Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

elko69
27. jan 2010

lulu uzijes si to neboj,vsetko dobre dopadne... 😉 to je ten najkrajsi den...

maculienka123
27. jan 2010

janina,ja som tvoj pripad,tiez sa ideme brat a nejak som z toho neni hotova,co ja viem preco?asi preto ze budem s bruskom lebo svatba bude v majo 😉

rogerka
27. jan 2010

caute, som spat 😉
garonka, ja som vedela, ze sa vratis v pohode 2v1 😀 naco este stale chodis este ku svojej doktorke????

lenocka84
27. jan 2010

janinna neboj sa
aj my sme sa bali a nakoniec bolo tak super ze az

a maculienka, co stresujes, ja som sa vydavala v 5.mesiaci a prezila som, a bolo fajn

janinna11
27. jan 2010

maculienka moja, ty mi citas myslienky, ved prave preto, ja by som sa na mojej chcela zabavat, tancovat, blbnut s kamosmi, vsetko ak ona party a to tehotna nemozem, musim sa setrit, som unavena a tak....

rogerka
27. jan 2010

baby, nerobte paniku 😉 ja som sa tiez vydavala v 5. mesiaci, este aj na dvd mame niekde taku pesnicku 😀 a v pohode som si to uzila, pretancovala som skoro celu noc, az mi mama na druhy den povedala, ze ma uz chcela stopnut, aby som to male nevytriasla 😀 😀 😀

liv1
27. jan 2010

ahojte kuriatka.

tak mi je zle posledne dni, ze sa ani nezapajam, obcas si precitam co popisete. normalne mi chybate.
vcera som bola u doktorky preto ze mi je tak zle, a povedala ze ked budem vela vracat a este viac schudnem ako doteraz, budem musiet ist na par dni do nemocky 😠 . keby ste ma videli. vyzeram ako smrtka... 😒

ked si teraz predstavim ze by som mala mat svadbu, tak sa asi nevydam. 😀 este ze som uz vydata par mesiacov 😀 inak bolo to super ta nasa svadba, straaaasne by som si to chcela zopakovat keby to islo 🙂 . bola to riadna makacka, ale stalo to za to. aj tie saty co som pozicala na poslednu chvilu z prahy boli ako z rozpravky. ach jaj 🙂

garonka
27. jan 2010

rogi kde sa flakaš? 😀

ku tej ježibabe idem aby vzala vyter na streptokoka a vzala krv na hepatalky
tak sa mi rano nechce vstavať o pol 6 aby som na pol 7 bola u nej joj

janinna11
27. jan 2010

ale este sme sa o tom velmi nerozpravali s drahym, ale viem, ze chcem byt navzdy s nim 🙂)

lulu4
27. jan 2010

janinna: tak je to tak ze sa nevyblaznis ako inokedy ale to neznamena ze bude zabava zla, ved aj mne sa chce stale spat a vydrzim do kolkej vydrzim, nebudem sa premahat silou mocou... hostia maju izby v tom hoteli kde budeme mat svadbu, ti maju ist kde spat a my sa poberieme k mojim starkym spinkat ked budeme unaveni, byvaju 5 min. od toho hotela kde bude svadba...
jedine co nemozes je pit alkohol ale aj bez toho sa da zabavit aj ked drahy si dal vcera redbull s vodkou a ja som len tak slintala, nie ze by som bola alkoholik ale dosla mi na to strasna slina, to som kedysi pila na diskotekach...

lulu4
27. jan 2010

u nas to bolo s tou svadbou asi tak, ze my sme sa ja rozpravali min. rok ale drahy sa nevedel k tomu odhodlat aby ma poziadal o ruku a tak... a ked som mu oznamila na Stedry den ze cakame babo tak na druhy den ma poziadal o ruku a on potvora jedna uz ma zasnubny prstienok kupeny len asi nevedel kedy mi ho dat a takto mal dovod a tie plany okolo svadby prisli spontanne, cakame dieta bolo by to uz konecne fajn, nech sme jedna rodinka ked sa narodi...

rogerka
27. jan 2010

akoze kde sa flakam? ja som tu bola dnes skor ako ty 😀 😀 😀
gari, tento tyzden bude telepatia fungovat na 100% ja tiez zajtra skoro rano vstavam 😀 v piatok mas co na plane? nerobis nahodou bryndzove halusky pre sesternicu z ameriky???

liv, to ma mrzi, ze ti je zle, dufam, ze sa to co najskor zlepsi 😉

jani, neboj, teraz si unavena ale o par tyzdnov budes ako naspeedovana vevericka 😀 budes mat energie na rozdavanie, tak si svadbu urcite uzijes 😉

elko69
27. jan 2010

liv tak to mi je luto tak hadam ti to coskoro vsetko prejde a nebude nutna hospitalizacia...a aj ja to vravim zopakla by som si svadbu este asi aj kazdy rok...

no baby to ze som nebola ja tehotna bola mozno vyhoda ale tiez som bola na svadbe kde bola nevesta v 5. mesiaci a viete ako trsala a zabavala sa???uplne super to bolo...a bola som aj na svadbe kde bola nevesta v 8. mesiaci ale to uz bolo viac o zabave hosti ako o jej...ale tak v 8. mesiacis a to da asi aj cakat ale 5. by mohol byt v pohodicke :D

lulu4
27. jan 2010

liv: to mi je luto ze ti je tak zle, mne zase zacina vsetko postupne chutit az na ovocie a sladkosti tie akosi stale nic... dnes spenatik mnaaam dobry som spravila.... ja zase ked sa nenajem je mi zle na odpadnutie... tak si musim aspon nieco zobnut... ja som urcite neschudla... brusko sa pomaly uz vyduva uz ma tlacia trochu gate ked sedim, s kamoskou ideme pokukat do mesta po obchodoch v sobotu mozno kupim tehu rifle s tym pasom na brusku, su dobre regulovatelne a aspon si v nich nebudem tlacit brusko 🙂
no nech ti to prejde aby si nemusela do nemocky, budem drzat palceky

lulu4
27. jan 2010

boooze skoda ze mi nema kto zobrat ten spenat odo mna, tak som sa ho napraskala ze budem z neho asi vracat 😖 a just si este zobkam.... uz nech dojde drahy a ideme do toho obchodu...

rogerka
27. jan 2010

lulu, potom daj pozor, aby si vsetkym v obchode neukazala, co si papala 😀

liv1
27. jan 2010

dik baby ste zlate 🙂 . snad to bude v poho..

gari o pol siestej by ma NIKTO nezobudil 😀 😀

janinna11
27. jan 2010

ale baby, ved ja sa nejdem vydavat !!!! 🙂

lulu4
27. jan 2010

no ved to ale uz som ho odlozila lebo by to zle dopadlo 🙂 v poslednej dobe neznasam nakupy lebo vsade same pachy hentam od salamy, masa, potom neviem coho to nemusim od kedy som tehu...

lulu4
27. jan 2010

janina: ja viem ze nie ved si to pisala to boli len rady do zivota 😀 mozno si to do 5 mesiaca rozmyslis 😀 😀
kazda mala alebo budeme mat svadbu v tom cca 5 mesiaci asi je to nejake oblubene 🙂

elko69
27. jan 2010

janinna ja to vravim pre povzbudenie,ked sa budes na to citit tak sa vydas....

maculienka123
27. jan 2010

🙂 baby normalne ste ma povzbudili aj sa zacinam tesit asi

liv1
27. jan 2010

lulu tak gratulujem k rastu bruska 🙂 aj ze ti chuti papat. dufam ze sa rychlo pridam 🙂 s tym rastom bruska, to mne urcite este minimalne mesiac nehrozi 😀

som videla na jednej babe vymakane tehotenske rifle, ale nemala som na to sa jej spytat kde ich kupila 😀
lulu ked najdes nejaky dobry obchod daj vediet 😉

rogerka
27. jan 2010

jani, co ty vies? mozno sa chysta nejake prekvapko 😀

elko69
27. jan 2010

no ja som sa strasne tesila na rastuce brusko a teraz ked nic neviem zapnut (bundu hlavne ked ma uz skoro tlaci) tak sa jedujeeeeeeeeeeeeeem,nech uz je leto alebo teplejsie iba na svetriky...

lulu4
27. jan 2010

liv: jasne ked nieco objavim dam ti vediet ale ked nekupim nic tak si objednam zo stranky co baby poradili www.mojamoda.sk su tam pekne cierno sede rifle za 20 eur s tym pasom regulovatelnym na brusku 😀

janinna11
27. jan 2010

maculienka a rastie uz brusko?? Sme v rovnakom tyzdni, preto sa pytam, ja ani nejak viac nejem, ako predtym, ale mam pocit, ze nejak rychlo rastie, uz zapnem len jedny nohavice 😅

lulu4
27. jan 2010

elko: neboj aj teplejsie uz bude o chvilu, uz to musi prejst tieto mrazy...

maculienka: jeej ty mas rovnaky termin porodu ako ja 😀 aj foto som pozerala no ja mam este trosicku vacsie brusko ako ty 😀 rastie a tesim sa

janinna11
27. jan 2010

Maci na fotke vyzera, ze rastie, ale ja mam stale take velke, ked sa najem, inokedy ani tak nie

liv1
27. jan 2010

elko veru, minimalne nech uz aspon lad nie je vonku a takych 15 stupnov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre