtej vstavala... este v piatok ma caka posledna a este dve prace napisat a uz by mal byt ako tak pokoj.. teraz som malemu dlhsie nic nekupovala, akurat som z netu objednala chutne male capacky, take topanocky pre deti co este nebehaju naaadherne take riflove vyzeraju ako skutocne velke botasky... su chutne ani do skrine som ich nedala mam ich v obyvacke na stoliku a ked pozeram telku alebo sa tam ucim tak stale na ne pozeram 😵 komplet este nemam, akurat som dnes v letaku bud Carrefour alebo Hypernova teraz neviem presne videla detske vecicky v akcii budu mat aj vanicky po 6 Eur alebo tak nejak, mozno by sme mohli ist s mm aj kuk... uvidim... este stale chyba dost veci.. uz chcem teraz v juni objednat ten kocik lebo aj u toho nasho moze byt dlha dodacia lehota... aj mamina mi zevraj pre maleho nejake tricko kupila ale uz na pol roka, ze nechcela take male uz kupovat... tak zase mame nieco nove, este som to nevidela...tak sa drzte, nech uz coskoro mozete byt vo svojom vynovenom... a drzim palce na tu glukozu... vam by kedy mali dodat ten kocik a ktory ste to brali nakoniec? v akej farbe? inak ty premyslas nad takou detskou hrazdickou na hranie alebo kolotocikom nad postielku? ja aj hej, zevraj je to dobra vec, ze dieta pri tom aj dobre zaspava... ze to rozvija jeho zrak a sluch...

elko69
31. máj 2010

ahojte tak zase som tu na chvilu,zajtra ideme na poradnu poobede tak som zvedava ako dopademe,co nam dr.povie,ale myslim ze este sa asi otvarat nebudem,alebo zeby??

elko69
31. máj 2010

no asi tu uz nik nieje tak idem uz aj ja..dobru nocku

liv1
31. máj 2010

@lulu4 aj ja nad tym rozmyslam, kupime aj hrazdicku aj ten kolotoč. len neviem kedy 😅
uz sa velmi tesim, lebo zajtra sa tam naspat stahujeme juchuuuuu 😀 ja fakt nie som usposobena byvat s niekym cudzim 😒 ale to asi nikto..
inak dnes mi prislo par veciciek co som objednala na nete, tak sa vytesujem. ciapocky do porodky, take papucky, svetrik a kosielka. no krasnucke to je.
nevedela som ze tie vysledky z glukozy trvaju tak dlho veru. a kde si na tom bola? ja idem na tehelnu.
ten kocik sme objednali teutoniu, vanicka bude cela hneda s kuskom takej kvetinkovej kombinacie bielo-hnedo-kremovej.
sportak bude sedo-cierno-biely a autosedacka tusim cela seda. uzasne to zvladas s tou skolou, uvidis za chvilu budes mat pokoj, aka to bude radost 🙂. pamatam si na ukoncenie skuskoveho, vzdy to bola euforia 😀. teda skoncenie skoly bola ta najvacsia 😀
a drzim palce na vysledky. ale predpokladam ked ti to vsetko ide tak krasne bezproblemovo, aj toto bude v najlepsej pohodke 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre