Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

elko69
3. feb 2010

no baby dokuk som panelak a ideme s babom na kute tak dobru nocku tehulky.... 😉

liv1
3. feb 2010

panelak nepozeraaaaaaaam. a strasne mam nervy, ze ho davaju v hlavnom vysielacom case! ale nebudem sa tvarit, aj ja som si obcas pozrela nejaku tu telenovielku volakedy 😀 😀

vefi89
3. feb 2010

garonkaaaaaa, až teraz sa pozdravím, už mám hafana ďalšieho, tak sa idem zabávať 😝

papa a brú nocku všetkým 😉

rogerka
3. feb 2010

panelak v poho, moja zavislost 😀 len sa to tam mota vselijako divne...
elko, dobru noc 😉

rogerka
3. feb 2010

dobru aj vefi aj novemu havinovi 😀

vejula
3. feb 2010

garonka hod foto rada kuknem havkáča, no a to chápem že máte strach ked sa tak chová, ja viem ked mal náš zápal hrtana a bol taký nesvoj, tiež som sa v noci zobudila na kaže jeho zakašlanie a už som ho hladkala a mojkala...

leni, no ten tvoj je taký gambler, ccc, asi by si ho mala nejako zamestnať, nech nedostrane krče do prstov 😀 😀 😀

dugy a panelák, celkom sranda, no... Ako ja telenovely nekukam, ale panelák je taký dobrý na odreagovanie, nemusíš nejako extra rozmýšlať o deji, len tak na oddych 🙂

garonka
3. feb 2010

ja som jednym očkom kukla panelak ale pani Janka bola dobraaaa 😀 😀 😀 😀

vejula
3. feb 2010

vefi, rogi, dobruuuu noc.

rogerka
3. feb 2010

jarmilka bola lepsia 😀

rogerka
3. feb 2010

aj ty veji? tak dobru, nech sa ti sniva nieco pekne a vesele 😉 javascript:addEmoticon('😉','vBody')
javascript:addEmoticon('😉','vBody')

rogerka
3. feb 2010

to co tam je??? 😕

dugyna
3. feb 2010

liv kocik budeme mat aj pre druhe..a to snd bude dievactko..a bude v tom bledunkomodrom..proste som zatazena

garonka
3. feb 2010

rogi to čo si poslala? 😀

lenocka84
3. feb 2010

veji ako ja sa nevyjadrujem

vejula
3. feb 2010

rogi 🙂

garonka, moooje aké je zlatučke hafiatko, fakt vidno že si tu postielku uživa 😵 Strašne je tam podarený..... Náš chlpáč kedysi tiež spával v posteli ale potom začal hrozne plznuť a s mm sme sa busdili s hrčou clpou v puse tak to mm zatrhol... A normálne mi to tak zachýbalo, ked vidím toto tvoje foto 😵

garonka
3. feb 2010

veji len dva noci s nami bol v posteli lebo divny bol tie dva dni a teraz ožil 😀
periny sme prezliekli a aj havo ma čisty košik tak sme natom rovnako 😀
našťastie plznuť prestal ale to je katastrofa ako vie nasnežiť po celom byte 😅

vejula
3. feb 2010

😀 😀 mo že sneží už aj v byte nie len za oknami 😀 😀 Ale dobre že ste ho dali ku sebe, možno aj potreboval cítiť že ste s ním a tak, aby sa nebál že je sám...

No leni, asi tak je najlepšie, sa nevyjadrovať, chlapom aj tak nikdy nič nedokážeš maju svoju pravdu...

No idem ja už čosi počítať, zajtra mám skušky a ešte somto ani do konca neorečítala, tak držte zajtra o jedenástej palce, papuš... 😎

garonka
3. feb 2010

veji dobru nockuuuuuuuuu 😉

rogerka
3. feb 2010

veji, budeme na teba mysliet, len aby sa ti potom nestikutalo 😉 😀 dobru noc

garonka
3. feb 2010

idem i ja chrapať tak dobruuuuuuuuuu nockuuuuuuuuuuu 😵

rogerka
3. feb 2010

coooo??? 😕 ty sova ides takto skoro spat? no tak dobru... idem aj ja off, este si trosku uzit manza, kym sa da 😀

lenocka84
3. feb 2010

lusy tak skoro?
no teeeedda

dugyna
3. feb 2010

liv skusali sme to..obliekla som si saty a drahy ma odfotil..ale neni to ono..vyzeraju tam uplne inak ake su..to by bolas skoda davat sem take foto..takze budete baby musiet pockat az do svatby..potom vam sem dam foto..

lenocka84
3. feb 2010

dugy a na mojasvadba.sk nieco mas?

dugyna
3. feb 2010

kocky kam ste vsetky zmizli ☹

vefi odfot hafkaca..co ta stal? 😉

dugyna
3. feb 2010

lenocka nie..lebo konika som poznala este ked sme planovali mimi obcas ma cez google hodilo na snazili a citala som..az som sa tu zaregisrovala..raz tie ma tu nejak hodil asi google..koli tym modernym latkovym plienkam a az potom som tu zistila ze je mojasvatba..tam nemam nic

lenocka84
3. feb 2010

tak treba tam urobit album

dugyna
3. feb 2010

to tak sito urobim ten album ako tu? 😉

elko69
4. feb 2010

caute babule,pocujte nemate problemy s krvacanim dasien???ak hej co si na to davate?

rogerka
4. feb 2010

dobre rano vsetkym spachtosom

elko, ja s tym nemam problem, neviem ti poradit. ale ja by som zasla k zubarovi a nasadila C-cko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre