Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
10. máj 2010

ahojte bambule
ako?
ja konecne sedim, maly spi, aj ja som dokonca najedena, normal ze oddych

janefonda
10. máj 2010

barbyes 😀 moj je v robote, tak ma nema kto napadat. Aj ked on by bol urcite za svojim pocitacom a hral by Batlfield 😝
Mu musis povedat, ze tu nadobudas hrozne dolezite informacie ohladom tehotenstva a tak 😉 🙂 😉

barbyes
10. máj 2010

som práve dopapala kiwi 😵 mňaaam. som zbúchala hneď štyri 🙂 aká večera?? 😀

barbyes
10. máj 2010

škoda že nie je taký blbý aby mi to uveril 😀 😀

happy8051
10. máj 2010

caute nebola som tu dva dni,,, mame uz nove babatka??

janefonda
10. máj 2010

barbyes kiwove obdobie som tiez mala 😉

miska dnes som naozaj bola az extremne aktivna. Zatial sa citim stale vyborne, mala santi, bolia ma sice trosku krize, ale to uz je v tomto stadiu normalka... Hladam si nejake infosky k seminarke na nete a pomalicky si ju pisem. Ale naozaj pomalicky. Tasku do nemocky mam tiez zbalenu, este si tam musim pridat ucenie, lebo ved aj skuskove sa blizi ☹
Neuveritelne mi tvrdne zasa brusendo 😒

lulu4
10. máj 2010

barby, no esteze my s mm mame kazdy svoj notebook lebo to by bol tiez zle, to by som na koniku nebola vobec 😀 no aj ja mam kiwi v chladnicke ale nemam uz na nic chut, dnes som mala teda stravu, rano chlebik s maslom, sunkou a paradajka, potom az okolo pol stvrtej celozrnnu bagetku a zase sunka a redkovka a potom este chipsy pred nedavnom, som dostala chut na nieco sladke, takze som toho moc nepojedla, niekedy mam take divne dni

lulu4
10. máj 2010

miska: veru veru vsetky sme na teba mysleli, tak oddychuj uz len a cakaj, hadam si to uz malicka sama do stredy rozmysli aby nemuseli vyvolavat... asi jej tam je az velmi dobre 😀 dnes si toho presla teda, ked ta doktor takto poslala na prechadzku, aj ja som asi dve hodiny behala po meste a som mala dost, nie to este ty 😕

lulu4
10. máj 2010

Leni tak to je super ze malinky spinka a mas aj trosku casu na seba, mozes si aj vydychnut, no to uz bude ine ked sa nam ti nasi drobci narodia, uplne iny rezim.... ale ako tak citam ty to zvladas skvele, a co vasi uz sa vratili?

lenocka84
10. máj 2010

lulu nie, pridu az v piatok

baby ja ked Vas tu citam, kiwi, pomarance, jahody, take alergeny ze dovi a dopo
vsetkemu takemu som sa vyhybala aj sa dalej vyhybam

gali
10. máj 2010

ahojte, dievcata 🙂
Prisla som vas na chvilu kuk, ze si popri vas budem robit svoju robotku. Juj, nech je uz po klasifikacnej, lebo stale len opravovacky. Mala by som urobit zas tyzden bez pisomiek 😀 😀 😀 Ale asi som prilis aktivna.

gali
10. máj 2010

lenocka ako sa drzkate s malinkym?

miska1981
10. máj 2010

lulu tak keby si ma videla som chodila po meste skoro so zavretymi ocami, taaak sa mi chcelo spat, ale premahala som sa, aj schody som par krat dala, a nic....ale aspon som si kupila taku lampicku na noc a kupacie koleso 🙂

baby mam klesnute brusko??? ja to teda neviem posudit, to je foto zo vcera

gali
10. máj 2010

miska, neviem sice ci klesnute, ale je chutne. Zlata tehulka z teba 😉

lenocka84
10. máj 2010

gali pomalicky, nestazujem sa
chyba mi mm, ale inak sa to da vsetko prezit

gali
10. máj 2010

lenocka, vsak aj na to som myslela, ze teraz by bol pre teba isto oporou... Ale ked si sem zbehnem a precitam vacsiou si tak v dobrom naladena a gratulujem k vcerajsiemu prisatiu sa 😉

janefonda
10. máj 2010

miska podla mna ano. Ja som to na sebe tiez nevedela posudit, ale ludia vravia, ze mam.

lenocka84
10. máj 2010

gali tak musim byt v pohode, optimizmus za kazdych okolnosti
a maly sa prisal aj dnes, pomalicky sa ucime

gali
10. máj 2010

to su same mile spravy, leni. Drzkam palce. Ste bojovnici 🙂

lenocka84
10. máj 2010

dakujeme, ved co ine nam ostava?

miska1981
10. máj 2010

jane ano??? tak potom v com je problem??? 🙂
ale tak dr. mi povedal. ze babatkam je v brusku dobre, tak mam vydrzat, tak drzim 😉

ozaj ako casto mavate tie bolesti ako menstr.krce, ja teda dost casto.

barbyes
10. máj 2010

miši, ja to vôbec neviem posúdiť, mne sa nezdá byť nejako dole, ale neviem.. 😒 😒 😕
leni a to máš odkiaľ, že alergény? a čo všetko tam patrí?

lenocka84
10. máj 2010

miska tak to moj patko je asi vynimka, jemu asi az tak dobre nebolo
tam som ho nemohla vziat na ruky a pomojkat 🙂 tak sa ponahlal

miska1981
10. máj 2010

gali dik, si zlata 😉
ty si uz v 24tt, to leti, teraz si pisala, ze si tehotna a uz si za polkou, super a meno uz mate pre slecnu?

lenocka84
10. máj 2010

barby citrusy, jahody rizikova skupina ovocia, vyvolava alergie

barbyes
10. máj 2010

jeej leni, si to vystihla 🙂 sa chcel už mojkať 🙂

barbyes
10. máj 2010

no...ja sa s kiwi nacpávam pomerne často a jahody si tiež občas dám...a také grepy, to ani nehovorím 😕 😕 tak teraz neviem...dúfam, že som tým malinkej niečo neprivolala 😒

miska1981
10. máj 2010

lenocka, ale tak to malo byt, babatkam, ktore sa vypytaju skor, takze vedia preco, asi mu tam uz nieco vadilo a na svete je mu lepsie, vsak to vidis sama ake robi pokroky den co den. a ocko ho uz videl, ci len na fotke????

mne sa zda ze je to mega brusko, ale tiez neviem ci je dole, idem kuknut na to jane-ine.

lenocka84
10. máj 2010

miska uz ho videl, minuly tyzden tu bol
ale najblizsie asi az 29.5. na krstiny

barby jedine preto sa ponahlal

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre