Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garicka
25. sep 2009

inak baby, malý ma dnes na poradni pobavil, lebo jak ma doki počúval s tým sluchátkom alebo ako sa to volá tak ho malý kopol presne tam kde mal to sluchátko položené., som sa v duchu smiala, že to je pomsta za to, že sa tam vo mne dnuka šmatral a zasahoval malému do teritória. doki síce nič nevravel ale pousmial sa...

lulu4
25. sep 2009

ahoj gari, no tak nevyslo to ani tento mesiac, vcera vecer som dostala mrchu.... tak budeme snazilkovat dalej, idem si kupit buduci tyzden aj ten calibrum baby plan aby som trosku to otehotnenie podporila lebo zevraj tri mesiace pred pocatim sa moze uzivat a potom aj v prvom trimestri...

garicka
25. sep 2009

ahoj lulu

tak to mi je ľúto.... hnusná mrcha.... ja som calibrum nebrala, ani som nevedela že by sa mal brať a vôbec som netušila o existencii tejto stránky.... lulu a nestresuješ sa veľmi v robote?

lulu4
25. sep 2009

nie gari nestresujem, praveze som kludna, nemam sice momentalne pracu ale to sme s drahym vyriesili, chceme aj tak babo, keby ostanem tehu tak pojdem len na polovicny pracovat alebo brigadne ale on sa potom o nas postara a nejake korunky by som dostala, hladam si teraz pracu, chodim na pohovory ked ma pozvu ale nerobim si z toho tazku hlavu, neodstrelim sa preto, je tazke si najst pracu v dnesnej dobe....
no ved ja viem ze vela zien nebralo ziadne vitaminy ale skusim to.... mozno to bude uplne zbytocne lebo viem, ze ked to ma prist pride to

garicka
25. sep 2009

budem silno držať pršteky a zájdi sem na pokec ako sa darí lebo naše baby nejako asi nestíhajú.... 😉 utekám na telkáč, po siedmej sem mrknem....

lulu4
25. sep 2009

dakujem velmi pekne, si zlata, ja budem tebe drzat palceky, nech je vsetko pocas tvojho tehu v poriadku a nech sa ti narodi krasny syncek.... ved to je uz pomalicky za dverami ako sa povie 🙂 kamoska mi bude tiez rodit ma termin na 4. december tak uvidime... ona by mala mat zase dcerku..

miroslava89
26. sep 2009

ahojte kade sa tulate? nikde nikoho-...hm..

garonka
26. sep 2009

dobré ránko ja tu sem tam zakuknem a tu nikoho ☹ asi všetky ešte búvate alebo ste vonkuuuuuuuuuuu keď je tak krásne 😉

evina0
26. sep 2009

pekne ranko 🙂 len pozdravime a utekame 😵 . ideme vegetit trosku ku svokrovcom a nemusim aspon doma upratovat a varit 😀 😀 🙂

lulu a neskusala si aj femi kvapky? ci mas funkcnost vajecnikov v pohode? aj hlien? mne pomohli aj tie aj koren maca( v tabletkach) a nezufaj raz to pride.poznam tie pocity niekedy az zufalstva ved ja som sa dozvedela ze som tehu po cca 16 mesc snazenia,operovania,liecenie..ale stalo mi to zato 😵 😵

granicka koli comu idete do nemo akosi som to s minulosti prehliadla..

garicka
26. sep 2009

evina
nám sa skracuje krčok a aj dilatácia mi tam nabehla, tak na infúzky....

lulu
ešte ma napadlo, že či náhodou nemáš v sebe helicobactera, lebo mne doki povedal že len preto som ostala tehu lebo som sa z neho liečila a brala anitbiotiká a lieky na neho.... a pár dní po dobratí tých liekov sok ostala tehu, teraz neviem, či to malo nejaký vplyv na otehotnenie....

baby je tu niekto?? 😵

evina0
26. sep 2009

granicka jaj tak uz som v obraze 😒 drzim palceky a veruim ze to bude v poriadku a drobcek sa dostane na svet az vteyd ked ma 😉
uz musim idem na bus a prec tak prajem vsetkym tehulkam krasny vikednik 🙂 🙂

garicka
26. sep 2009

ahoj a pekný víkend 😉

garonka
26. sep 2009

ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂

vefi89
26. sep 2009

pekny dnik zienky 😀 😀
dnes sme spali do pol desiatej 😀 konecne zdravy odpocinok 😝
som sa dnes rozhodla, ze si spravime langose 😀

co dnes planujete??

garicka
26. sep 2009

čaute babenky

konečne niekto na pokec 😵 .

vefi lángoše mňamkyyyyy, pošli aspoň jeden 🙂

luci čo ste včera kúpili?

inak zasa som sa včera večer nudila tak sa môžte mrknúť ako sme narástli v albume 😉

garonka
26. sep 2009

čauko 🙂 jej vefi langoše mňam aj ja chcemmmmmmmm ale len snívať môžem 😔

gabi ale nič len drahemu som kupila na meniny vankuš v asku taky žirafkový a svokra ma riadne pijovila jak vyberala nabytok tu kukala hentam kukala poriadne som bola unavena, a nakoniec vieš čo povedala tomu predavačovi? že to ona príde s manželom dnes lebo on musí rozhodnuť lebo je hrozny puntičkár 😠 😠 😠 a svokor sa na ňu dnes vykašľal šiel si na ryby 😠 no nikdy viac s ňou do obchodu niečo vyberať.
A s drahym sme sa pekelne pochytili až som sa bala že som neublížila bábu lebo aj slzy mi vyšli jak sa nevedel ovládať 😠 a dnes? je ako malina nešiel nikam je somnou doma len zajtra ide het

garicka
26. sep 2009

čo to je pijovala??? nejakým cudzí jazyk používaš?? 😀

no tak to máme rovnaké, oni na druhý deň sú akoby sa nič nestalo, a darmo aj môjmu vysvetľujem že ja potrebujem kľud nech ma nezlostí. aj včer že si dá len 2 poháriky doobeda na zváračský čo spravili a samozrejme si dal nalačno 3 a ja som si potom pekne krásne odšoférovala cestu k dokimu aj späť domov, aj keď som mu vravela že ja už teraz nechcem veľmi šoférovať. aj som mala pravud lebo ma potom večer bolelo burško čo som tak rovno sedela za volantom. tak dnes môjmu od ráno vravím nech nič nepije lebo ideme poobede do jasova na cintorín a ja šoférovať nebudem, lebo treba odniesť kvietky zo záhrady, lebo už pomaly skapú....

garicka
26. sep 2009

a kedy ste prišli domov?

garonka
26. sep 2009

gabi žrala mi nervy ako pijavica ja tomu vravim že ma pijovila 😀

tak tak a toto neznášam najprv ma vynervuje a potom sa líška, túli a pusinkuje až až no skratka načo mi dviha tlak a potom je akoby nič 😠 normalne som sa bala o babo bruško nebolelo, len ten strach neskutočny je a mu vravím ak bude na utz v utorok niečo zle nech si ma nepraje, tak že to už prehaňam a namyšľam si furt len zle veci no nezabijem ho?

a my musíme mať len kľud , kľud a kľud 😉

a o ktorej idete? my ideme k jednej znamej nech mi vybaví infektologa tak toho sa tiež hrozím 🙂

garonka
26. sep 2009

o pol deviatej lebo ešte sme svokričkovi leteli na pohotovosť kupiť čípky do riti, hlavne, že on chodí cely deň autom a po obchodoch si zrazu večer spomenul že mu treba čípky 😠 a ja som už bola vynervovana zo svokry jak vymyšľala v asku a kike a nakoniec povie, že to musí prísť s manželíkom, a jej vravím čo nešiel on? tak že spinkal tak ho nechcela otravovať a ta veľryba svokor 😀 potom volal, že jak to, že odišla a nezobudila ho že chcel isť aj on, no tak to som vtedy mala dosť.

garicka
26. sep 2009

tak to mám dosť teda z tej tvojej svokry 😅 ona nemyslí na to že si tehu a vypísaná a že by si mala sa šetriť a chodiť po obchodoch len vtedy ak je to pre teba potrebné?? mohla aspoň niečo kúpiť, keď už ste jej s drobcom robili garde....

idem papať polievočku zatiaľ

garonka
26. sep 2009

ona? a niečo kupiť? chceli sme kuk na postieľky, tak som sa vykašľala na to jej vymyšľanie a v kike som šla ako je detsky kutik, postieľky, kočíky a hračky i drobnosti pre babenko, ona nič, ona len skrine a svoju poondenu posteľ do spálne joj keď mam tak rozprávať 😔 nakoniec som našla drobcovi par veci, som zo zabavy vybrala hryzatko 😀 a drahemu vankuš žirafkovy na meniny lebo na žirafy je zaťaženy 😀 a svokra vieš čo urobila? jeeeeeeeeej plyšový hrošík, toho vezmem Peťuľovi, kukla som nechapavo a jej vravím totu hračku 26ročnému chlapovi? ako chapem je ten chlap na vozíku ale nie dement, bože mi ho bolo ľuto 😅

dobru chuť a aku polievočku máš?

garonka
26. sep 2009

inač bruško maš prekrásne zaguľatene ja zatiaľ také nemám 😔

garonka
26. sep 2009

ten koník nam pridáva tie týždne navyše nie? veď ja som len v 19 či 20tt 🙂

lenocka84
26. sep 2009

ahojte dievcata

rada by som sa pridala, medzi Vas tehotne 😀

garonka
26. sep 2009

lenocka vitaj medzi nami na pokeci 😀

lenocka84
26. sep 2009

garonka dakujem

doteraz som fungovala medzi snazilkami tak ale uz som tehotna, tak treba sa aj s ostatnymi tehulkami poradit,a pokecat si.
nech v tom niesom sama 😀

garicka
26. sep 2009

tak hoď čo si kúpila do albumu 😉 počuj my 2 sa vyberiem na nákupy našim drobcom a nakúpime im potom ale riadne 😉

ten koník neviem či tak nepočíta,že keď si v 20tt a nejaký deň, tak napíše už 21 tt. lebo mne to tak vychádza som v 28 tt a asi 1,2 dni a mi vypisuje už 29 tt. joj luci už by som chcela byť aspoň v 32 tt. nech to aspoň dovtedy vydržím a po 36 tt ak vydržíme prídem k tebe na návštevu, oslávime tie moje a aj tvoje tt 😵

ahoj lenocka
vitaj medzi nami, pozerám že máš termín koncom mája, ja mám 29.5. narodky 🙂 nech ti tie týždne rýchlo zbehnú

lenocka84
26. sep 2009

ahoj garicka, dakujem
myslim ze zbehnu asi na nenadejem, 😉

vefi89
26. sep 2009

Garicka, pod si zobrat 😀 😀 robim dvojitu davku 😝 , To si potom blizenec??Aj ja som 😀 😀 ale ja az 14.jun

Garonka, preco mozes len snivat?

Lenocka, ahoooooj 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre