Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
19. dec 2009

no mne ako keby ale zvycajne tak ako tebe, ale mam aj dni ked hlad pride az neskor a dnes je ten den 😅

vierapp
19. dec 2009

no jasne veď nemôže byť každý deň rovnaký... 😀 .....ako pokračuje pratanie?

mirka12011
19. dec 2009

uch uz skoro mam vsetko uz len obyvacka a kupelna 😀 a to uz len prah a trosku kupelnu vycistit...

vierapp
19. dec 2009

tak ty si šikovnááááá.... 🙂

mirka12011
19. dec 2009

az som sa spotila 😀 rozmyslam nad oknami ci ich umyt, ale tak beriem antibiotika tak asi ne...

vierapp
19. dec 2009

to fakt radšej nie.....byť viac chorá nie je bohvie čo a ešte teraz na sviatky

mirka12011
19. dec 2009

no ved to som si povedala aj ja 😀 ani niesu spinave ale dnes mam nejaku energiu, ze by som len upratovala a nieco robila ... 😅 to bude asi tym, ze som v noci nemohla spat...

vierapp
19. dec 2009

môžeš prísť kľudne popratať aj ku mne mám len jednú izbu a kuchyňu s kúpeľňou.... 😀 😀

mirka12011
19. dec 2009

juj a dostanem kavu? 😀

vierapp
19. dec 2009

no pravdaže... 🙂

mirka12011
19. dec 2009

tak fajn hned som u teba 😀 inak vierapp ty si vracala pocas tehotenstva? ak ano dokedy?

vierapp
19. dec 2009

no už sa teším..... 🙂 ....nevracala som vôbec...našťastie....ale niektoré ženy vracajú prvé tri mesiace a jedna v poradni hovorila že práve po tých troch mesiacoch začala....tak je to rôzne

mirka12011
19. dec 2009

no tak ja som do 3mesiaca vracala aj 20X denne preto ma poslal gynekolog na infuzie no desny cas, ale uz som vo 4 a vraciam tak uz len raz denne, ale vraciam...predvcerom som vracala 3x za hodinu ako neviem, uz mi to lezie na nervy...tak ty si ta stastna co sa tyka vracania jujuj

elko69
19. dec 2009

rogerka ahoj odporucam ti jednu holku z Ruzindola ja som u nej nkupila vsetko,postielku,matrac s kokosovou jednou stranou a aj baldachyn s hniezdom a paplonikom a poduskou a navleckami za cca 130€ dokopy...pozri moj album a mala tam toho vela ti poviem...da sa jej napisat aj tu,ma tu nick kristina11 a je velmi mila...

vierapp
19. dec 2009

no to som a doktor ti nedal tabletky proti vracaniu

mirka12011
19. dec 2009

no dal mi cipky do zadku 😀 ale tie nezabrali vobec...a tie infuzie zabrali tak na 70percent a som sa ho minule pytala, ze dokedy budem mat nevolnosti mi odvetil ze nevie 😅 omg uz by som chcela mat po nich...

elko69
19. dec 2009

mate nevolnosti baby??fuuuuuuu nezavidim..ja som nemala nic teda zatial ani raz som nebola na wc s tymto problemom a moj gynekolog mi len povedal z emozem byt stastna 🙂

mirka12011
19. dec 2009

elko69 tak to bud stastna uz by si ich mat ani nemala mat kedze uz si po 3mesiaci ked si ich dovtedy nemala tak ich mat uz nebudes...ja jedine viem, ze cokolada je moj nepriatel 😎

vierapp
19. dec 2009

tak to sa ti nečudujem.....no nič neostáva len vydržať..... 🙂 ....pre bábo čo by sme nevydržali.... 🙂

mirka12011
19. dec 2009

no tak to je jasne...viete ako sa hovori, ze ked mate chute na sladke, bude to dievcatko a ked na kysle bude to chlapcek vierapp mas chute na sladke? ja ani ani a ked uz na nieco tak je to asi narovnako 😀

vierapp
19. dec 2009

tak podľa toho určite dievčatko....už odjakživa som na sladké.... 🙂

elko69
19. dec 2009

no ja praveze vobec terz sladke nemozem ani vidiet ale nemam ani chut na kysle tak co to potom budem mat??hihi 🙂 este par tyzdnov pockame a hadam zistime..kedy vam vlastne urcili pohlavie v ktorom tyzdni??

vierapp
19. dec 2009

mne v 25tt nie a nie sa otočiť bol to problém

mirka12011
19. dec 2009

no mne este nezistili na najblizsom sone si to urcite dam zistim mam ho pisane v 20tyzdni 😀 alebo na 3D uvidime, ale myslim, ze na sono ma posle uz teraz ked pojdem do poradne to uz budeme mat po 17tyzdni....uz by sa to malo dat v 17tyzdni na viac percent zistit 😝 samozrejme ak nam ukaze co to je... 😅

vierapp
19. dec 2009

no mal by ti to ukázať........u mňa to nebol problém.....bol ochotný len maličká nie a nie sa otočiť

mirka12011
19. dec 2009

ja si myslim, ze to bude dievcatko 😅 vyslo nam to podla cinskeho horoskop.pacatia aj kamos mi pocital ze prve bude dievcatko a druhy chlapcek 😀 tak uvidime...ja uz ju oslovujem v zenskom rode, ked to bude chlapcek dufam, ze sa neurazi 😝

elko69
19. dec 2009

tak to si este pockam,ani moje babo minule nechcelo vyjst doktorovi v ustrety,nemohol ho vobec zmerat,uplne sa zle otocilo a doktor uz myslel ze tam bude krv potit ale potom urobil vnutorny ultrazvuk a potom sme ho uz krasne videli tak ako to mam v albume ale uz teraz sa tesim na druhe sono,kedy drobca uvidim a chcem j to 3D robi sa to v Hlohovci a v Blave tusim,ze??aj mne podla cinskeho vyslo ze dievca tak uvidime zatial ho/ju oslovujem a prihovaram sa aj v tom aj v tom rode :D

mirka12011
19. dec 2009

no 3D robia v kazdom vacsom meste...u nas v Po ho robia a myslim, ze na viacerych miestach 😀 tak v pohode....

elko69
19. dec 2009

baby a kedy vam zacalo rast brusko?bo mam pocit ze mne nejako enormne rychlo a to som iba kilo pribrala sakra..a co som teraz pozerala album co bol na hlavnej stranke tak ta babenka ho v 20 tt mala ako ja v 8??

vierapp
19. dec 2009

nemalo by sa hnevať......ja som zas veeeľmi chcela dievčatko...ale ako na truc nie vždy s mi podarí ju oslaviť v ženskom rode kto vie prečo mi to nejde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre