Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

miroslava89
18. aug 2009

ahojte..po 4dnoch (zial) skratenej dovolenky sa hlasim pri vas...

su tu nejake novinkY?🙂

garicka
18. aug 2009

ahoooooj mirka

prečo ste skrátili dovču? pre malú? ako sa máš? jaj, vitaj "doma" 😉

vevericka23
18. aug 2009

Ahojte babenky, chcela by som sa spitat, ci je normalne ked ma obcas picha v podbrusku. Som v 13t 6d a doc. mi povedal ze to maternica rastie. Nechcem nic zanedbat kedze som uz raz potratila. Dakujem.

garicka
18. aug 2009

ahoj vevericka a vitaj,

doki mal pravdu mne to tiež povedal že to sa maternica zväčšuje, lebo tiež som sa bála keď som mala bolesti a pichania v podbrušku (sle boli to skôr bolesti ako pred mrchou) lebo som na rizikovom. mňa ešte zvykli občas bolieť aj kríže aj podbruško naraz, ale bolo to tou maternicou. doki mi na to predpísal BUSCOPAN, ale stále som na to zabudla že mám aj lieky na bolesti v podbrušku 😅 keď sa zväčšuje maternica.

vevericka23
18. aug 2009

garicka - tak dufam ze to je tym, lebo moj doc. je taky ukecany ze nestiham reagovat, hi. Aj som ho chcela zmenit ale teraz mi to je take blbe ked som tehu.. Dakujem. Dobru noc. zajtra rano vstavam do prace tak musim ist. pa a este raz dakujem.

garicka
18. aug 2009

nemáš zač a tie bolesti mávaš od začiatku tehu, alebo ich máš len odteraz?

supi
18. aug 2009

mne zase na vecer pravidelne tvrdne brucho, je to dost blby pocit-ako by som mala explodovat. Ani zohnut sa vtedy nemozem. Som myslela ze to az vo vyssom stadiu tehu tak neviem ci je to ok...

zazalienka
18. aug 2009

ahoj kocky, garicka si tu?

ivkaivka
18. aug 2009

supi, ja som mala tvrdnutie tiez velmi skoro. U prvorodiciek je to asi normalne. Mala to aj moja sesternica, teraz caka druhe a brusko jej vobec netvrdne a ma rodit za nejake 2 tyzdne.
Ja som posledne dni postrehla, ze mi brusko tvrdne ovela menej, dufam, ze je to o.k.

garicka
19. aug 2009

supi a berieš magnezko? povedz dokimu že ti tvrdne bruško, možno ťa pošle na infúzie, ale radšej by som sa mu ozvala aby sa niečo nezanedbalo... 🙂

miroslava89
19. aug 2009

dobre ranko..

garicka nie pre malu my dve by sme tamnajradsej ostali.. pre draheho sme si museli skratit dovolenku 😒 ..ale tak uz to je lepsie problem ako tak vyrieseny len ta dovolenka ma mrzia velmi ale tak snad vyjde nabuduce..
a inac sa mam celkom dobre🙂

miroslava89
19. aug 2009

a ty ako? co tak "skoro" hore? 🙂

garicka
19. aug 2009

čauky mirka,

nejako už neviem spať a ty?

garicka
19. aug 2009

dobré ránko 🙂

garicka
19. aug 2009

idem si dať kávičku lebo v noci som nespala dobre lebo mi bolo horúco a nechala som si otvorené okno dokorán a vietor sa mi zapieral do skla vo dverách a nadránom ma otravoval komár ... 😖 tak dnes bude asi "super" deň 🙄

miroslava89
19. aug 2009

drahy odchadzal do prace a ako tradicne nieco nevedel najst tak som vstala musela mu pomoct a nechce sa mi spat akosi..i tak idem o chvilku prec takze aspon stihnem ranajky..

nemala si najlepsiu noc.. ale dneska akosi na slnko nevyzera tak snad budes mat lepsi den..

miroslava89
19. aug 2009

inac garonka sa neozvala? 😕

garicka
19. aug 2009

garonka sa neozvala, už som jej aj ja a aj zazalienka písala IP, ale nič.... ☹

inak u nás svieti slniečko už od piatej 😅 takže nejaké mraky asi nehrozia 😎

garicka
19. aug 2009

dobrú chuť k raňajkám 😉 . inak som rada že sa máš dobre 😉 potom sa zastav na pokec, papa a pekný deň

miroslava89
19. aug 2009

ale tak snad je garonka v poriadku-dufajme 😔

ja som este vonku z domu nebola poriadne takze dufam ze to nerobia len tie spinave okna 😝

moj den nebude najkrajsi.. idem pozistovat aspon trochu co a ako dalej so svojim zivotom nalozim- ci skola alebo praca alebo nic nerobenie..

garicka
19. aug 2009

tak držím pršteky, nech ti to dopadne v poriadku. a čo by si chcela? rozmýšľala si aj nad ďalším štúdiom?

miroslava89
19. aug 2009

rozmyslala som bud nastupim na bysoku tak kam som chcela ako pocuvam od okolia tak vecsina vystudovanych uciteliekúprofesoriek robi nieco ine a to ma odradza akosi..
ale zacina ma lakat nejaky uctovnicky rychlokurz alebo nieco podobne a uplatnim sa u draaheho vo firme..
inu pracu nemam sancu bez VŠ a bez praxe si najst 😖

miroslava89
19. aug 2009

idem uz prec na teraz neskor sa ozvem🙂

pekny dnik ti prajem🙂

garicka
19. aug 2009

papa 😎

supi
19. aug 2009

Dobre rano, dokimu by som aj zavolala ale ma dovolenku a v piatok v noci ideme do chorvatska tak som zvedava ako to prezijem 😖

garicka
19. aug 2009

supi
nechceš pre istotu zbehnúť na pohotovosť? aby sa náhodou niečo nezanedbalo pri mimi. ja by som šla, keďbyže som sa chystala ešte k tomu aj na dovču tak ďaleko, aspoň by som mala pokoj na duši.

aspoň by si sa spýtala na to magnezko 😉

garicka
19. aug 2009

baby na toto som dnes natrafila a sa mi to pozdáva, len či by to vydržalo do toho 10.teho veku dieťaťa 😅

http://www.tegel.sk/index.php?m=detail&id=324

garicka
19. aug 2009

tehulky kde steeeeee? zasa som tu sama ☹

zazalienka
19. aug 2009

chviilku som tu.. ahooj

garicka
19. aug 2009

no... a nestihli sme sa.... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre