Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

zazalienka
28. aug 2009

ahooj, nie, som v praci.. po vcerajšku unavená jak koník.. pobehali sme obchody s kamoškou, pokúpila som nejaké drobnosti pre krpca, také univerzálne farby, bodynká s dlhým rukávom a tak..
no a nasadila som zeleninovú stravu, som sa včera postavila na váhu a skoro ma prekotilo.. tak idem tak diétne od dnes.. teda nie hladovať, ale zdravo..

garonka
28. aug 2009

Mirka

dobreeeeeeeee ránko 😀 ja som hore od pol 3 😠 a nedávno som zdriemla od unavy 😀 😝

čo planuješ cez víkendik?

garicka
28. aug 2009

zazi
no vidíš že si kúpila niečo aj pre drobca... 🙂 ja som včera tiež chcela ale nakoniec som si kúpila pre seba čierne nohavice.
a koľko si pribrala od začiatku tehu?

garonka
v dargove na 3. poschodí je tehu obchod, a dali mi aj kartičku na 5% zľavy pre dorboca keď tam budem kupovať až pokým nevyrastie...

zazalienka
28. aug 2009

hanbím sa to napísať, ale 9,5 kg.. musím to zastaviť lebo sestrička ma nepustí do ordinácie..

garonka
28. aug 2009

no hura aspoň niesom sama kto sa bude zdravo stravovať 😀 zajtra mi mamina uvarí fazuľkový prívarok no na ten som zvedava 😲

a oplatilo sa tam nakupiť v Rakusku ? lebo kamoška pobehala tu obchody v Ke že su tu nenormalne ceny aj na kočiare tak pôjde do Poľska lebo tam je o 3 tisícky lacnejšie, no neviem z trhu by som nekupila, a aj komplet vybavičku nakupi v Poľsku, ja zatiaľ ešte odkladam.

garička

neboj ani u nas nieje ako ma byť 😀 v obyvačke 2 svetova vojna, treba povysávať, požehliť, kuchyňu dať do laty, no nema kto robiť 😀

garonka
28. aug 2009

garička

a nohavice koľko stali? i mne treba, lebo v Maderne som pozerala no neskutočne prehnane ceny 😠

miroslava89
28. aug 2009

pomaly zienky ja pracujem teda aspon sa snazim 😅 😀

garonka tak skoro rano hore?..fuha..ale tak mozes pospat si cez den..
moj vikendik? sama doma s drahym budem sa tvarit ze nemam chut na spolocne chvilky vo dvojici aby som opet nedostala pomenovanie nadrzana vevericka a bude nam "fajn".. nemam sancu niekde draheho vytiahnut 🙄

gabika uz zavislarcis aj ty??..,moj manzel ked videl ze mam skoro 1500prisevkov tak dostal zachvat smiechu ze potrebujem liecenie 😀

zazi takze nakupy sa vydarila a myslela si si ze nic nekupis pre babetko🙂 ono takym malickym vecickam pre babetka sa tazko odolava

garicka
28. aug 2009

garonka
nejakých 32 € a sú také skôr na jeseň/zimu a vpredu majú takú tú veľkú gumičku cez bruško a musela som si vziať to najväčšie číslo lebo menšie mi bolo úzke aj keď som ich vytiahla a sú elastické. aspoň budem mať čo do školy a do kostola a tak... mali tam viac nohavíc na výber, aj rifle aj klasické a aj súpravy a tie boli po nejakých cca 1600,- Sk

mirka
tak neviem či ťa dobehnem s tými príspevkami 😀

garonka
28. aug 2009

Mirka

nejak nezadriemem dnes musím dať byt do poriadku, a ideme k mamine slivky zavarať, lebo včera pršalo a sa drahemu nechcelo 🙂 a rano som mala skvele divadielko som sedela na balkone o pol 3 a jedna baba venčila svojho hava a sa s nim rozpravala nech sa urobí raz dva lebo ju ťaha do spania 😀 😀 😀 😀 som sa pučila od smiechu keď mu aj vykladala, čo bude dnes robiť 😀

garonka
28. aug 2009

dobra cena niesu drahe lebo ja som videla obyčajne i za 2 tisícky skoro ma šľahlo 😀

a ja mam najmenej príspevkov 😲 z tej 3 týždňovej abstinencie 😀

miroslava89
28. aug 2009

gabika mna asi tazko kedze aj rv robote len sedim za pc a pomedzi to ako makam nic nerobim ine len pisem alebo mailujem s drahym 😀

garonka a chce sa ti vobec upratovat? a zavarat?😅..o pol tretej rano vencit hava😀..neduco ze si z toho mala divadielko ta baba asinapoly este spala a vonku isla v polonamesacnom stave😀

garicka
28. aug 2009

garonka
ale nemáš to ďaleko odo mňa. 😉 v maderne sú strašne drahé veci.... ja som si tam kúpila akurát svetlo modré nohavice 3/4 boli z 30€ na 24€ a aj blúzku na leto na ramienka za nejakých 900,- Sk ale sa mi strašne páči a teraz ju majú na nete za akciovú cenu nejakých 600,- Sk

garicka
28. aug 2009

baby a ja zas tu a nič nerobím, mojho asi porazí keď príde dnu a nič nespravené 😀

garonka
28. aug 2009

Mirka

a ja som čítala milujem s drahym 😀 😀 😀 😅 😅 😅

zavarať asi nie, to bude mamina ona vie najlepšie ja všetko pokazím, i mne pripadala ako namesačna ale keď vytiahla mobil a telefonovala som mala dosť 😀 😀 😀 😀

garicka
28. aug 2009

načo robia na joj-ke 15- minútový seriál Prvé oddelenie? však sa to neoplatí ani zapnúť keď je to také krátke.... 😠 a budú to dávať každý deň

garonka
28. aug 2009

idem na chvíľu hava prevetrať vonku 😝 beha po byte ako nepríčetný 😀

garicka
28. aug 2009

garonka

si sa mala pridať ráno k tej tetuške s havom 😀

miroslava89
28. aug 2009

garonka kazdy na to mysli co mu chyba😀😀..sice take milovanie s drahym hm.. 😔 ..ael tu vofirme nemozeme..mozno az vecer po zaverecnej ale to chcem ist na ukrajinu tak nie..

a pri vetrani hava nezabudni na rozhovory ako ta baba z noci😀

zazalienka
28. aug 2009

ja som objavila obchod Kik, je aj tu u nas, v Rakusku mali vecičky po 1€, tričká, body, no a potom v C a A, tam som kupil akrasne body s dlhým rukávom po 2 €.. parádne..

garicka
28. aug 2009

zazi
ty si provokatérka.... aj aj chceeeem 😉

miroslava89
28. aug 2009

zazi trafila si uzasne ceny🙂

garicka
28. aug 2009

zazi
som si včera pozrela vaše svadobné fotky, sa mi páčili.... tie šatky ti ostali? 🙂

zazalienka
28. aug 2009

ja myslím že ten Kik obchod je aj v KE určite, keď je tu v Hlohovci.. neviem to nájsť na nete či je alebo nie. Dnes chcem kúpiť obyčajné plienky, a plienkové osušky.. hádam mi bude 20 plienok stačiť..

garicka
28. aug 2009

zazi
a ty chceš dávať drobcovi aj obyčajné plienky? ja som nad tým ešte nedumala....

zazalienka
28. aug 2009

keď bude treba baliť na široko, čo určite bude, tak pár ich treba mať.. aj pod hlavičku do kočíka, aj keď si grcne.. obyč plienky sú šikovné.. budem dávať pampersku a na ňu obyč plienku.. pre istotu..

garicka
28. aug 2009

vidíš na to som zabudla - na grckanie, do postieľky, kočiarika, tak chcem i ja dávať že pampersku a na to obyčajnú... ako to len naše mamy zvládali bez jednorázových plienok? 🙂

zazalienka
28. aug 2009

xix.. prali v mydlovej vode.. v šichtovom mydle.. a v ručnej práčke.. myslím že 15-20 plienok bude stačiť.. a ešte chcem teraz kúpiť bavlnené košieľky do dupačiek, také obyčajné slovenské.. a také drobnosti..

garicka
28. aug 2009

http://www.rajdeti.sk/index2.php?cPath=116_118

zazi mrkni sem, nemám šajnu koľko stoja plienky...

garicka
28. aug 2009

táto stránka sa mi páči a asi si z nejh aj niečo objednám 🙂

zazalienka
28. aug 2009

majú ich všade okol 0,95 € - 1 €.. ja mam vo 4mama zľavu 10 % tak asi zoberiem tam..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre