Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
6. feb 2010

lusy tak krcok uz zacal dr. kontrolovat

jane obcas tvrdne, ale nie je to nejako enormne casto, by som povedala ze hlavne ked som unavena, resp. ked som po upratovani, akoby z unavy

janefonda
6. feb 2010

leni tak potom by to nemalo byt nic vazne, aj mne brusko obcas tvrdne... to tvrdnutie by mna ani tak moc netrapilo, ale to ze dnes som nevedela takmer vobec chodit, tak to mi uz starosti robi. Asi sa mi mala nejako zvlastne ulozila a dost ma to pobolievalo pri chodzi...ale vydrziiiiiim 😉

lenocka84
6. feb 2010

jane myslis krize?

mna krize bolia nonstop, pri chodzi aukam bezne, minule som sa pristihla ze ked ma tak bolia nedoslapujem na nohu, a na striedacku, podla toho na ktorej strane ma to viac picha
cakam na poradnu ze hodim rec s dr. ci sa da nieco robit
zatial mm masiruje, ale to pomaha len docasne

garonka
6. feb 2010

leni to je dobre ak doki krčok kontroluje aby sa neskracoval lebo i tvrdnutie spôsobuje skracovanie
mňa kríže nebolia vôbec len ak dlhšie postojím nohy mi idu odpadnuť 😅

lenocka84
6. feb 2010

nohy pravidelne vykladam, vzdy ked mozem, nato davam pozor
poradna az 22.2 to si este pockam, ale myslim ze je vsetko ok

janefonda
6. feb 2010

leni nemyslim krize, mna to boli vpredu akoby pod rebrami... aj ja si nozky vykladam 😉

garonka
6. feb 2010

i ja si cele tehu nožky vykladam a klop klop parada ani nohy mi nepuchnu to si neviem predstaviť aby som mala spuchnute nohy a dokonca ruky

len ku koncu tehu je citíť že mate v brušku niečo ťažke 😵

lenocka84
6. feb 2010

lusy mne nohy trosku ked dlhsie chodim
inak je to ok
ideme kupat psa, a kuki film, tak pa pa zajtra

garonka
6. feb 2010

leni v tej zime kupete psa? ja mam od lekara zakazane kupať psa 🙄

dobru nockuuuuuuuuuuuuuu 😵

janefonda
6. feb 2010

leni dobru nocku! 😔

elko69
6. feb 2010

Ahojte takze manzelik dnes zostal somnou doma normalne,ale bol si kupit v tescu pc hru tak sa hra a ja kuk tv...

rogerka
6. feb 2010

kocky, vela ste toho nepopisali 😀
my sme dnes kupili vanicku a piekla som tortu mame k narodkam a potom sme boli u nasich aj s celou velikanskou rodinou, kedze tu bola sesterka a zajtra leti spat do usa. a vratili sme sa pred polnocou 😀
este som cela a nevyzera to, ze by sa nase prekvapko chystalo von 😉

elko69
7. feb 2010

rogerka a jak to?tomu tvojmu babu sa tam nejko moc paci tusim..a co ti povedal lekar?ak by neslo von samo tak ti to vyvolaju??

elko69
7. feb 2010

no kde ste vsetky?este spinkate??ja uz mam jednu pracku opratua caka ma druha..

lutsine
7. feb 2010

ty v nedelu peries?

garonka
7. feb 2010

dobre rankooooooooo

elko i ja som vyprala už jednu pračku a ešte ma čakaju dve 😵

elko69
7. feb 2010

lutsine no kedze cez tyzden nemam moc casu...takze som si hodila dnes a hned som tam hodila aj navlecky a novu plachtu aby som ju mohla vecer natiahnut na postel...

garonka ty si tiez dobra,ty peres a co ked sa drobec vypyta na svet :D prave teraz??

garonka
7. feb 2010

elko nevypyta vie kedy ma ísť von a termin i tak teraz nemame

ja bežne periem v nedeľu neviem prečo ta otazka nieeeee? 😕 😕 😕 🙂 🙂 🙂

čo fajnove mate na obed?

elko69
7. feb 2010

garonka a kedy ty mas presny termin teda?

ja perem kedy musim ze mam plny kos a uz teda bol..hehehe moj manzel naspini ponoziek a triciek ked chodi do prace....a este teda tie periny do toho...

ja ani neviem co bude na obed..vcera som mala mliecnu polievocku s osuchom smotanovym...

rogerka
7. feb 2010

cafte 😉

mne sa tiez perie, mam tam nejake veci, co zajtra beriem na dovcu 😖
garonka, zase o jedle? ja som si vas vcera citala a take chutky ste mi urobili na kremes... skoda, ze o polnoci bolo vsetko pozatvarane ☹

garonka
7. feb 2010

elko no 16.2 ale môže i skôr som zvedava na piatok u lekara čo bude 😕

garonka
7. feb 2010

rogi čauko

no dovča bude dobra uvidíš šak ani ja sa jej nevyhnem 😕

no tu stale debata o jedle 😀

rogerka
7. feb 2010

vcera niekto pisal, ze dnech pojde kuk postielku. my sme vcera videli tu nasu v jednom obchode za 85€!!! tu istu mame z ciech cez net a vysla nas do 50€ aj s dopravou do domu. by ma piclo, kebyze ju kupime v obchode a potom zistim, ze som ju mohla kupit o 35€ lacnejsie 😕

rogerka
7. feb 2010

len kto mi kupi ten kremes??? 😀 😀 😀

garonka
7. feb 2010

rogi jo i mňa by šľahlo

naša stala 85 € ale v Poľsku so všetkym, postieľka, matrac, suprava do postieľky a zadara konštukcia na baldachyn 😵

rogerka
7. feb 2010

ja som zvedava, ze preco tam mam trcat 😠 ak sa v pondelok nic zaujimave neudeje, v utorok idem domov. som zvedava, co mi povedia v nemocke, ale valat sa mozem aj tu 😠

elko69
7. feb 2010

az 16.2.????no ja 15. idem este len na 3D ultrazvuk a ty uz mozno budes aj mamca 🙂

garonka
7. feb 2010

rogi jasne šak keď nebudu nič robiť pytaj sa domov ta čo, urobia zaznam a ak bude všetko oki načo tam budeš hniť nie?
a ako nam daš vedieť? ma niekto na teba kontakt? či berieš so sebou net?

elko69
7. feb 2010

no baby vy sa budete uz obidve starat o vase babetka,juj zavidim vam to,ale sak to asi uz aj mne pomaly ubehne hadam,aj ked sa hovori ze posledny mesiac sa vlece strasne??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre