Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lienkad
12. jan 2010

no ved to je rozne ja som tiež vela čitala a zubarka my povedala že to nieje nič hrozne ked mam kazi no ja ich chem preč....može byť že preto.....A čo ťa stal?Lebo ja ma s tích cien dilemu...

lenocka84
12. jan 2010

mata dakujem velmi pekne

janefonda dakujeeeeeem

a bola som na 4D a morfo, a mame chlaaaaaaaapa

rogerka
12. jan 2010

gari, tu som, len mi to slo straaaasne pomaly, tak som to na chvilu vypla 😉

vevericka23
12. jan 2010

Myslis cenu toho kocika, ona ho kupila za 11 000 - 12 000 ja som si ho od nej kupila za 7 000 no este ho ma ona ale uz je sto pero moj ona ho ma iba ako uschovnu lebo som ho nechcela mat tak skoro dom. A o tych zuboch si myslim ze je lebsie si ich dat opravit alebo vytiahnut ked mu uz pomoc nieje ako trpiet v bolestiach a jest tabletky lebo tak ublizujes prckovy tak je lepsie si to vytrpiet raz a mat pokoj lebo bolest zubou je strasna a este ked si nemozes pomoct.A mne moj prcek zobral strasne vela vapnika.....

rogerka
12. jan 2010

moje mimco je dnes akesi akcne 😀 skace, kope, stekli ma na rebrach, no sranda 😀

lienkad
12. jan 2010

fuha tak to je data riadna cena ja chcem do tych 100 a stačí my aj použitý tu na dedine....No ale zatial ešte nechcem len kukam..To ano radčej von ako trpieť...Inak sa ako cítiš už nerobíš?

vevericka23
12. jan 2010

Ja som tiez chcela taky za 100 eur ale vsetko strasne ceny a segra chce dalsie babo tak jej nechcem.....tak som si kupila od Lubky za 233 euro nie je to malo ale si myslim ze v pohode lebo to je vanicka a ta sa odpoji a napoji sa karicka a to je dobre. Je zeleny taky az kriklavy.

lienkad
12. jan 2010

no aj my uvidíme čo aky zoženieme no jeden novy mam vyhliadnuty na internete na stranke lacnejšie-nekupiš za 160eur a niečo no uvidímeˇ.Inak nemaš nejake stavy ako zmena nalady lebo ja strašne až niekedy sa nechapam....

vevericka23
12. jan 2010

ja to na sebe nieako nepozorujem ale niesom moc rada ked som sama , je mi smutno a tak..... rodit zatial nerodim a ani sa tak skoro nechystam este mame cas nech len prcek rastie a pribera..... po 38 tt mozem potom my to vadit nebude ale chcela by som to vydrzat az do 40 tt no uvidime. A ty ako brusko uz velke?

lienkad
12. jan 2010

No jasne nech si tam pobudne dokedy ma a kedy maš presny termín?No už sa my začína vypučať.....

vevericka23
12. jan 2010

Presny termin mam 20.2.2010 tak dufam ze do februara to vydrzime. Teraz citam na modrom konikovy ze si sa mozu tahat zuby v tehu a jednej tahali v 36tt 3 zuby takze sa uz nebojim a ze jej povedala zubarka ze babu skodi viac ten kaz ked nieje opraveny lebo mozes dostat zapal a to moze vyvolat predcasnyporod alebo potrat. Takze som aj rada ze je vonku.....spadol mi kamen zo srdca.......Ja uz sa gulam brusenko mam ako kamen nasponovane ale krasnucke sa z neho tak tesim...... A uz drobecek pokopkava silno lebo mna to uz az boli niekedy a ked kopne do mocoveho tak az si cvrknem skoro 😀

lenocka84
12. jan 2010

taaaak a uz som aj pridala fotky

lienkad
12. jan 2010

to ved to že ja som presne to iste čítala a doktorka že nieje to take hrozne no ja chcem aby sa opravili a kazy tam neboli...Fuu tak to už maš teda za dverami....Ja mam termin 12 aprila... Tak to ti verím už ma malo miesta v brušku ked je velky.Kolko važi?

vevericka23
12. jan 2010

praveze neviem kolko vazi lebo moj dr. mi to nepovie az v porodnici..... ze vraj to on na svojom ultraz. nevidi ten tuk aspon tak mi to povedala jedna baba.... Tak idem ti poslat foto na tvoj email ale budem aj tu tak pis dal...... a bratou malinky sa ma ako?

lienkad
12. jan 2010

ano mne to vždy píše do knižky doktorka no možno fakt nema taky....Joj naš malinky je už riadne velky betar a aky je rozmaznany ked mu niečo nedaš tak bude vrieskať až mu to nedaš,to jeho mamina ho naučila na všetko take že až...

vevericka23
12. jan 2010

no to tak byva 😀 maminky si deticky rozmaznavaju......tie foto co ti poslem su z 28tt1d a z 3D ultrazvuku teraz nemam take co som teraz musim sa odfotit a poslem neskor....

lienkad
12. jan 2010

ok tak pošli kuknem....

lienkad
12. jan 2010

no kukla som..pekne bruško a to riadne v 28tt a tie s ultrazvuku su podarene to no že pokom je ....zlate ako plačkalo...

lienkad
12. jan 2010

veverička idem ja si lahnuť lebo ma už boli riťka a aj chrbatik...tak potom neskor..papa

elko69
12. jan 2010

garonka aj ja mam taky baldachin...jeeeeeeeeeeeeeeee

elko69
12. jan 2010

inak ahojte kocky... 🙂

garonka
12. jan 2010

elko čaf taky maš baldachyn žltej farby s macikami? 😉 😉 😉

elko69
12. jan 2010

no mam aj navlecky a paplon s podusku a hniezdo... 🙂

garonka
12. jan 2010

elko aj my mame ale vankušik a paplonik som odložila babätko to používať nebude tak ich vytiahneme neskôr

baby kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😕

dugyna
12. jan 2010

ahojte baby mozem sa k vam pridat?

akdarka
12. jan 2010

caute baby, uz som sa ulozila k tv a zapla notebook, koho tu teraz mame? 😉

akdarka
12. jan 2010

ahoj dugyna! 🙂

garonka
12. jan 2010

dugyna vítaj medzi nami tehotnymi kolegyňami 😀

akdarka čaf, ja tu visím cely deň pokym koník je pojazdny lebo dnes zas šiel pomaly a okolo ôsmej zas bude ťahať pomalinky 😅

akdarka
12. jan 2010

do 8mej stihame co-to rozobrat 😀

dugyna
12. jan 2010

tak my sme kupili kocar uplne novy za 132eur aj s taskou,a vajicko za 50.

lenocka a ake to bolo mi ideme 21.na ten3D do 17t.
vevericka aj mne pise doktorka vzdy po sono kolko drobcek vazi.

taka otazocka ked tu pisete o tych zuboch nemate niektore problem s dasnami?
mne posledny tyzden zacali krvacat pri umyvani zubov..zevraj je to v tehotenstve normalne,neviete poradit co je na to dobre?
a je to pravda ze tie tehulky co vracaju cakaju vacsinou dievcatko?lebo ja som ani raz nevracala a chceli by sme chlapceka..tak preto..ale hlavne nech je zdrave

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre