Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
29. jan 2010

mirka Timea je krásne meno i kamoška ma Timeu a volaju ju Timi take zlate to je joj 😵

mirka12011
29. jan 2010

no garonka mame nizko postavenu placentu

dugyna
29. jan 2010

miska diky 😉
mirka gratulujem k dievcatku 😉
garonka sa k presne keby vedeli kolko bodov im on podaval 😠
pocuj a svokre to pekne vzdy oper v tom programe co to krci a hotovo

rogi kurnik vies ze za epidural sa plati 106eur???

rogerka
29. jan 2010

mirka, takze baba? no super 😀

miska vitaj, inak aj ja mam zaja, vola sa Roger 😀

gari, ty sa moc nerozculuj, lebo ti stupne tlak 🤐 inak ja pojdem rodit az po tebe, ak o tom nevies 😀 este mam drobca vysoko a stale mi tlaci hlavu pod rebra 😀 dnes rano, ked som sa zobudila, tak bol cely skruteny pod mojimi rebrami a dole bolo prazdne brucho 😀 😀 😀

citala som si o mirke so zatajenym dychom a velmi sa mi ulavolo, ze ma mala cez 500 g, to zvladne, verim tomu 😉 uz sa o ne nebojim, ale myslim na ne stale, nech su obe zdrave a v poriadku

rogerka
29. jan 2010

dugy, viem 😀 manzo povedal, ze zaplati 😀

vejula
29. jan 2010

ahojte kočky, tka som tu po chvíli neuspešného učenia... Jaj, ja si fakt pripadám jak nejaka babka na univerzite tretieho veku, ked tak kukám ako mi to pomaly ide 😒

Rogerka, no takže ešte je vyskok???? To ja som len v 31tt ale malý mi už tak tlačí na pravé rebro že ma pravá polka tela bolí... A zas, krpec jeden, celý sa tam napravo natlačí Auuuu.
Inač tiež mi velmi odlahlo že ma malinka nad 500 g ale stále trošku bojim bojim, ale viac verím a dufam že budu v poriadku... Inač pekná váhah na to že bola v 22+1 tt. Mne odhadovali v 21 tt 400 g takže som tak počítala že v 22 môže vážiť okolo 450, ale super že je maličká v podstate veliká 😔

Ahoj Miška, gratulujem ku dievčatku a z tehj váhy si nič nerob ja mám tioež už nejakých + 13 možno už aj viac 😅

dugyna
29. jan 2010

rogi tak my sme sa zhodli s drahym tiez ze to zaplatime..ale je to nehorazne tolke peniaze..nie?

rogerka
29. jan 2010

veji, moj stupel je vysoko, niekedy mam pocit, ze mi prestrci hlavu cez usta, aby sa mohol pozriet von. alebo aspon nejaky periskop 😀 😀 😀
dugy, je to drahe. ja som bola v stredu na prednaske s anesteziologickou, bez nej ti epi nepichnu a hovorila, ze vsade vo svete je to standard a nic za to nik nepyta, len u nas je epi nadstandard. co uz, nepomozeme si. ja len dufam, ze to pojde tak rychlo, ze ju nebudem potrebovat 😉

lenocka84
29. jan 2010

ahojte kocice
az teraz som prisla domov, po 6,5 hodinovom chodeni po obchodoch a "kavickovani"
co nove?
vieme o mirke?

rogerka
29. jan 2010

leni cau
mirka uz neni kinderko, par stran dozadu niektora janka pisala. mala mala cez 500g, tak verim, ze o nejaky cas budu obe v poriadku

elko69
29. jan 2010

ahojte babule je nejake nove info o Mirke??nestiham citat lebo tu pribudlo asi 10 stran a ja som rada ze som konecne doma a odpocivam a nerobim nic s PC tak ma prosim oboznamte alebo povedzte cislo str kde ste o tom nahodou pisali..dakujeeeeeeeeeeeem...
baby mavate aj vy take vytoky ze skoro ako keby ste sa pocurali???take strasne mokre...

lenocka84
29. jan 2010

rogi cau
uz som to nasla v inej teme, verim ze budu ok
a ty si stale 2v1?

rogerka
29. jan 2010

s. 644, cas 15.12

babky, idem od vas, venovat sa manzelikovi 😉

pa pa

dugyna
29. jan 2010

lenocka napis mi o tom foteni..inak ahohj..
o mirke hej mala je uz na svte a ma nad500g

d´vejula ja som si tiez vydychla ze malinka ma nad 500g..to je uz v tom zlom to dobre ze ma nad tych 500g ale stale na ne myslim..dokonca nielen ze aj na jej junovkach ale aj u mna na julovkach na nu dievcata myslia

rogi coze aku pripravu????sak to ked si mam zaplatit nech mi to pichne a hotovo..ja nebudem chodit na nejaku prednasku snad ..do riti..tak som sa vytocila..
a pocuj ked si to nedas pichnut na zaciatku..nemusi ti to tak zabrat..

rogerka
29. jan 2010

stale 2 v 1, este sa nechystam rozdvojit 😀

vejula
29. jan 2010

dugy aj u nás na aprílovkachna nu myslíme...

čavi lenočka, tak takto si ty dnes behala, no pekne...

No rogi pekne sa manželikovi povenuj, troška ponatriasaj, nech amlý padne a nečumakuje ti cez pusu na okolitý svet 😀 😀 😀

vefi89
29. jan 2010

už som tu aj ja 🙂

dobrý večer všetkým 😉

elko69
29. jan 2010

Mirka uz porodila malinku??????

dugyna
29. jan 2010

veji kukala som tvoje foto..to je nas tu ale blondinok 😉
inak ake mas brusko krasne velke 😉 a co je za rasu ten vas psicek?

vefi ahoj ako sa mas?

vefi89
29. jan 2010

dugy, celkom fajn, len som nenažraná, vyžieram všeeetko čo sa dá a jedno cez druhé, takže uvidím do rána čo to spraví 😅

a vy sa tu ako máte??
kde ušla Garonka?????? 😕

lenocka84
29. jan 2010

dugy je to fotenie tehu mamicky, a potom ked chces aj babatko
mna to caka dvojmo, tak som zvedava
a o pichnuti si myslela epiduralku
?
ta zabera len na polhodku, aspon co mi kamosky vraveli

janinna11
29. jan 2010

Ahojte kocky, az teraz som dosla domov, som sa etse flakala po obchodoch... Idem citat co ste preberali 🙂

lucy1990
29. jan 2010

Ahojte, uz som tu aj ja 🙂

garonka
29. jan 2010

vefi ešte ši tu? 😀 😀 😀 😀

mirka a placenta ak je nízko to je zle?

dugy to len ja viem tak dať program drahy pozna len program 40 ja jej periem na 60 😀

mirka12011
29. jan 2010

no garonka pokoj na lozku mi odporucila to skorsi porod hrozi ci co no mna uz asi j....

janinna11
29. jan 2010

Garonka teda ty si pripad, uz sa Tiaj stazovala, ze sa jej nieco zbehlo??? na tej 60-tke??

garonka
29. jan 2010

mirka tak to už budeš doma na PN? ale nie len budeš ležať a bude dobre 😉

jani jo zatiaľ je ticho že ma take pokrčene veci 😀

janinna11
29. jan 2010

No vidis, tak nabuduce este nech ti tam ujde nejaky maly farebny kusok k svetlemu pradlu a vsetko jej zafarbis a uz si viac k tebe oprat neda 🙂) Najlepsie su take nove tricka, tie na 60-tke farbia ako hrom 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucy1990
29. jan 2010

Baby, vy sa nezdate 😉 ale je pravda, ze teraz by ti mala pomahat a nie davat robotu 😠

janinna11
29. jan 2010

No jasne Lucy, ze by jej mala pomahat, ona by jej mala prat a zehlit ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre