Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
25. jan 2010

garonka ty si vtipna..ked tebe uz tvoje moc nenarastu ze..ze G to by si nam dopriala co??
sak uz to D je ako capicka pre babetko 😉
rogerka ale fuha ta cena tvojho kocika dost velka..
mirka no tak drahy si bude musiet rozmyslit ci peknu trojkolku alebo siroky kocarik

garonka
25. jan 2010

rogi juj tak to potom bude sekcia nie? al babo sa zvykne pred pôrodom otočiť neboj
jednej z koníka zajtra robia cisarak lebo mala dnes zle prietoky a malinka je dole riťou ale teší sa na ňu

garonka
25. jan 2010

dugy ja mam D ale dufam, že po pôrode budu oki lebo ja nepošlem draheho nahaňať E alebo G to su moc extremne veľkosti a ešte aj to D je veľke 🙄 😀

rogerka
25. jan 2010

na uzv mi mila teta doki povedala, ze sa to da aj normalne, ak je vsetko ok 😉 len to bude narocnejsie. tak dufam, ze sa otoci, alebo to pojde aj zadkom dopredu. nechcem cisarsky ☹ ale zas ked to nepojde, nic ine nam neostane... nejako to zvladnem 😉

rogerka
25. jan 2010

pomooooc, tece mi voda...
zatial iba mineralka, flasa plna az po samy vrch 😀

liv1
25. jan 2010

rogi normalne som az nedychala pri prvej vete 😀

rogerka
25. jan 2010

aspon vidim, kto dava pozor 😀

kokso, tak plnu flasu som este nevidela, naplnena az po vrchnak. keby tam nebol, aj kopcom by bola naplnena

elko69
25. jan 2010

rogerka no veru to teraz neni moc vtipne ze pomoc tece mi voda.. 😀

baby aj vam sa stava v poslednej dobe ze ked sa najete mate cemer jak svina??ja mam pocit ze z kazdeho jedla,len mamina rozotiera a ja potom len grgam...fuuuuj nechutne cemere 😒

dugyna
25. jan 2010

garonka nic sak iba to co somobedovala..a jogurt banan slivky susene..a kremse som dorazila..a salonky 😉

dugyna
25. jan 2010

garonka ale to je akoby sa mi brusko rozduvalo smerom dopredu

rogerka
25. jan 2010

elko, zapijaj mineralkou alebo nealko pivom 😉 grgas hned a nemusis nic masirovat 😉

lenocka84
25. jan 2010

zase jete?

ja varim na zajtra, kedze doobeda pracujem
ale uz sa aj tesim

dugyna
25. jan 2010

rogerka porad som prestala dychat..ze by som ti rovno zavoala keby mam cislo.. 😉

a v pohode mozes rodit normalne..aj ritkou sa rodia deti normalne nemusi byt cisarsky..to ide jedna nozka..druha nozak..atd

elko69
25. jan 2010

rogerka,ale ja s anormalne najem a len pocitim ze mi je nejako tazsie a chyta ma spanok a vtedy viem ze uz je tam cemer a ked sa nerozmasiruje to nieje dobreeeeeeeee ale tak potom to zapijem bublinkami a hned to ide vsetko... 🙂

garonka
25. jan 2010

dugy len nech to nieje chlapček dole zadkom to je zle ah jaj no pôrod je ťažší

rogi v pohode sa ti bejby otočí ak nie skus ako tu baby na koníka robiili mačacie chrbty a rôzne cviky

dugyna
25. jan 2010

rogerka spravila si mi chut s tym pivkom nealko..este som zastihla draheho v obchode tak mi kupi 😝

rogerka
25. jan 2010

pi bublinky este pocas jedla a grgaj priebezne, ne az ked vsetko spapas. a papaj pomaly 😉

doki mi na uzv vravela, ze je jedno, ci chlapec alebo dievca, je to narocnejsie, ale ze sa treba aspon pokusit. o tych cvikoch som citala, niekomu to pomoze, niekomu vobec. doktor mi povedal, ze sa tomu neda pomoct, bejby sa samo musi pretocit. aj take som tu citala, ze sa vdaka macacim chrbtom babo otocilo, ale neskor sa potvora otocilo zase dolu zadkom 😀 dnes do mna mama hucala, aby som chodila po 4, ale to by moje kolena nezvladli, takze by som uz nechodila 😀 😀 😀 nechavam to na osud, co sa ma stat, stane sa 😉 ak sa otoci, budem rada, ak nie, svet sa nezruti 😉

lenocka84
25. jan 2010

vy pivo, a ja granko
mnaaaaaaam
teraz ho pijem na hektolitre

dugyna
25. jan 2010

rogi aj chlapca mozes rodit aj dievca dole zadkom..to je blbost ze chlapca by si nemohla..
a pochybujedm ze nejake cviky pomozu..tym kockam co sa ototcili by sa podla mna babetka otocili aj tak
a rogi este je mozne ze porodnim hmatmy moze babetko pokusit otocit..

rogerka
25. jan 2010

tie hmaty sa u nas nerobia, niekde v zahranici ano, ale u nas nee 😉

lenocka84
25. jan 2010

rogerka ak mas dobru porodnu sestru da sa
draheho bratranca tak jeho teta, otocila kym bol v matke, lebo siel zadkom
to je o dovere a skusenostiach
ale inak je to zakazane

dugyna
25. jan 2010

rogi robi sa to aj u nas ale len skuseny porodnik..bud vonkajsimi ale vascinou kombinaciou vonkajsimi s vnutronymi hmatmi..voalkedy sa to pouzivalo viac..

marakujka
25. jan 2010

Ahojte baby, chcela by som sa spytat jednu otazku...je pocas tehotenstva 2x zubna prehliadka povinna? alebo na nu je iba narok a nie je treba ju bezpodmienecne absolvovat, ked niesu ziadne problemy so zubami...nejde o mna, ale o kamosku.. diky 🙂

rogerka
25. jan 2010

asi by som nechcela, aby mi mimco niekto nasilu otacal, je to riziko a to mi nestoji za zdravie mojho babatka 😉

rogerka
25. jan 2010

nie je povinna 2x, len mame na nu narok. ja som sa pytala mojej zubarky a bolo mi povedane, co som ti napisala 😉 povinna je 1x rocne

elko69
25. jan 2010

hehe to j emoj problem ze ja rychlo papam tak pazravo niekedy ze to neni az mozneeeeeeeeeeeee 😀

vejula
25. jan 2010

no garonka, tak co este si neporodila???? 😀 😀
No inac som zvedava ako je ten moj otoceny, keby bol uz dolu hlavickou nenahnevala bysom sa. Vsak uvidim buducio tyzden.

dugyna
25. jan 2010

kocky nas bol v 15tt aj teraz minuly tyzden na 3d dolu hlavou,,nejak sa mu tak paci 😉

rogerka
25. jan 2010

moj drobec bol tiez dlho dole hlavickou, az potom sa otocil v nejakom 30 tt, truba mala

lenocka84
25. jan 2010

tak na to som sa ja vobec nepytala, hmm tak anineviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre