Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vierapp
22. dec 2009

jaaaaj....tak si dávajte zajtra pozor na ceste, keď idete autom....

lenocka84
22. dec 2009

no musime, bude to sialenota, posledny den pred vianocami

vierapp
22. dec 2009

no veď to ja som bola len u lekára a to sa nedalo na tých cestách.... ☹

lenocka84
22. dec 2009

ja mam nastastie lekara 2. poschodia nizsie takze to je ok

vierapp
22. dec 2009

ochh...tak to sa máš

lenocka84
22. dec 2009

aspon jedna vyhoda

vefi89
23. dec 2009

Dobré ránko tehuľky 🙂

u nás také smutné počasie, iba prší a prší a vonku hádam 7 cm vody 😒

elko69
23. dec 2009

afte babenky neviete mi poradit ked som tehotna mozem ist kadernicke na melir???

katka22r
23. dec 2009

ahojte kocky mozem sa pridat?aj ja som prvykrat tehulka uz skoro na konci ale ak mozem pridam sa 😉 ..u nas je pocasie tiez na prt,akurat som dochystala veci pre malu do porodnice,aj ked termin nam dali na 8.1 ale ktovie kedy sa vypyta......a elko mozes ja som bola v 4 mesiaci a este som si aj vlasy farbila

elko69
23. dec 2009

dakujem a vitaj aj ked ty uz budes za chvilu mamicka a nie prvorodicka :D

garonka
23. dec 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Kati čauko 😀 s tebou som si už parkrat písala 😀 jasne kecaj aj tu s nami 😵
fíha to už chystaš vecičky pre bejby? ja zas dnes z postele nevyleziem do toho dažďa 😠 ale poukladam vecičky pre babenko do skrinky konečne.

elko su baby ktore sa farbia cele tehu a nevadí to ja som si na začiatku farbila vlasy farbou čo neobsahuje amoniak, myslím, že značka Loreal, drahy ma skoro obesil draha farba to bola 😀

vefi tu snežííííííííííí 😀 😀 😀 😀 😀

garonka
23. dec 2009

vefiiiiiiiiiii čo si necvakla bruch?
ja som včera rozbalila jeden darček pre maleho 😅 je tam spaci vak, podbradníky, bodynka, a všetko značka C&A 😅

katka22r
23. dec 2009

UZ SA BLIZIA VIANOCE,TEN CAS RYCHLO LETI.NA STROMCEKU SVIECKY SVIETIA,STASTIM ZIARIA DOSPELI AJ DETI.STARY ROK UZ ODCHADZA A NOVY IDE ZA NIM,NECH VAM RADOST PRINASA-TO JE MOJIM PRIANIM...VESELE VIANOCE !!! 🙂

mirka12011
24. dec 2009

Ahojte babulky som tu na skok len Vam popriat chcem Stastne a Vesele Vianoce vela zdravicka 2v1 a hlavne vela vela lasky...cmuk

mata1001
24. dec 2009

ahojte baby zelam Vam krasne a pokojne Vianoce vela zdravicka hlavne... 🙂 🙂 🙂

natalia777
24. dec 2009

Gulky vsetkym vam prajem MERRY CHRISTMAS AND HAPPY NEW YEAR 😀 XXX

garonka
24. dec 2009

tehuľky aj ja vám želám krásne Vianoce, veľa darčekov pod vianočnym stromčekom, veľa papania a hladkajte bruška 😵 😵 😵 😵

zazalienka
24. dec 2009

ahoj tehulky, aj ja želám krásne Vianoce, užime si ešte bruškaté obdobie, lebo takto o rok nám naše bábence nedajú dýchať.. no a samozrejme kopec zdravia, šťastia, lásky a hlavne teda zdravé a krásne bábulká..

awooojky
24. dec 2009

tak nic dievcata ja som o to malické prisla

katka22r
25. dec 2009

awooojky je mi to luto,neboj sa ono pride ak bude cas

awooojky
25. dec 2009

no hej to dufam. strasne mi je to ale luto 😢

awooojky
25. dec 2009

normálne mam nervy ked si pomyslím ako trpíme my co túzime po babatku, a niektoré si ho dobrovolne dajú len tak vziat 😢

vejula
25. dec 2009

awojky. Je mi to veľmi ľúto. A to zanedbal ten lekár???? Ja viem že si hovorila že máš nejaký krvavý výtok, že? Neboj sa moja. Určite to príde. Možno skôr ako si myslíš, len neprestávaj veriť. Viem že teraz ťa si moje slová moc nedokážu potešiť. LEn chcem aby si vedela, že s tebou cítim, a strašne ma to mrzí.

lenocka84
25. dec 2009

ahojte babulky
dufam ze prezivate krasne a pokojne sviatky

awooojky
25. dec 2009

no vlastne ja áno lekár, lebo som mala velmi zle výsledky teda krvný obraz zeleza uplne malinko len 1,2 a hemoglobin 80,1 lenze on tomu nevenoval pozornost, sak on mi to ani nepovedal to som sa dozvedela az ked som nemala pokoj a sla som na odbery k svojmu obvodnému lekárovy, ale to uz bolo neskoro. Vravel mi ze moje telo bolo natolko vycerpane ze neudrzalo vlastne plod ci nejak takto to povedal.k eby osm to bola vedela. ale nasadil mi hned lieky a vitamíny, tak pockám chvílku kým sa mi stav moj zdravotný zlepsí, a budem sa snazit znova o malické.
no dnes je to uz trosku lepsie, ale vcera mi bolo naozaj strasne

lenocka84
25. dec 2009

awooojky to mi je velmi luto, a s tymi co si daju dobrovolne vziat dieta mas pravdu, je to nefer
a to si bola v ktorom tt?

awooojky
25. dec 2009

no on mi sam nevedel povedat on mi povedal ze medzi tak 4,5 týzden asi, taze tak ze neskor bude vediet viac, tak neviem, no na zaciatku ale aj tak je to strasne

lenocka84
25. dec 2009

boooode, to bude ok, ani sa nenazdas a bude tu baby, uvidis
len nato nesmies mysliet, a bude to ovela rychlejsie

awooojky
25. dec 2009

to je pravda kym som sa na babatko velmi sustredila tak to nejak neslo jak som na to pozabudla tak zrazu to tu bolo, no nic pockam kym budem na tom lepsie a budeme sa snazit dalej

lenocka84
25. dec 2009

teraz si oddychni, a keby sa podarilo ist niekam na "dovolenku" aspon na kratku, vypnut z bezneho rezimu, a uvidis ze to vela urobi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre