Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

liv1
24. máj 2010

@janinna11 ahoj jani. tak my sme nakoniec kupili teutoniu. tu v blave. denny program potisku zavidim 🙂

elko69
24. máj 2010

@garonka no uvidime ako ta chvilka pojde 🙂
@jjana17 no a myslim ze vtedy to pojde velmi rychlo zase,sak pozri na baby tunak co su,si pamatam ako sme s nimi pisalia boli teda este tehulky a uz tu maju niekolko tyznove a mesacne deticky...
@mirka12011 tebe uz ukazuje 39 tt??neblazni...takze ty to uz budes mat coskoro mozno vsetko za sebou??aka velka je uz malinka?

elko69
24. máj 2010

@garonka ja som si tie tesco kupila len do porodky tie najmensie na tie jeho sprtky co s abude len precistovat a potom mam nakupene pampers a jeden znamy mi ma doniest nejake nemecke,ze fakt dobre odskusane ich ma a uvidime ci nam budu sediet alebo nie...ale aj ja som pocula ze tie tesco su neni zle vobec...tie zelene,ze predtym boli myslim fialove...

janinna11
24. máj 2010

@pettrunka no vsak to, len ja som uz bola z toho zblbnuta, ze uz je vela hodin a ja este v praci...

liv1
24. máj 2010

jani ty kym znova pisnes, tak ja uz aj odidem. tak maj sa krasne dufam ze na buduce na dlhsie 😉

janinna11
24. máj 2010

@liv1 Liv vsak hlavne, ze ste vy spokojni, a aku ste vybrali?? farba a tak...

elko69
24. máj 2010

tak papa babule idem do mesta...vecer s ahadam este dostavim... 😉

janinna11
24. máj 2010

@liv1 ja som prave tiez rozmyslala, ze ho uz kupime, hoci sa mi zda este skoro, ale teraz som ho nasla v akcii na nete za cca 620 eciek, tak neviem, co ho neobjednat teraz, ked sa to oplati, to je cena trojkomb. s playmoon vanickou a vajickom...

liv1
24. máj 2010

@janinna11 to je super cena, ja by som isla do toho 😉

liv1
24. máj 2010

@janinna11 my sme ten kocik objednali teraz preto, lebo dodacia lehota je 3 mesiace. tak akurat sa mala narodi, a akurat asi pride kocik.. dufam ze to tak bude 😀 . nas vysiel ten kocik nakoniec dost vela, ale tak co. usetrim na inych veciach, my sme rovno objednali 3kombinaciu, slnecnu clonu, moskytieru, adapter a tu veci do auta pod autosedacku a nanoznik mame v cene. tak mm bol a objednal ho sikulka moja 🙂

pettrunka
24. máj 2010

kocky ahojte koncim pre dnes

liv1
24. máj 2010

@janinna11 stale zabudnem odpovedat na vsetko 🙂 . tak kupili sme hnedu vanicku,s kvetinkovym kremovo -bielo- hnedym vnutrom, a sportak je sedo-bielo-cierny. a vanicka je tusim seda. a vy pre aku farbu ste sa rozhodli? casual ma chlapcenske farby veeeeeelmi pekne. 😵

andullinka
24. máj 2010

liv a ktory model ste objednali? My tiez ideme objednavat Teutoniu Spirit S3 tu v BA. Nam povedali dodaciu lehotu 1,5 mesiaca, tak ja dufam ze do polovice jula ho budem mat aj doma. 😀

liv1
24. máj 2010

@andullinka my tiez ten isty. 1,5 mesiaca??? je to mozne? jedine ze by ste si objednali to co tam maju, resp.na sklade, to co my sme si, tam nemali. a kolkeho presne ste to objednavali pamatas sa? a objednavali ste trojkombinaciu?
@pettrunka ahoj 😉

liv1
24. máj 2010

@andullinka moje nervy vsak teraz citam ze ho len idete objednat 🙂 ale ze vam povedali 1,5 mesiaca, tak to faaaaakt ze nechapem

andullinka
24. máj 2010

Liv tusim aj tu farbu ste objednali co chceme my. No predpokladam ze vy ste to objednavali v Babymarkete, tam aj nam povedali dodanie do 3 mesiacov. Ale vedia ich objednat aj v KIKA, teraz v sobotu maju na vsetok detsky sortiment 20% zlavu, tak to ideme objednat a povedali ze dodanie maximalne do 6 tyzdnov... Chceme len sportak a vanicku, autosedacku uz mame doma 😉

liv1
24. máj 2010

@andullinka fiha, tak to ze kika tiez predava teutoniu som vobec nevedela. tak skoda, ze som to nevedela skor hm 😒 . tak co uz... ano my sme objednali v babymarkete. ja som aj bola nastvana ze tak dlho, lebo vsak to iste som mala so svadobnymi satami, tu to trvalo tyzdne mesiace, a v prahe ked som objednala tak do 2 tyzdnov, tam sa vsetko da a rychlo.
ale nakoniec sme aj tak objednali tu v tom babymarkete, vsak dovtedy sa mala nenarodi, a keby tak chodit von urcite nebudeme....
tak super ze budete mat tu 20 % zlavu, na tej teutonii to teda spravi riadny balik 😉

andullinka
24. máj 2010

Hej, no nam ked v Babymarkete zadreli cenu , tak sa nam oci prevratili. . . Tak sme najskor chceli objednat cez internet z Nemecka, tam by to vyslo okolo 100eur lacnejsie, ale ked sme zistili ze sa to da objednat aj v KIKA a este nam daju aj tu zlavu, tak sme si povedali ze pockame a objedname to tam. Predsalen kvoli zaruke to bude lepsie kupit tu na SK, ako v DE...

andullinka
24. máj 2010

A autosedacku ste ktoru objednali? Maxi Cosi, Romer, alebo priamo Teutoniu?

liv1
24. máj 2010

@andullinka tak dobre ste to vystihli. objednali sme romer a vy mate aku? a uz mate meno pre malu? 😉 mas uplne rovnaky termin ako ja to je sranda 🙂

mirka12011
24. máj 2010

@elko69 netusim aka velka je 😀 dnes mi kontrolovali len prietoky vahu a vsetko ostatne sa dozviem vo stvrtok teda dufam 😅

janinna11
24. máj 2010

ok kocky, balim ja uz, pekny zvysok dna, mozno este vecer sa tu stretneme, caveste

andullinka
24. máj 2010

My sme kupili autosedacku tu cez MK na bazari Romer model 2009, je takmer ako nova. Nie, meno stale nemame ☹ Akosi sa nevieme zhodnut... mozno tiez Ela, ale manzel povedal ze to budeme riesit az v auguste... 😀 No ved snad sa vidime v porodnici na Antolskej 😉

liv1
24. máj 2010

@janinna11 caf 🙂
@andullinka my sme zostali na ele, alebo nele. nevieme sa rozhodnut. ja budem na kramaroch hm 🙂

andullinka
24. máj 2010

Liv: no aj Nela je u nas jedna z moznosti ... tak uvidime. Jaj som myslela ze ides na Antolsku, mam taky dojem ze sme si davnejsie pisali o tom... 🙂

liv1
24. máj 2010

povodne som o tom vazne rozmyslala. ale bola som v nemocke na kramaroch tyzden tak uz mi to nie je take cudzie, aj doktori tam boli fajn, tak nakoniec som sa rozhodla pre tie kramare.

gali
24. máj 2010

ahojte 😉

Liv, kde sa flakas? Davno som Ta nevidela. Dnes som oficialne nezapnute nohavice. Uz som v klube - teda zapnut by som este, ale chudatenko male... 😀

Ako sa mate dievcata? Nieco nove? Aj janinna sa flakala, alebo som sa ja flakala? 😉

tadotami
24. máj 2010

haloooooo je tu niekto?tamarka chce tiez niekomu nieco napisat 😀

gali
24. máj 2010

Tamarka uz pozna pismenka? 😉 Sikulka

gali
24. máj 2010

@andullinka vsimla som si, ze mas termin den predo mnou... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre