Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

slovakia13
28. aug 2009

adikab
a to ako si nahmatas? ja vo veciach hmatania stlacania som strasny clovek.....minule mi midwaife hovori ,ze nech skusim stlacit brusko ,ze budem citit hlavicku malej-nehrozi!!!!!!!ja maximalne pohladkam 😀

garicka
28. aug 2009

adika
myslím že tu ťa ubezpečí len lekár keď ťa prezrie...

slovakia
odkedy zvykne vytekať vodička z bradaviek? počula som že už niekedy v 14 tt ale ja som nič také nemala.... a aj prsia mi prestali rásť tak v 15-16 tt a ani nebolia a s bradavkami som sa tiež nejako nedostala dopredu... je to normálne??

slovakia13
28. aug 2009

bradavky aj prsia ako ty 😝 trosku sa bojim aby ma mala chytila a kolostrum sa mi zacalo robit v tom 26tt potom prestalo a teraz zas 😀 ,ale segra je o tyzden viac tehu a ona nema nic,ze moze a nemusi sa tvorit....ale to vobec neovplyvnuje kojenie aspon to som nasla na nete

slovakia13
28. aug 2009

boze musim ist pozret brusnicovy caj do tesca -ja som zavislacka na konikovi 😝

garicka
28. aug 2009

slovakia
takže vy budete mať 2 mimča v rodine v jednom čase? to je pekné.... zisťujem že asi aj ja som závisláčka už a to som si vravela že ja nikdy, ale keď mám mať kľudový režim a ležať tak čo mám potom robiť???? idem sa trošku prejsť do druhej izby a možno ma zláka žehlička a požehlím niečo....

paaaaaa zatiaľ 😉

motylik22
28. aug 2009

ahojte baby ja taky zvyk ze ked mam na nieco chut a nechce sa mi cakat pokial to mama alebo ja uvarim tak sa s mojim drahym ideme napapat do restiky on si stale dava kuracie strogano a ja kuracie strogano aj svieckovu na smotane no teras som dostala chut a neviem aky to ma nazov je to z červenej kapusty su tam knedliky a maso tusim krkovicka...poradte mi chccem si to objed z donasky ale neviem nazov 😉

slovakia13
28. aug 2009

nejak sa nam zadarilo 😀 ale uz utekam ahoooooooj

miroslava89
28. aug 2009

ahojte ja som uz spet... prestrasila som svojho kolegu so svojim soferovanim a manzel sa len smial ze to takto robim stale 😀
jaaj sme nakupili veela cukrikov a drahy si opet raz priniesol par flias "vybornej" domacej palenky 🙄

miroslava89
28. aug 2009

babulky drzte my zajtra prsteky idem na kontrolu k dr po vysledky a tak.snad sme ok 😔

slovakia13
28. aug 2009

mirka
samo ,GOOD LUCK 😉

zazalienka
28. aug 2009

Cau slovakia, aky je to kocik co mas v albume? je uplne super.

slovakia13
28. aug 2009

tiez sa z neho vytesujem 🙂 O Baby Zezu a hlavne nebol drahy ,nechcela som vela investovat ,lebo aj tak mi ho znicia v lietadle.....

zazalienka
28. aug 2009

skoda ze tu sa neda asi kupit.. ma velku vanicku?

slovakia13
28. aug 2009

vyzera dost velka ,vacsia ako ma quinny,tak hadam mala bude spokojna 🙂 vlastne z tej sportovej casti je urobena vanicka-to u mna zabodovalo,koli cestovaniu.....kukala som na sk a asi nie 😒
inak na sk su v priemere o 100-200eur drahsie kociky ako tu

vejulienka
28. aug 2009

slovakia ahojky, ako sa mas?

slovakia13
28. aug 2009

vejulienka
ahoooj ako bolo na dovolenke?uz som ok ale mali sme trosku stresy ,nastastie sme v poriadku ja aj mala 😉
ty ako ? kukam ,ze uz 27tt

miroslava89
29. aug 2009

ahojte.....uz mame po kontrole.......

andrejusa
29. aug 2009

ahojte 🙂
my tu dneska máme od rána hnusne upršano a nič sa mi nechce, len by som sedela a napchávala sa...
a čo vy?

miroslava89
29. aug 2009

andrejuska chces pravdu? ja som sa ani von oknom nestihla pozriet 😅 😀 mne je dneska veselo..

zazalienka
29. aug 2009

ahojte.. Mirka, tak vsetko ok? ked si taka vesela?

andrejusa
29. aug 2009

no čauko, ja som si odbehla, lebo tu nikto nebol a zrazu aha 🙂 čo ste ešte nevyliezli z postele holúbkovia?

zazalienka
29. aug 2009

xixi no ja som si teraz sadla a dojedla koláčik.. taký fantastický že už je polovička fuč.. môj manžel sa len olizoval..

andrejusa
29. aug 2009

aj ja by som zbodla voľačo sladké... väčšinou každý víkend robím, ale teraz som nejak zabudla pokúpiť ingrediencie. Poinšpiruj ma, aký máš? ale nenarob mi veľké chute ! 😀

miroslava89
29. aug 2009

holubkovia vyliezli z postele isli za doktorom a vsetko v poriadku 😵 ...
a hned sme zistili aj vysledky manzelovho spermiogramu o ktorych sa dr. vyjadril ze tak dobre vysledky este nevidel 😵

zaz inspiruj nas🙂

zazalienka
29. aug 2009

len som vyvaľkala lístkové cesto do guľatej formy, tak na 8 mm hrúbku, v miske som si zarobila dva mäkké tvarohy s vanilkou, mletým cukrom a žĺtkom.. jablká som očistila, pokrájala na polovičky a zvrchu ponarezovala na pásiky a pokvapkala kyselkou.. uložila som ich na to cesto, tým narezaným hore, no a do medzier som ponalievala tvarohovú zmes.. a upiekla.. fantastickééééé..

andrejusa
29. aug 2009

si mi narobila teraz takéééé chute 😝 , ja akurát len tie jablčka teraz, alebo iné ovocíčko 😀 a nemôžem ísť ani do mesta pre nič sladké, lebo nemám vychádzky 😖

andrejusa
29. aug 2009

mirka a prečo ste si dávali robiť testy? kedy sa zas začnete snažiť?

mimochodom kočenky, ako vaši zareagovali na fakt že budú babka a dedko?

zazalienka
29. aug 2009

veď to bolo aj takééééé dobrééééé

andrejusa
29. aug 2009

aj smotanovú tortu by som si dala... s mandarinkami 😝 😝 😝 mňaaaam

zazalienka
29. aug 2009

ja nemôžem, veľa som pribrala, tak len tak rekreačne, jeden kúsok..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre