Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
16. feb 2010

lulu tak dufam, ze dugy dojde a povie nam novinky ale 2miminka za den to by bola radost aj vefi uz by mohla rodit nejako ju tu dnes nevidno...

elko69
16. feb 2010

mirka...a keby tak boli 3 mimnka to by bola este vacsia radost :D

lenocka84
16. feb 2010

elko zavisi ako sa zahoji rana
ale ak to bude ok, myslim ze cez vikend ju pustia
po cisarskom cca 5 dni

elko69
16. feb 2010

no len to tu sa asi neserkaju s tymi cisarskymi...kamoska tiez v stredu rodila a v so ju uz pustili...

mirka12011
16. feb 2010

elko no to by bola radost este vacsia.....

mirka12011
16. feb 2010

babenky jacikam akosi pomalicky cim to je hmm cikam casto ale pomalicky uz 2dni

lucy1990
16. feb 2010

Jeeeeej, to je krasna novina, Tobinko uz je na svete 😵 pozdravujem garonku a gratulujem! 😀

lenocka84
16. feb 2010

mirka neprachladla si?
ale inak to aj ja, takze asi to je bezneeee
uz to neriesim

mirka12011
16. feb 2010

no ja ci mala netlaci na mechur ale to by som cikala asi rychlo hahah nepocitujem prechladnutie to skor z toho ze pijem vodu nie vela ale casto hahah

lenocka84
16. feb 2010

mirka tak mala ti kludne moze tlacit, to je uplne ze pravdepodobne
a pokial ta nic neboli alebo nepali treba byt kludna
caste ckanie je v tehu normalne

dugyna
16. feb 2010

no ahojte kocky

veji uz som tu len som bola v skole, cakala vyse 30min na tu dr,musela som odovzdat chorobopis..ale potom bola zlata 🙂 takze vsetko ok

infosky o rogerke : rano jej dali zase lieky na vyvolanie porodu..kontrekcie nikdy..takze ju pozerali na sono ..male ma 3,5kg ..potom ju nechali cakat lebo ze sa musia poradit ci pojde babo normalne alebo cisarskym...dufala ze uz na obed tam nebude..ale na porodnici ze maju dnes chaos takze ju odlozili na zajtra..ze vyvolaju a ak nie tak cisarsky ale ze zajtra uz urcite..

mata skus pozriet aj forum zakony ..je tu take tam ti uricze poradia..ale aj barby ti super napisala....dokonca som pocula ze nejaka dovolenka sa da preniest do dalsieho obdobia cize po materskej..ale nemam to ovorene..to som len pocula

janina my sme mali NT 1,7 a gratulujem k vysledkom 😉

mirka12011
16. feb 2010

lenka ved my sa este nacikame do konca tehu, ale neviem preco pomalicky cikame hihi a tak som na zachode dlhsie hihi este si budu ludia mysiet ze tak casto kakam 😀

lubka89
16. feb 2010

garonka gratulujem 🙂 riadny valibuk 😀

mirka12011
16. feb 2010

no dugy konecne mame od teba infosky o regi...inak ahoj hih
juj tak to je skoda, uz tt je v nemocnici a uz jej to musi liest na nervy...

elko69
16. feb 2010

mirka no ti neviem povedat ale aj ja niekedy pomaly cikam a niekedy taky prudisko:D to je asi individualne,neviem

akdarka
16. feb 2010

garonka, gratulujem k syncekovi 🙂 nech ste obaja zdravi!

mirka12011
16. feb 2010

elko ale to len 2dni tak cikam myslim ze asi sa mala otocila alebo neviem ked sa otoci tak budem aj ja prudiska cikat hahaha

barbyes
16. feb 2010

garonka, tiež sa pripájam ku gratulácii 🙂

dugyna
16. feb 2010

garonka gratujem k Tobiaskovi 😉 musis byt stastna maminka 😉 😉 budte halvne zdravi a rychlo sa zotav,ked mas take krasneho velke chlapiska isto ta bude obranovat 😉

dugyna
16. feb 2010

barby kedy pojdeme cvicit?

liv1
16. feb 2010

dugy a mna sa neopytas? 😉 😀

mirka12011
16. feb 2010

dugy si este tu hmm chcem sa sa spytat na cvicenie ked mam nizko placentu mozem skackat na filtopte zabudla som sa pytat doktora

elko69
16. feb 2010

baby mavali ste v pravom boku take pichlave bolesti?lebo kamoska je na zaciatku tehu v 6 tt a ma to a ja jej neviem poradit,lebo ja osm to nemala..diky...

barbyes
16. feb 2010

kedykoľvek 🙂 prispôsobím sa 🙂 ale skôr ako budúci utorok to asi nestíhame ☹ jedine že vo štvrtok do vodičky??? 😀 😀 🙂

elko69
16. feb 2010

mirka moze byt ze ti nejako tlaci na mechur...

liv1
16. feb 2010

elko ja som mala. take jemne pichanie. obcas ako keby vo vajecnicku alebo tak. to je v poho. nesmu to byt samozrejme silne krce. nech je len v klude.

dugyna
16. feb 2010

som tu este mirka skor ine cviky skus..ale skakanie na fitlopte obmedz na menej..a poptipade ak chces opytam sa cvicitelky ci su nejake speci sviky pre tehu co maju nizko placentu..skor skus len tak sediet na lopte a krzzit a vozit sa na nej..ale skakat mirka radsej nie.

barby ktory stvrtok?liv aj ty sa pridas? 😉

elko ono to moze byt z rotahovania maternice..len ked tak skus sa jej konkretnejsie opytat na tu bolest..ci pichava tupa stala ci sa meni..

liv1
16. feb 2010

dugy to ja len tak 😀 😀 este nemozem... 😕

ale o tie 2-3 tyzdne sa uuuuurcite pridaaaam 😀

liv1
16. feb 2010

nie je to cudne vymyslene, ze zena ked by mala dostatocne jest kvalitne atd. kvoli malemu, tak hlavne tie prve 3 mesiace je jej zle a nema chut? vacsinou mi veci davaju zmysel, ale toto je teda pekne napuk vymyslene 😀 😀 😀

dugyna
16. feb 2010

barby ale bazen je v pondelok od 16-17

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre