Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
10. jan 2010

miri nezdrhla, len som bola umyť spálňu....a ja to najradšej kolenačky 😀

vefi89
10. jan 2010

ja robím na etapy 😀 😀 ujdem, niečo spravím a zasa sem sadnem, aby som trochu oddýchla 😀

mirka12011
10. jan 2010

ja som skoro mesiac bola na lozku vobec som sa postavila a uz som dobiehala na zachod ked som lezala zrazu a sup na zachod, hlava sa tocila len by som spala nieco take pocitujes?

mirka12011
10. jan 2010

vefi tak to musim aj ja robit bo vcera som robila bez prestavky a tak ma brusko bolelo tlak sa znizil no katastrofa...

vefi89
10. jan 2010

veď takto je to najlepšie....len kukám, že už pol dňa fuč a ja som len začala 😅

mirka12011
10. jan 2010

😀 vefi ved nedela je taka rychla...

mata1001
10. jan 2010

zo zac ked som zistila ze som tehu (v 4tt) tak som bola ospala a unavena. v 8tt som zacala vracat a odvtedy len lezim.ja som zvracala vacsinou rano ,malokedy vecer ale ja som prelezala aj poobedie,nebolo mi od zaludka moc dobre.a povedala som to dr a predisal mi torecan.popravde som ho nechcela uzivat ale potom som si to nakoniec rozmyslela.

vefi89
10. jan 2010

ani nie rýchla, ale dlho som spala 😀 😀 😀
som kúpila asi v stredu granulovaný čaj...tak zarábam do džbánu a pijeme o dušu....A včera večer čítam, že to obsahuje kofeín. no skoro ma šľahlo. a ešte na obale sa píše detský granulovaný čaj 😕 to čistá debilita. hlavne, že švagriná ho dáva malej piť už vyše troch mesiacov...a oni buzeranti výrobcovia takým titerným písmom, že tam kofeín.a potom sa čudujme, že nemôžme spať

vefi89
10. jan 2010

a tá malá má len rok a pol 😕

mirka12011
10. jan 2010

mati tak to prejde po 3mesiaci to ma prejst ale vidis mne sa to len zmiernilo ale zasa unava pride az okolo 16.30 ked som v praci tak len cakam kedy padne 21.00 a sup home....takze ked to po 12tom neprestane tak sa aspon zlepsi....

mirka12011
10. jan 2010

to je co za blud kofein pre deti to je ale riadna somarina....

mata1001
10. jan 2010

jaj mirka bodaj by si mala pravdu.ja by so do roboty nemohla chodit...a este k tomu ako pises ze do 21 hod.no to urcite nie. 😒

mirka12011
10. jan 2010

vefi treba zmenit v albume misinko na marosko 😉

elko69
10. jan 2010

ja som mala vcera nejake tlaky v brusku take tvrde som ho mala trosku ale potom to preslo trosku...

mirka12011
10. jan 2010

no 12-tky ti poviem teda ziadna slava a este furt ma niekto na...a to potom len vybuchnem a nic viac a tak ma boli brusko mimco sa hneva ze sa rozculujem... a neboj prejde to alebo sa zmierni uz ked ti to hovorim ja tak ma pocuvaj ja som bola v takych stavoch kde som manzelovi hovorila nech mi pomoze nejako ze nevladzem, ale pomoct mi nemohol...

elko69
10. jan 2010

no ti nasi muzi,ten moj este teraz haja,ale hlane ze ma zobudil o 5 rano lebo nemohol spat a tak sme trosku blbli,sme sa smialy stale a potom som zaspala ale musela som vstavat rano kvoli obedu a on haji :D

mata1001
10. jan 2010

chuda ja viem ze co vsetko si prezivala...a uz je to lepsie?a preco si sa nedala na pn?

mirka12011
10. jan 2010

elko ja som sa tak smiala z jednej pesnicky co som pocuvala vecer a v posteli nam potom mimco bublinkovalo hihi tak ked si sa nasmiala mozno bude bublinkovat aj tvoje mimco mozno ze si ho zobudila ako ja to nase... 😀

mirka12011
10. jan 2010

mati ved uz som ti pisala ze moj gynekolog je iny 😀 cakam na vysledky na protilatky a chcem ist prec uz ku porodnikovi rovno 😅 dajake euricka do obalky nech ma vezme

vefi89
10. jan 2010

Miri ďakujem, už som prepísala 😀 😀 a to s tým kofeínom nie blud, ale pravda. som bola taká naštvaná 😠

elko69
10. jan 2010

no ja som zatial nic necitila teda ked som vecer lezala tak take divne mravcenie zase akoby ale smerom od hrudnika som to az citila tak to neviem co bolo a ked som sa dala na bok tak to prestalo...

mata1001
10. jan 2010

jaj aha zabudla som 😉 😉 😉

baby a nemate problem s upchatym nosom?

vefi89
10. jan 2010

maťa, Garonka má 😀 😀 skús sa naparovať nad slanou vodou 😉

mirka12011
10. jan 2010

vefi ako pravda to moze byt ja nehovorm, ze nie, ale blud v tom zmysle, ze pre deti kofein nieje dobry sice ani pre nas 😀 ale ze co to za vyrobcov ze kofein pre deti daju to je akoze blud od nich 😝

vefi89
10. jan 2010

miri, to je čistá debilita 😀 😀
no nič, idem žehliť a pozametať chodbu 🙄

mata1001
10. jan 2010

vefi dakujem....skusim lebo kvapky do nosa mi nezaberaju.ale ja ho mam upchaty vacsinou cez noc.juj lezie mi to uz vsetko na nervy... 😢 😢 😢

mirka12011
10. jan 2010

ano ano z nosom ti poradi garonka 😀 mati nam sa smiala z nevolnosti a ona ma noso upchaty hihihi
elko ti poradim song z ktoreho som sa rehlila ako koza az ma blucho bolelo skur na yootoube si dat ti najde a si pusti vecer aspon 5x po sebe ako ja: rytmus-zlatokopky ako dala mi segra link ze vraj dobra pesnicka a tak sme sa narehlili spolu na nej ze aj dnes si ju pustim ci zobudnim miminko 😝

mirka12011
10. jan 2010

mati vankuse si daj vela aby si skoro sedela a tak skus spat ja uz mam 2vankuse pod hlavou ale este aspon 2 mi treba 😅

shaarka
10. jan 2010

ahojte kocky,
prisla som sa vas opytat na vysvetlenie - dnes rano (24tt), este kym som lezala v posteli, dostala som nieco ako krc - citila som to vo vnutri v tele, moj pocit bol ze sice nad krckom, ale pri chrbtici, proste ako keby v strede tela, - ale moze to byt mylny pocit.
nebolo to ako svalovy krc, ale rezanie v trvani asi 1-2 sekundy. fakt ako keby mi niekto odrezal kus niecoho. velmi velmi neprijemne a bolestiv stipajuce, uplne ma to ochromilo. a potom som sa bala pohnut.
viac sa to nezopakovalo.
neviete, co to mohlo byt?

(ak toto mala byt cvicna kontrakcia, tak dakujem pekne 😖 )

mata1001
10. jan 2010

mirka tak tie vankuse ma nenapadli.ale mna viac veci nenapane a vy ma nasmerujete...som jak trtko.nic neviem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre