Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
16. nov 2009

hej vejula, len si chcem dat prec koncovku. Aby som ostala len Figuli 😀 😀 vsak aj Margita bola bez koncovky. a moj muz je povodom talian a ja som madar, a ani v jednom state sa nepouziva koncovka. len to sproste slovenske obcianstvo mi ju tam muselo dat. som z toho nestastna ☹ 😅

lubka89
16. nov 2009

ahhha 🙂 no som zvedava ako to ja zvladnem

vejula
16. nov 2009

:D No no :D Ale potom na hostine sme si mali vybrať z dvoch zakrytých košíkov v jednom boli peniaze a v druhom banán ale nevideli sme že v ktorom je čo. No a že podla toho ktorý si vyberieme, tak o to sa budeme v živote starať. No a smaozrejme že som si vybrala banán :D :D :D No ale neviem ako by sme sa smiali keby si banán vybral manželík :D :D :D

vefi89
16. nov 2009

vejula, to by ste mali riadnu srandu 😀 😀 svagrina ta mala problem na svadbe s tym, ked ju mala prist odcepcit slobodna zienka a najlepsie na tom bolo, ze tam ziadna nebola, takze cepiec dostal starejsi 😀 tak sa budes starat o banany 😀 😀 😀 ci len o jeden 😀 😀

vejula
16. nov 2009

jáááj no tak to bude určite lepšie znieť Figuli ako Figuliová

vefi89
16. nov 2009

idem upratovat, kym sa mi este chce, lebo potom by som nic nespravila. pekny dnik vam prajem 😉

vejula
16. nov 2009

😀 😀 😀 😀 No v košíku bol len jeden 😀 A myslím že bude stačiť 😀 Bohate 😀

garonka
16. nov 2009

zdravím vás 😉 mne sa nejak dnes nechcelo dotrepať k notebooku chmurave počasie a v byte mame tmu ako v pivnici ešteže mame farebne steny šľahlo by ma 😒 tak som si popalila vonne sviečky a relaxujem s nohami na vankušiku 😉

vefi

to fakt bola gebuzina? dalo sa to vypiť? fuj ja idem vo štvrtok, dnes som dala drahemu ten humus kupiť a ja nesmiem do toho nič ani citron vyžmykať no nič, len priniesť ten prašok a sestrička mi to tam rozdrobí a hodí ma zem tam sedieť 2 hodiny 😠

veji

teba aspoň uniesli 😀 a v mojom pripade uniesli ženícha sranda bola 😀 😀 😀 😀

vejula
16. nov 2009

😀 😀 😀 tak to ste museli mať srandu. A ty si potom bola hladať ženícha??????

elko69
16. nov 2009

vefi89 tak na toto sa veru netesim.... ☹

vejula blahozelam,nieje nic krajsie ako svadbicka krasna a potom babatko, tak nech ste spolu stastny a to babo vase vam robi len radosti 😉 hod foto na net potom ...

garonka
16. nov 2009

veji

ta kde ja som sa zabavala o dušu aj som vedela že ho beru, ešte som mu pusu dala nech sa sprava normalne lebo to bude natočene a aby som sa za neho nehanbila 😀 bol kdesi s poľovníkmi u ďalšieho poľovníka doma a keď som svojho muža počula jak spieva na DVD som radšej zakryla oči a vatu do uši dala strašne 😀 a keď prišiel do sály za mnou sa usmieval, že dobre bolo 😀 😀 😀

cigaretka5
16. nov 2009

Baby podla testu som tehu, testovala som stvrtok aj piatok a teraz ruzova krv na nohavickach.znamena to ze uz tegu nie som?

vefi89
16. nov 2009

cigaretka, k dokimu musis. 😉 co najskor

Garonka 😀 tak ty taka leniva?? 😀 no pre mna to bol humus, ale da sa to vypit, len treba hlboky nadych a na ex 😀 😀 mozno keby som to mala v jednom pohari tak to zvladnem vsetko 😀 ale najhorsie je fakt to cakanie, sme boli v cakarni 3, takze nove kamaratky a tak, pretoze sme boli s rovnakym terminom. 😀 aspon nam bude veselo v nemocnici, ak sa ovsem stretneme.
Len tam bola jedna baba Sara, s dvojtyzdnovym Samkom, a tej mi bolo luto, lebo vravela, ze chlap sa na nu vykaslal v siedmom mesiaci a do porodnice si prisiel pozriet decko s novou priatelkou. Tak mi prislo az do placu, ked to vypravala 😒 kruty zivot, dufam nam sa to nestane ziadnej

valria321
16. nov 2009

babyyyy ahojte ako sa mate dlho sme tu neboli ako tehulkujete????

miroslava89
16. nov 2009

ahojte.. ja si dnes pripadam ako nafetovana😅..uplne od rana mimo zmy 😅 😀

garonka
16. nov 2009

no konečne ide net mňa chytal absťak 😀 už aj preto lebo som bola minuly týždeň odpojena nepravom 😠

vefi

la som riadny leňoch to ti poviem 😀 ešte som aj s havom narabala pohltal granule a vyvracal sa môj drahy sa rehoce, že na starobu už mu na žaludok hocičo nesadne 😎 hlavne, že havo teraz spí tak ho čaka len dietna večera 😀

tak to si neviem predstaviť aby sa na mňa drahy vykašľal a ostala sama a potom by ma prišiel do nemocky kuknuť s frajerkou tak to je riadna sila ja by ho zabila, nasťastie taky nieje nedal by ma za nič na svete, a maloktore mame na mužov take šťastie, no i ja by som revala keby mi toto niekto rozpraval

ja si nakupim časopisy a krížovky nech mi to tam raz dva zbehne lebo ja dlho obsedieť neviem a nieto ešte vody sa napiť 😠 len nech tam neskolabujem 😕

garonka
16. nov 2009

Mirka čaukooooooooo ako sa ti vikendovalo so svokričkou? a čo dnes ti je zleeeeeeeee? a tlak sa ti upravil? mne asi môj šaškuje.

vefi89
17. nov 2009

Dobre ranko 😉
muzik isiel do roboty a znova som sama ☹

garonka
17. nov 2009

vefi dobre ranko 🙂 ja mam svojho doma čumí na futbal ale som ticho lebo uvarí rizoto 🙂

vefi89
17. nov 2009

ahoj Lucka....ale apon ho mas doma 😉
neviem absolutne co idem robit, nic sa mi nechce, uz ma prestava bavit stereotyp. stale som len doma a doma a doma a uz mam z toho hlavu v smutku ☹

garonka
17. nov 2009

no nech mi je doma veď včera prišiel z roboty zas o pol noci ale bola som kľudna lebo ak sa naštvem nieje mi dobre, tak dnes je povinne doma, a služobny mobil vypol 🙂 inač sa nedalo.
Ešte svokra ho rano buzerovala či nepríde lebo treba jej vonku na dvore popratať tak som mu dala na rozmyslenie, či ide zas ten bordel pratať alebo my čo? mňa to tiež samu nebaví každý deň to iste, len doma a doma a doma tak ako u teba.
a ešte i počasie na nanič total nuda 😠

lubka89
17. nov 2009

ahojte baby ako sa mate?

vefi89
17. nov 2009

u nas tak hnusne prsi zasa. 😢 a mam zimu, lebo sa mi nechce ist do kotolne
a uz by som sa chcela poriadne vyspat, lebo tento spanok tiez stoji za velke ....ale idem si asi spravit kavu
a bohovsky sa modlim, aby stary doniesol vyplatu, lebo akosi meska od 20-teho a ani minuli mesiac som si seky nevyplatila, nehovoriac o tom, ze nemame co do huby 😠
skoda, ze nebyvas tu niekde, sme mohli byt aspon spoluu, by nam bolo veselo 😀 by som ti navarila cotoo 😀 😀
ale dnes budem asi sliepky rezat, lebo ich beha asi 50 po dvore, hlavne, ze nemame co zrat 😀

vefi89
17. nov 2009

inak vcera som nasla na bazosi daku pani, tak som jej hned aj pisala, za dvoje body a troje dupky 2,5. a vyzera to ako nove, tak som si spravila aspon trosku radost 😀 😀

ahoj Lubka, prave sa stazujeme 😀 😀 😀pridas sa?? 😀 😀

garonka
17. nov 2009

lubka čauko už ťa nepicha v podbrušku?

garonka
17. nov 2009

vefi

no to i svokra chcela sliepky zarezať ale svokor ani za svet, že nech žiju maju len 3 tak nech si užíju starobu 😀

no i u nas stoja šeky nevyplatene vyplata bola ale akurat na poplatky tak šetríme ako sa da

kočík už si objednala? ja idem vo štvrtok jeden kuknuť do predajne no som zvedava

garonka
17. nov 2009

vybehnem s havom vonku lebo sedí pri nohach a treba mu na cik cik 😀

lubka89
17. nov 2009

ahojte uz je to lepsie🙂 a chcem sa spitat ze preco este na mne nevidno ze mam brucho ked uz som v 16 tt?

vefi89
17. nov 2009

vcera som volala mame, ze ci ho mam uz objednat, a ona ze este je cas, ale ma pravdu, to len ja taka nedockava. som vravela, ze ked najblizsie na sone uvidim anjelika, tak az potom 😉

inak neprehana to tvoja svokra trochen??to tvoj muz je jedinacik, alebo??ci si len dupnut nevie??

ja som sa vcera so svokrou posekala, a bola som prekvapena, ze Miro drzal hubu a nezacal ma buzerovat, lebo som do nej fajne skakala a vacsinou je to tak, ze on uzna pravdu mne, ale predsa nemozem do jeho mamicky tak hnusne

vefi89
17. nov 2009

lubka, mne bolo brucho vidno asi az v 22tt, aj to sa mi zdalo, ze zo dna na den vyskocilo. To chce len cas a ono sa ukaze 😉 a preco ta vlastne pichalo??

idem si aj ja zakurit, lebo mam dake nemotorne prsty 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre