Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lulu4
27. jan 2010

Jjana: dakujem prisla mi aj ta z oslavy.... napis mi prosim Jani jej adresu do IP, skusim sa jej ozvat....
A s tym obehavanim obchodikov je to tak, ked beries z prveho tak sa potom necuduj ze ta to vyslo draho, tolko moja teoria...🙂 ale tie obrucky fakt netusim... budeme si musiet dat jeden den s drahym maraton po zlatnictvach tu v Ba...

lulu4
27. jan 2010

Leni: a to sa stahujete do svojho bytiku len ste ho mali v prenajme ci ako? hlavne ze mm vsetko zariadi ved ty asi tazko s malinkym... ja som rada ze byvame vo svojom mame vsetko prerobene zariadene.. ved sme pred rokom v lete aj namakali dobre

lulu4
27. jan 2010

Jjani dakujem za kontakt

lenocka84
27. jan 2010

lulu s nami je to take tazsie, to je v prenajme byt, uz dlhodobo, ale teraz sa nam naskytlo byvat u svagrinej, lacnejsie a spolu, tak sme boli tu
ale kvoli malemu chceme ist spat.

jjana17
27. jan 2010

lulu nemas zac

lulu4
27. jan 2010

jaaaj Leni chapem, ved to s malickym budete mat lepsie sukromie, to sa vam ani necudujem...
dobre bude vsetko len to bude stat trosku nervov manzelika ale co uz 😀
idem si ja navarit ten spenat lebo som stale tu a ked pride na mna hlad tak sa zblaznim

lenocka84
27. jan 2010

ja som uz spraskala plny taniec polievky, zboznujem paradajkovu a vela syra do nej
ale teraz syr len tak akoze, pre chut

janinna11
27. jan 2010

Tak co Leni, uz si nieco ukuchtila??

lenocka84
27. jan 2010

janinna len ta polievka, je tak syyyta, som to prehnala s ryzou, takze na vecer len nieco rychle, uvidime co mm bude chciet

lucy1990
27. jan 2010

Ahojte 🙂 mne je dnes uplne blbo, tak si vas len citam a poleziavam...teraz si akurat studujem tehotensku knizku, co mi tam vcera doki popisal...a idem asi googlit, ze co co znamena...inak ked je napisane, ze placenta je vzadu, tak to tak ma byt? 😕

garonka
27. jan 2010

ahojte hlasim sa 2v1 😉
ďalšia kontrola na buduci týždeň v piatok s zajtra ešte u svojej doktorky to zas bude na porazenie 🙄

lucy1990
27. jan 2010

Ahoooj 😀 uz ta tu zhanali 😉

lulu4
27. jan 2010

ahooj Garonka, no huraaa uz som trpla co je s tebou ty kinderko nase, a o vefi nemas spravy ako sa maju?
tak zajtrajsok budes mat vesely, lebo u tej tvojej doktorky je vzdy veselo hlavne v cakarni... ale neboj ved uz k nej ides posledny krat nie?

janinna11
27. jan 2010

No ahoj Garonka, ako?? Vsetko ok??

garonka
27. jan 2010

jo baby chybam vam čo? 😀 😀 😀 😀 😀
rano naklušem k tej ježibabe aby som bola prva lebo tak sa tam nahrnie banda indianov a to ja nemusím a ešte v 37tt 😅
všetko oki aspoň zatiaľ a tlak mi premerali dvakrat prvy bol zas hraničny a druhy normalny 130/80 🙂
vefi sa nehlasi ale hadam je oki a leží a nepíli drevo
a vy sa ako cez deň mate? ste toho dosť počmarali 🙂

elko69
27. jan 2010

lulu4 www.mojamoda.sk

dugyna sak to sa mi pacilo ze to do 7 dni mozes vratit este ak ti to nesadne...tie gate su tam fakt pekne...

elko69
27. jan 2010

lulu4 zavidim aj ja by som sa este raz vydavala,tie saty,uces a cela ta atmosfera okolo toho...no uplne uzasneeeeeeee uzi si to... 😉

lenocka84
27. jan 2010

lulu ja som mala svadbu pred 3tt ale zopakovala by som si

janinna11
27. jan 2010

Baby to fakt?? No mne sa do toho velmi ani nechce...do tej svadby myslim...

elko69
27. jan 2010

janinna kolko mas rokov??ja uz som vydata v septembri to budu 3 roky...

janinna11
27. jan 2010

Elko mam 26, preco?? Nie zeby som nechcela, aby sme boli manzelia, proti tomu nic nemam, ale ta svadba ako taka-myslim oslavu atd... ma nejak neberie, nie som z toho nejako nadsena..

vejula
27. jan 2010

no dugy ja som myslela o tých veciach drahých a tých deťoch v Angole, vieeeeš....

GHaronka, tak čo už spokojná doma???? Ked tebe sa tak páči byť tehu... Počkaj aby si nakoniec ešte kliky nedávala aby si už konečne porodila 😀 😀 😀 A pečen ok??? Nič nehovorili na tie výsledky?

elko69
27. jan 2010

nie myslela som kvoli tomu ze ci si neni nejaka mladsia ze kvoli tomu... ale nie asi 🙂 ved zabavu mas asi rada a svadba je o tom zabavit sa s blyzkymi ludmi...

pepppe
27. jan 2010

a co kedy mas svadbu jannina

garonka
27. jan 2010

vejiiiiiii ja si radšej počkam počkam 😀
jednu hodnotu mam zvyšenu tak rano naklušem do ambulancie svojej ježibaby na vyter a krv na tie pečeň.testy 🙄
a vytrpela som si v nemocke 4,5 hodín 😠

lenocka84
27. jan 2010

janinna to hovoris teraz, pockaj ked bude po nej
budes chciet repete

elko69
27. jan 2010

lenocka tak ako vravis...

lulu4
27. jan 2010

baby vy ste take zlate uz ste ma na tu svadbu tak navnadili, nie ze by som sa netesila ale obavam sa vela veci aby to vyslo tak ako chcem, aby prisli ludia ktorych tam chcem, nech je dobra zabava a tak.... a nech hlavne vydrzim hore, nech ma nelame na spanok 🙂

lulu4
27. jan 2010

ja som si uvarila spenat s cestovinami farfale a mnam dobre to je nechcelo sa mi supat zemiaky, dnes je to maximalna lenivost 🙂) cakam na draheho ked pride z prace a ideme na vacsi nakup, vela veci chyba a neviem co varit 😀 😀

lulu4
27. jan 2010

vejula: kontrola ucis sa dufam ze ano? ja uz mam zimny semester za sebou, este tie dve prace teda napisat dnes som chcela jednu, mozno vecer ked prideme z nakupu, esteze su to take temy zo zivota, mozem pisat o umelom oplodneni, o ochrane zdravia, eutanazii, potratoch a tak... dobre temy ale ci mi to bude palit a napisem 5 stran budem rada 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre