Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
18. sep 2009

no zazi tak to si veľmi krásna a vysmiata 😉 vau, krásna fotka 😉

garonka
18. sep 2009

gari a dobru nocku a nech ťa maly Miško nerozkope v noci 😀 ja svojho necitím furt 😠

ja vybehnem s havom vonku 😝

zazalienka
18. sep 2009

xixi malá svadba, tak preto ten kostým.. a ďakujem.. gari aj Vám to tam veľmi svedčí... ešte garonku by som rada videla.....

garonka
18. sep 2009

zazi ja si zajtra robím albumík tak šupnem foto, aby ste sa nasmiali 😀

zazalienka
18. sep 2009

tak už sa teším.. tak pekný večer a nestrať sa vonku.. garicka dobrú noc a pekné sníčky..

garonka
18. sep 2009

zazi dufam že nezabludim nerada chodím sama večer s havom a ešte k tomu je piatok ale čo mam robiť som sama doma drahy je v robote 😒

aj tebe krásny večer 😉

zazalienka
18. sep 2009

aj ja som sama, už tretí večer, manžela som nevidela ani nepamätám.. ale dnes hádam príde pred polnocou.. unavený jak kôň.. až mám výčitky, že takto robí.. predtým bol an kriminálke, bol to jeho život, ale nezvládali by sme to finančne a bála som sa o neho.. tak teaz robí na živnosť, len stále nie je doma.. ale robí to len a len pre nás, to viem.. a za to ho nekonečne ľúbim.. za všetko čo robí a aký je.. nevedela by som bez neho žiť..

garonka
19. sep 2009

krásne slnečné studené ránko vám želáááááááááám 😉

garonka
19. sep 2009

haloooooooooo to ste všetky vonku? 😀 ja idem na paradnu prechadzku do lesa 😀 tak sa tu zastavím ku večeru

gari a ty pomahaš na dvore? 😀 😀 😀

vefi89
19. sep 2009

Caute gulky 😀 😀
Je tu niekto, ci vsetci zdrhli?

miroslava89
19. sep 2009

ahojte tehulky😀.. ste tuu?🙂

garicka
19. sep 2009

ahote, je tu niekto?

sa mi dnes nechcelo zapínať PC, ale už je načase 😀

garonka dúfam že nezabudneš dať fotečky som zvedavá a už sa teším... môj drahý dnes konečne po 3 mesiacoch dal sieťku na okno do obývačky lebo ma už nebaví stále sa naháňať za tými hnusnými a otravnými muchami 😝 😝
tak som z toho happy. inak som si dnes chcela kýpiť čižmy v deichmane čo som videla na letáku ale neboli bordové ale fialové a ja som ich chcela k bordovej kabelky takže z nich nič a ani kúsok kože na nich nebol, tak dupľom nič a vôbec sa nezdali byť teplé tak už celkom dupľom nič 😠

ja som tu na nete do večera tak som zvedavá kto sem nakukne 😉

garonka
19. sep 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeee som domaaaaaaaaaaaaaaaa

gari čauko takže nakoniec si bola v optime? to malokde sa daju kupiť fajnove teple čižmy 😠

varím si kukuricu a potom o jedenastej večer krupicu tak ako včera drahy navaril 😅 ale mu strašne zhustla, no aspoň chrapal ako môj pes 😀

čo si dnes také robila?

garicka
19. sep 2009

jeeeeeej ahooooooj už som to tu chcela zabaliť 😉

garicka
19. sep 2009

hej bola som v optime a šli sme z domu okolo 9.40 a vrátili sme sa o cca 11.30.... tak ležím a myslím na pondelok a kde budem na druhý týždeň. som tu sama a zasa ma chytá depka 😢

garonka
19. sep 2009

no 3 hodinky si sa paradne prešla a nič si nekupila? inač tvoj drahy nosí ake číslo topanok? mame doma športove botasky Puma, veľkosť 45 ale to je uzky strih môjmu drahemu su male 😠

slovakia13
19. sep 2009

ahoooj
prave som sa vratila z finalnych nakupov do porodky a strasne som vytesena 😵 vsetko mam za polovicne ceny 😀
kupila som aj pre sestrinho maleho mikinku nike a tenisky,baby uz sa neviem dockat ako bude vyzerat mala 😀 😀 😀

garonka
19. sep 2009

slovakia, ahojky, a čo si ešte take pokupila? vy mate v UK paradne zľavy čo? ja musím zavolať sesterke nech pošle balík s oblečkom 😀

garicka
19. sep 2009

môj také nenosí... ☹ ona je skôr na riekerky, botasky som na ňom ešte nevidela a to sa poznáme už 7 rokov 😀 😀 a myslím že nosí 43,44

garonka
19. sep 2009

jaaaaaaj ta môj zase len botasky, ine na nohy neda 😀

slovakia13
19. sep 2009

tu je znackove oblecenie ovela lacnejsie ako u nas a este ked hodia akcie-super 😀
minule som doniesla tenisky pre neter za 15libier a u nas mali presne ten isty model za 60euro 😀 sa oplati.....
kupila som si cierne ponco na moje brusko,slapky do nemocky a velku cestovnu tasku bola som pobalena v dvoch -takto sa zmestim aj s malou do jednej 🙂 tie vlozky a plienky zaberu dost miesta 😝

garicka
19. sep 2009

no vidíš a raci sú to 😀 😀 😀

nemáš náhodou skype? lebo v nemocke viem chytiť skype na wifi ale neotvorí mi net, tak keby som tam ostala aby som bola aspoň v nejakom kontakte 😵

garonka
19. sep 2009

slovakia, hi hi, tak to môžeš isť do nemocky aj hneď 😅 😅 😅 😀 😀 😀 a v UK sa v porodnici tiež leží 5 dni? či tak ako v Amerike porodiš a hajde domov?

garicka
19. sep 2009

ahoj slovakia

tak to máte dobré že máte také nízke ceny za šatstvo.... ja tu len čo som malému v sekáči kúpila oblečko mali 50% zľavy tak som miesto 34 € platila len 17€... aspoň niečo a aj števovi sa to oblečko páčilo

garonka
19. sep 2009

mááááááááááááááááám skype moja a neboj ty sa do nemocky nezbieraj to je moje meno lucifuk 1982 ma ohlas a zadaj ma do kontaktov 😉

garicka
19. sep 2009

tak si ťa idem chytiť 😀

slovakia13
19. sep 2009

po 6hod sa ide domov ☹ ,ale ze som single a nikoho tu nebudem mat tak ma nechaju tie 2dni este sa uvidi ako sa budem citit 😉
garonka
ako ma zobrali do nemocky priamo z roboty a traposila som tam v pracovnom obleceni ,tak nic nenechavam na nahodu a hned ako ma pustili som sa pobalila 😝
garicka
ty stale problemy s krckom?

garicka
19. sep 2009

no uvidíme v pondelok na utz...... zasa začína vo mne pracovať nervozita.... a aj tie najhoršie scenáre.... možno je to aj tým že som sama doma celý deň....

garonka
19. sep 2009

slovakia to fakt? ja som si myslela, že tam baby dlhšie po pôrode ležia

garicka
19. sep 2009

aj švagriná v USA vravela že tam ženy po pôrode môžu ísť domov kedy chcú....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre