Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garicka
30. aug 2009

ahojte babenky

hodila som nejaké fotečky do albumu tak môlžtge mrknúť 😉 a idem si prečítať čo ste popísmenkovali, dúfam že tu ešte niekto ostal 😵

zazalienka
30. aug 2009

čau garonka a dobrúúú..

zazalienka
30. aug 2009

garicka čau, idem kuknúť..

zazalienka
30. aug 2009

garicka inak ten kočík mám vyhliadnutý aj ja.. ale chcem ho vidieť naživo, akú veľkú vaničku má a aký je.. ale aj ten modrý sa mi páči.. je krásny..

garicka
30. aug 2009

ahoj zaziiiiiii

vraj v poľsku sú tie kočiariky lacnejšie, inak aj ja som na desmod, ja mám v PC založené DVD z ich koncertu a keď je mi smutno tak si ho púšťam... som si ho požičala od kamošky ešte začiatkom roka a ešte som ho zabudla vrátiť

garicka
30. aug 2009

dnes som mala po čase zasa silnú migrénu, ale aspoň mi nebolo po obede tak zle ako včera, čo som nevedela ani poriadne dýchať, tak ma to bolelo 😖

zazalienka
30. aug 2009

ja mám všetky CD, aj DVD, dokonda som si stiahla aj symphomusic koncert.. boli sme na ňom v Blave... sú proste skvelí.. tak naše bábulká budú desmoďáci???
ja mám na migrénu vietnamskú masť, tú maličkú, dávam si ju na spánky..

garicka
30. aug 2009

takú čo je na nej mačka? a kde sa dá kúpiť?

zazalienka
30. aug 2009

ja už ju mám dávno, ale myslím že v lekárni alebo v drogériách určite..

garicka
30. aug 2009

ak nezabudnem tak sa na to mrknem.... idem od PC, hlava nepustí bolí na nevydržanie a to som mala 2 kavy dneska. zajtra sa tu ešte stavím do desiatej a potom padáme mimo domu, tak s možno stihneme ešte ráno.

papa a dobrú nocku 😉

garicka
30. aug 2009

zazi

Ďakujem za link 😵

zazalienka
30. aug 2009

ja tiež idem, dne ssom unavená ako koník..
tak dobrú noc všetkým..

miroslava89
31. aug 2009

dobre ranko 🙄 😀 posledne hodinky v praci 😵 na obved pojdem po nasich a uz len to lucenie:..

garicka
31. aug 2009

dobré ránko tehulky 😵

miroslava89
31. aug 2009

o pol 9 dobre ranko😀

no ja o tom mozem snivat... gabika dobre ranko..ako sa mas?

garicka
31. aug 2009

ahoj mirkaaaaaa

dá sa to len som taká doštípaná že sa len natieram alpovým gelom, ten mi lepšie účinkuje ako fenistil. dnes idem do TV - mám stretko so spolužiačkami zo strednej tak sa teším, dúfam že vyjde a ideme aj mrknúť na postieľku a možno už kúpime. ty robíš len do obedu?

ale ja som už hore od pol siedmej, len teraz som sa nejako prebrala k úplnému vedomiu a musím umyť vlasy a tak sa mi nechce nahýnať nad vaňou ☹

letíte v stredu?

garicka
31. aug 2009

dievčatá prajem vám pekný deň, ja idem mimo domu do tej horúčavy.

paaaaaaa 😵

andrejusa
31. aug 2009

ahojte, je tu niekto? ja som práve prišla od tej neurologičky a som naštvaná jak delo 😠 😠 😠 , tak sa asi idem vybúchať do manželovho vreca v posilke

garonka
31. aug 2009

ahoj ja som tu 😀 a naštvana tiež ale sukromne s drahym sme sa včera pohadali až oddelene sme spali 😔

jaj andrejuška čítala som tvoj príspevok no neurologičku by som kopla do riti ako môže tvrdiť, že si vymyšľaš že maš bolesti, ťapa riadna, keď už nedala lieky aspoň masť mohla odporučiť.
tak dopadla i moja kamoška ktorej lekarka povedala, že si namyšľa bolesti brucha a nakoniec jej iny lekar našiel helikobaktera, a ona chudera pochodila skoro všetky vyšetrenia kvôli bolestiam brucha no to je neskutočne ako sa tvoja doktorka chovala.

miroslava89
31. aug 2009

andrejus co taka nervna?? 😕 😔

garonka az tak?to preco ak smiem vediet,.,,

gabika ja som ta nestihla amme trosku velky frmol 😔 a kde idete kuknut postielku?
robim len dopoludnia na obed potrebujem ist po rodicov mojich svokru aa neter do popradu..a my potom odlietame v stredu niekedy podvecer ale tak z SVK odchadzame skoro rano niekedy alebo uz utorok vecer este neviem..len zajtra sa asi na nete uz nezastavim..

andrejusa
31. aug 2009

no, si to predstav! že jej nemám ako dokázať že mám fakt také bolesti!!! až mi do plaču je z toho. vraj na to nič nesmiem, len tie obstreky, čo mi zas neoporúča môj dr. len si to pekne odtrpeť a neviem čo.

Mirka písala som do tehotná na Pn, kontroly chodia či nechodia? prečítaj si 🙂

andrejusa
31. aug 2009

a teba Garonka čím ten tvoj nahneval? asi s tým majú niečo svokrovci, hádam...? 😕

garonka
31. aug 2009

Mirka

čaukoooooo jasne ani sme na seba nekukli, aj som sa do spalne zamkla ale rano mi napísal odkaz, že všetko vyrieši vybaví, a ja neviem čo ešte, zatajil mi kam zmizli 140 € 😠 jasne na naše meno si brat vzal mrazak či neviem čo na splatky, on to neplatí lebo nema z čoho podotýkam, že jeho žienka bola na dovolenke, pendluje autom hore dole, aj do auta treba tankovať nie veď nieje na vodu 😠 a my teraz splácame mesačne 140 € do vianoc, brat sa nehlasi, furt sa vyhovára ale hlavne, že my nemame z čoho žiť, a to nehovorím o tom, že nam dala moja mamina 70 € na nakup lebo nemôžem hocičo jesť 😠
ja by som tak rada urobila cirkus ale sa ovladam, nemôžem sa kvôli tlaku rozčuľovať, dlhuje nam zhruba 50 000 sk a ja mam byť v pohode. 😠

miroslava89
31. aug 2009

andrejus..citam a neverim vlastnym ociam su ti doktori normalna resp ta jedna?! 😠 😠 to sa ako da dokazat ze ma clovek bolesti?
starymbabkam ktore len simuluju uveri kazdy a mladsim ludom ktori maju skutocne problemy neuveri nikto 😠

garonka
31. aug 2009

andrejuška

keby aspoň nejake vitamíny boli a nie lieky na chrbticu alebo aspoň nejaka masť, niečo odporučiť veru mohla a nie aby si trpela, ja beriem vitamíny na regeneráciu pečene lebo lieky su ale nie pre tehotne 😕

svokrovcov som od soboty nevidela jak mi dobre ani tak skoro k nim nepôjdem len brat mi nedá spávať Mirke som písala.

garonka
31. aug 2009

inač od januara do jula mama platila tie neskutočne prachy ale limit prekročila tak musíme my, preto som nevedela kde tie euriky sa rozkotuľali tento mesiac 😠 no nič ja sa tam dnes chystám tak zvedava ako sa budu vykrucať 😕

andrejusa
31. aug 2009

hovorí sa, že keď sa niečo "serká" tak všetko a poriadne. Toto je momentálne môj prípad. Z každej strany voľačo a potom nestresuj sa.
Vraj sú na to len tie obstreky a keď som povedala že to nechcem riskovať, tak na mňa kukla, že asi mi teda nič neni, keď ich nechcem, ale to úplne nakoniec mi navrhla a celý čas sa ku mne chovala ako k nejakej simulentke. Všelijaké straé babky uprednostňuje a sú dnu 45 min. a to sú tam kasž deň pomaly už aj preto že si divne prdli a ja môžem aj dušu vypluť. 😠
Keď ma nemôže poslať na rtg, tak jasné, že jej nedokážem, že mi je zle, ale na čo by som sa tam trepala keby som bola ok?

andrejusa
31. aug 2009

garonka... len si to s nimi pekne vydiskutuj a nedaj sa. Hlavne kľud, aby si neublížila bábu a sebe 😉

garonka
31. aug 2009

andrejus

skus najsť normalnu neurologičku či ta je obvodna? alebo nemaš nejakeho znameho lekára ktorý by ti poradil a pomohol najsť normalnu doktorku? lebo bolesti chrbta niesu v tehu dobre a ona ťapa ťa len tak odbila 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre