Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
6. mar 2010

gali aj tak bola svadba super, a užila som si ju ako sa len v tej situácii dalo 😉
Mirka ty si asi tá časť žien, kde nevolnosti neustupujú...ale tak možno od zajtra už nebudú!!!! 😵

liv1
6. mar 2010

jane tak teda ty si bola lyzovat? no moje nervy, to ja by som neriskovala, jedno aka kde je placenta, my sme dostlai vymakanu lyzovacku vo francuzsku ako svadobny dar a ja som si lyze ani nezobrala 😕

tak ked si predtym takto sportovala, tak urcite mas vypracovane svalstvo, ako sa hovori svaly maju dobru pamat 😀 . to je teda na potvoru, ze ta to preslo az po svadbe 😒 . ja kebyze mam svadbu pocas nevolnosti, tak tu pol hodku na obrade nevydrzim... a to fakt.. to si asi ani nemala tehotenske svadobky vsak?

gali ja sa dobrovolne priznam, ze meskavam. teda urcite nie tak ako mama, ale tiez je to moja neduha. najviac tak 5-10 minut, ale meskam veru. rada by som bola presnejsia, lebo niekedy sa to fakt nehodi 😕

gali
6. mar 2010

len tak sa pytam, lebo zatial na tuto temu sa doktor nevyjadroval, tak bud bolo este skoro alebo je vsetko OK. Ked ja akosi neriesim ani tie testy, vsak keby nieco nebolo OK urcite mi hned povie. Je velmi starostlivy.

mirka12011
6. mar 2010

jasne uz sa tesim na zajtra 😉 ked uz nevolnosti nebudu 😝
gali mne zisla placenta dole ja ani neviem kedy v 12tt bolo vsetko ok a v 20tt uz mi hrozili nizko postavenou placentou a v 25tt isla trosku hore lebo som dostala pokoj na lozku 😀
a neboj vsetko bude ok

jjana17
6. mar 2010

gali no ten krem sa vola elasi-Q original a poviem ti ze sa mi upravili aj strie ktore sa mi urobili,

gali
6. mar 2010

moja kolegyna mala ten isty problem a veru musela odist z prace a pekne doma pockat do porodu. Ale vsetko dobre dopadlo a rodila normalne, ak vas trosku mozem potesit. Neboj, Mirka, nevolnosti urcite ustupia.

liv: mas odpustene, polahcujuca okolnost, ze si sa priznala 😉

mirka12011
6. mar 2010

no gali v 7mesiaci uz by bolo na case byt bez nevolnosti 😝 ale ja som zmierena ze az do porodu sa budem rozpravat ako hovoril vefi s keramikou 😅

jjana17
6. mar 2010

dobre ahojte idem ja off,pekny vecer

gali
6. mar 2010

jjana: ten naozaj nie je drahy, lebo aj ml ma dost a co som pozerala minule v drogerii, uff. Kopec vyrobkov, ale ked clovek nevie, ktory je aky, lebo nema skusenosti. Skusim, teda aj ja ten. Dakujem 🙂

janefonda
6. mar 2010

Liv lyžovala som len tak rekreačne a dosť opatrne systémom...jazda, kakao, jazda, čaj... 😉 a navyše na mňa svokor dohliadal. A šaty som mala normálne, veď ja som do svadby len chudla 😅 ale nie zámerne!!! http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

gali
6. mar 2010

krasna nevesta si bola, janefonda. Uzasne fotky mate.

liv1
6. mar 2010

jane kraaasne svadobne fotecky len co je pravda 🙂

babulky idem kuk filmik 🙂

janefonda
6. mar 2010

ďakujem tehulky 🙂 aký film?

gali
6. mar 2010

prijemny filmovy zazitok, liv. Ja sa tiez uz asi poberiem. Majte sa krasne, paa 😉

janefonda
6. mar 2010

ahojte, veď aj ja by som už mala ísť....tak dobrú noc 😵

lenocka84
6. mar 2010

ahojte jane aj gali uz sa citim ovelalepsie
cely den som viacmenej len lezala, mm robil vsetko

jane krasna si bola nevesta, a fotky mate velmi pekne

janefonda
6. mar 2010

leni ďakujem 🙂 Kde si sa stratila, si sem prišla a už ťa aj nebolo 😠 aspoň sa o teba mm staral 😵

lenocka84
6. mar 2010

spala som
najlepsi liek, bolia ma pluca, tak sa v pondelok chystam k dr., ze co s tym

janefonda
6. mar 2010

spánok je niekedy dobrý liek, hlavne, že už je lepšie. Pekne choď k lekárovi, teraz nepotrebuješ byť chorá.
ja zajtra idem zasa do AT, tak si pocestujem.

lenocka84
6. mar 2010

jj ale bolo mi vseliako teda rano, a ja niesom zvyknuta nato ze mi byva takto zle.
lekar urcite bude, istota je gulomet
fuuu cestovanie mi poslednu dobu dava zabrat

janefonda
6. mar 2010

veď aj mne, neviem ako mám sedieť, stále sa polohujem a ešte mi treba aj cikať neustále...a v piatok zasa späť, ale to už bude asi posledná sobota, čo prídem do školy. Potom už asi nebudem chodiť hore dole, predsa len cestujem 6 hodín tam a 6 späť. Som už unavená z toho.

janefonda
6. mar 2010

Leni idem ja off, potrebujem sa vyspať, ráno odchádzam a dnes som tiež vstávala o 6 tak som unavená.
Prajem ti príjemný večer...hlavne v zdraví!!!

lenocka84
6. mar 2010

to je fakt dost
cica iden ja haji, nacerpat ete energiu
ved snaf zajtra, tak zelam dobruuuuu nocku 😉 😉 😉

elko69
7. mar 2010

mirka12011 no mame to uz na tesnotku :D hehe mne doky povedal termin 24.jun a ked som bola na 3D tak 18 - 24.jun...no neviem ci by som ta predbehla,som pocula ze dievcata mavaju skor naponahlo ako chlapci 😀 no uvidime teda,potom tu budu len novinky kazdy tyzden asi kedze to mame tak po sebe...hihi

elko69
7. mar 2010

a to tu nik dnes este nebol????zvlastne 😖

mimi21mimi
7. mar 2010

Zdravim baby..... chlap mi odisiel sportovat, tak som tu 😉

elko69
7. mar 2010

ale dnes tu fakt nik nebol???co sa stalo???

lenocka84
7. mar 2010

ahojte
dnes je tu nejako mrtvo

lucy1990
7. mar 2010

Ahojte 🙂 co ste vsetky ticho? 😀

lenocka84
7. mar 2010

ahoj Lucy
to takmer cely vikend je takto ticho

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre