Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

elko69
1. jún 2010

ahojte babule az teraz sa mi sem podarilo dostat,tak z dnesnej poradne nic nebolo,asi po hodine sedenia v cakarni vyliezla sestricka a oznamila nam ze tam dr neni od rana,ze si zobral dovolenku a odisiel a akosik sa mu nemozem stale dovolat,uplne ze super,ked sa mu dnes vobec nedovolam tak tam zajtra budem musiet ist a vnutit sa nech ma vysetri zajtra..

tado a z coho ti je zle??

tadotami
1. jún 2010

@elko69 je too pravdepodobne z ladviny a zase sa krpec posunul dole a zase sme sa o trochu viac otvorili.zajtra som na vysetrenia objednana tak budem mudrejsia.

lenocka84
1. jún 2010

jani pekne si to uziiivaj

elko "potesi"

tado to co je s tebou halo? tedy vymysla a tlaci kde nema?

elko69
1. jún 2010

@tadotami z ladviny mas taketo problemi???fuha..no dufam ze aj ja sa zajtra dostanem k dr konecne 😠

elko69
1. jún 2010

@lenocka84 no ved som bola nastvana tak som mm vyhnala z postele aj nech ide somnou a to bol po nocnej a sme si to tam len odsedeli a tiez by som uz rada vedela ako sme na tom z dola...

barbyes
1. jún 2010

ahojte, som tu na chvíľku...som už čosi aj porobila doma, ale ešte potrebujem poutierať prach a aspoň niečo požehliť, sa mi nechce 😒 ako som si ráno ešte ľahla tak som vstala až o 2 😝 normálne nechápem
a baby, nepredbiehať sa , ja som na rade 😀 jasné? 😀

lenocka84
1. jún 2010

elko tak to je fakt sila
by som to tomu dr. riadne vytmavila

elko69
1. jún 2010

@lenocka84 ale asi sa muselo nieco stat lebo ani doma mi to nikto nezdviha u nich tak ci nemusel na rychlo odbehnut niekam..
@barbyes no aj ja by som potrebovala upratat ale nechce sa mi...

lenocka84
1. jún 2010

@elko69 tak ale sestricke snad mal dat info nie?
ci zodpovednost ziadna?

tadotami
1. jún 2010

@barbyes a kto sa to tu predbieha?ukaz mi ju.pod aj k nam upratat.

barbyes
1. jún 2010

@tadotami , @elko69 mne sa tiež nechcelo a stále nechce, ale ja som sa už nemohla pozerať na ten výbuch 😝 a možno malinkú donútim ísť von 😉 ale obávam sa, že bude tvrdohlavá po maminke a i tak si urobí po svojom 🙂 idem vyvešať prádlo, hneď som späť
no vy dve, tu píšete ako sa otvárate a pod., ja Vás nepustím, teraz idem ja 😀 😀

tadotami
1. jún 2010

@barbyes ked bude najhorsie tak ti tu slubujem ze si ju vlastnorucne zasijem a krpca zatlacim.este take kilecko musi pribrat.

tadotami
1. jún 2010

@elko69 a tebe je co?preco si bola u dr?

lulu4
1. jún 2010

@vefi89 dakujem za opytanie, malicky Vladko si veselo kopka ked je vsak taketo pocasie tak vela aj spinka... najlepsi bol vcera na skuske, ked som si nevedela spomenut co napisat, tak zacal kopat ako divy, skoro som sa zacala smiat...ale neporadil potvora jedna 😝

elko69
1. jún 2010

@lenocka84 no to praveze neviem ci bola jeho sestricka,jako minule tam bola ona ale tak to uz som bola v nemocke nie u svojho gyndu...
@barbyes no ja neviem kedy pojdem ja lebo ani neviem ci sa vobec otvaram aj aspon nejako...

elko69
1. jún 2010

@tadotami na poradnu som mala ist...

lenocka84
1. jún 2010

@elko69 no aj tak
oznamit a niektoby to uz mal zariadit
ved keby sa ti nieco stalo cestou za nim, na koho by to bolo? zbytocna cesta, namaha pre teba

tadotami
1. jún 2010

aha. tak ja offfffff.musim to dosit.

lulu4
1. jún 2010

aj vam tak dnes blbne tento kon ci to iba nam strajkuje internet?

lulu4
1. jún 2010

@barbyes a ty sa ako citis ked si uz na rade? hm? ziadne bolesti nic? kedy mas poradnu najblizsie? uz vsetko prichystane pre malu Viki?

lenocka84
1. jún 2010

ahoj, volam sa Sarinka, narodila som sa 1.6. o 15:45, mam 52cm a 3370g. Mici111

elko69
1. jún 2010

@lenocka84 no sak jako hej ma to nastvalo tiez...by som teraz nemohl azacat rodit a keby hej tak by ma niekto iny musel asi...mu musim povedat nech mi da aj cislo na mobil a nie len domov,zajtra by tam mal byt tiez tak ked sa mu dnes nedovolam domov tak hned rano volam do nemocnice...

elko69
1. jún 2010

@tadotami a uz nevracaj 😉

elko69
1. jún 2010

@lenocka84 dalsie babo nejake?

lenocka84
1. jún 2010

@elko69 ano, mici111

elko69
1. jún 2010

@lenocka84 ona nebola z nasej temy,nie?

no idem ja off,mm je v praci a idem ja s kamosku na kafe niekam,mozno k nemu aj do kasina,ho trosku prekvapim :D??uvidme

barbyes
1. jún 2010

prádlo vyvešané, malá prestávočka a idem na prach, sviňa jedna, kiež by nepadala 🙄
@lulu4 tak momentálne som v najvyššom štádiu ja, tak držím žezlo momentálne 🙂 už by malo byť nachystané všetko, iba do pôrodnice si ešte musím kúpiť jednorázové podložky pod seba, ani to Ti nedajú, chápeš? a ešte požehliť nejaké veci, časť mám, čiže by som jej mala čo obliecť ak by sa narodila, ale je toho moooc už 😝 a ešte jej musím kúpiť nožničky na paprčky...a hádam všetko 😕 veď uvidím

zuzu1111
1. jún 2010

ahojte baby, zas som tu po dlhom čase. chcem sa vás opýtať, boli ste niektorá na prvotrimestrálny screening - v 11-14tt. Robí sa tam meranie NT hodnoty a krvné testy. Neviete aké sú normy pre voľný beta HCG a PAPP-A? Ja som si dnes bola pre výsledky, dala mi ich len sestrička a k svojej doktorke idem až neskôr...ale chcela by som vedieť už teraz ako to je.

barbyes
1. jún 2010

@zuzu1111 ahoj, všetky sme na tom boli, je to jeden z 3 veľkých ultrazvukov ktorý musíš počas tehu absolvovať, ale naozaj neviem aké hodnoty sú OK, ja som mla dobré výsledky. ale ak by si mala niečo zlé tak Ti to lekár hneď povie takže ak Ti nepovedal, že je niečo zlé je to v pohode a môžeš byť kľudná 😉

jjana17
1. jún 2010

ahojte som tu spet,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre