Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

tadotami
1. jún 2010

@jjana17 nemam ani tusaka co mi je.len od 6tej zvraciam,rano zo skolky som ledva dosla domov.

jjana17
1. jún 2010

@tadotami a co si nieco pojedla a to len zvracas ci aj ta nieco boli

barbyes
1. jún 2010

@tadotami ahoj tami a čo Ti je? žalúdok?
@jjana17 ja si tiež stále hovorím, že pôjdem na trh, ale nebudem to vláčiť v rukách a kým sa môj drahý dovalí z roboty už tam nikto nie je a v sobotu doobeda chodí hrať futbal takže nám ostávajú supermarkety, ale tiež by som najradšej chodila na trh..je to predsa len lepšie a aj zdravšie.

tadotami
1. jún 2010

@jjana17 jedla som klasiku a boli ma spodok.no dnes somna nikto nic nebude mat.

jjana17
1. jún 2010

@barbyes presne tak ja som minule kupila tam rajciny no take uplne stavnate vonave ,,,hovorim to bola basta,,,no hej ked to mas daleko to je ine ja tak ked idem k doktorke a ze idem autom tak hodim do kufra a ide sa domov, ale tiez by som sa tam peso netrepala

@tadotami ale tak ked ta boli spodok brucha to nie je od zaludku

barbyes
1. jún 2010

babky idem si ja na chvíľke ešte lahnúť lebo sa mi hrozne drieme a potom šup upratať byt lebo to tu máme ako po výbuchu 🙄

gali
1. jún 2010

@lulu4 ahoj, lulu! Gratulujem ku skuske, drzim palceky. Mne glukozovy test dopadol dobre, takze tehotnieme dalej. Nestiham sa ani ozvat, lebo v skole je to perne. Takze zas sem castejsie pridem az koncom juna a jul, august uz len tehotniem 😀 😉

@liv1 ahoj, liv! Chudatko, stale mas kludovy rezim. Obcas by sa aj mne bodol, hlavne teraz, lebo ani neviem kde mi hlava stoji. Lulu som pisala, ze test uz mam uspesne za sebou a vysledky OK. Som rada, lebo by sa mi nechcelo riesit nejaku dietu... Ozaj a co vy prerabate bytik? Prajem prijemny den. 🙂

gali
1. jún 2010

@janefonda , ale zas aspon vies, ze si urobila maximum. Nevadi, ze to neslo prirodzene, mala je krasnucka a hlavne, ze ju uz mas pri sebe. Nam to este nejaky ten tyzden potrva 😀 , ale aj tak mam pocit, ze to rychlo ide. Drzkajte sa a uzivaj si malinku. 😉

tadotami
1. jún 2010

@jjana17 ja viem.uz vcera mi bolo zle.

jjana17
1. jún 2010

@tadotami no ale nenechaj si to tami radsej behni za doktorom boze ved to nie je sranda

dugyna
1. jún 2010

@tadotami ty zvracias a boli ta podbrusko??to neni zo zaludka...teda resp moze to byt uplne rozlisne priblemy..zvracanie a bolesti ale moze to suvisiet spolu....s mocenim nemas problemy? alebo nebolia ta aj krize?

tadotami
1. jún 2010

@dugyna vcera ma krize velmi boleli a mala som aj pri moceni stipanie.od rana mam palenie zahy,tlacenie na spodok a zvraciam.asi zavolam mm do roboty.

jjana17
1. jún 2010

@tadotami fu tami len volaj

vefi89
1. jún 2010

@barbyes domáci chlieb som už piekla nie raz, ale trvá to vyše 12 hodín, takže je to dosť náročné na čas 😀

dugyna
1. jún 2010

@tadotami tami zvracat mozes aj pri "oblickach" preto som sa na to pytala...ale mohla si spravit aj dietnu chybu...resp. chytit nejaku zaludocnu virozu..ale kedze ta stipe pri moceni a bolia ta aj krize...to vy zase vyzera na nejaky mocovy infekt..takze smikaj okamzite k doktorovi

mimi21mimi
1. jún 2010

ahojky

jjana17
1. jún 2010

@mimi21mimi ahooj, vybuvana

mimi21mimi
1. jún 2010

@jjana17 hej hej... ja som hore od siedmej ... vcera som zabudla ist pre prechodovy listok na PNku, tak som musela ist dnes.
Akooo? Co noveho?

janefonda
1. jún 2010

@barbyes mozno je to krvacanie sposobene uz tym vyssim stadiom. Predsa len je to tam riadne prekrvene. Ale ved aj tych 29 je super podla mna. 😉 dufam, ze budes mat supis porod a ze to pojde ako po masle 😉

janefonda
1. jún 2010

@gali presne viem, ze maximum som urobila. Mrzi ma vsak ze to nevyslo. ALe hlavne je ako pises, ze malicka je uz pri nas 😵 Teraz spi uz tretiu hodku, som zvedava kolko bude potom hore 😠 A inak ani sa nenazdas a uz budes v 39 tt cakat kedy to pride 😉

jjana17
1. jún 2010

@mimi21mimi no ja si pre ten papierik idem zajtra, teda uz som si jeden brala na tento mesiac ale poslala som ho len do poistovne a zabudla som ho prefotit pre zamestnavatela, tak musim to este zajtra vybavit

mimi21mimi
1. jún 2010

@jjana17 ty to musis odovzdavat sama? Ja to len podam vzdy nasej uctovnicke a je to vybavene.
Dnes mi prisli vecicky s pre babatko s menom 🙂 peknuckeeee...

jjana17
1. jún 2010

@mimi21mimi to som aj ja tak robila len nasa hviezda to neodovzdavala na cas takze sa mi stalo ze mi proste peniaze neprisli lebo to poslala az po termine ma sa to vzdy do 3ho a ona aj desiateho to bola schopna dat,,,,takze mi poradili na socialke nech im to posielam

jjana17
1. jún 2010

@mimi21mimi ano z akej stranky si to objednala,,,,hod foto na konika

mimi21mimi
1. jún 2010

@jjana17 fotku mam v albume a objedala som to z www.bess.sk ... dost rychlo to prislo 🙂
Mne tiez raz prisli penaize az na dalsi mesiac, ale to bola chyba na socialke, ze som sa vydavala a oni "stratili" sobasny list prefoteny, ktory sme tam osobne priniesli.

jjana17
1. jún 2010

@mimi21mimi no to je tiez super odpasu aj nemozne , no nasa pani regionalka co to ma na starosti to urobila viacerym,,,takze som to neriesila inak ako osobne to podavam

lulu4
1. jún 2010

ahojte tak ja dnes len lezim, nejako mi neprijemne tvrdne brucho ale bolesti nastastie nemam, mala som doma sumive magnezko tak som si pred chvilou aspon to spravila a mm mi kupil magne B6 premium dnes v lekarni ze staci aj jedna tableta denne... tak poobede mi donesie...

Volala mi akurat sestricka z gyndy - glukozove testy mi dopadli dobre aj krvny obraz som mala ok, tak som stastna 😵

lulu4
1. jún 2010

@mimi21mimi to oblecko pre malu s menom je kraaasne 🙂

lulu4
1. jún 2010

@gali Dakujem ved som sa aj potrapila na tu skusku, som zvedava ako dopadla ta vcerajsia a este v piatok jedna... ale vy to mate tiez huste pred koncom sk. roka, uz aby si mala tie prazdniny....potom si uzijes viac tehulkovanie... gratulujem k dobrym vysledkom z glukoz. testov...
mne akurat volala sestricka ze ich mam ok aj krvy obraz tak som spokojna... lebo nejaku dietu by sa mi tiez drzat nechcelo a to pritom nejem vela ani sladke skoro vobec....

jjana17
1. jún 2010

@lulu4 len lez lucka mne to tiez zabralo oddychovat a magnezko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre