Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
22. sep 2009

tehule idem kuk môj serial sila láskyyyyyyyyy 😀 prídem neskôr 😉

paaaaaaaa

nedockava4
22. sep 2009

gari...www.terezaphoto.sk....ja tam idem...mrkni fotky...naaadherne 😵

garicka
22. sep 2009

čau

ja tiež o 5 minútky zapínam telenovelu (bože keby mi niekto pred časom povedal že budem pozerať telenovelu tak ho pošlem kadeľahšie 😀 😀 😀

garicka
22. sep 2009

a kedy tam ideš? idem si pozrieť ten link, som zvedavá

garicka
22. sep 2009

veľmi pekné fotečky, ale trošku veľa pýta, ale sú nádhernéééééé ...

nedockava4
22. sep 2009

no, su drahsie, ale krasne...idem off, prisiel manzeliiiik...pa a krasny vecer 😵

vefi89
22. sep 2009

Miroslava89,

neviem ci si este tu, ale ak mas magnesium, tak papkaj aspon 2 krat za den, ten sa predpisuje na vysoky tlak, je to nieco ako vitaminovy doplnok (este si precitaj, ci to v tehuu mozes).A este ak poznas nejaku prirodnu pomoc na rozsirenie ciev okrem vina 😀 aj to pomaha na znizenie. Ale kazdopadne by si s tym mala niekde zajst.

slovakia13
22. sep 2009

ahoooj dievcata 🙂
idem sa pochvalit tak dnes sa nam narodilo prve babenko v novembrovkach,takze kazdu chvilu to uz moze chytit aj mna 😀 😀 😀 😀 ja uz chcem malu pri sebe 😵
dnes mi predavacka povedala ,ze uz mam brusko strasne nizko,ale mne sa nezda 😝

inka28
22. sep 2009

slovakia to by bolo trosku skoro, nie?

slovakia13
22. sep 2009

v 33tt ale babo ma 2kg uz sa neviem dockat na blizsie info.......ja uz som tiez preventivne zbalena do porodky v robote sa smeju ,ze pojdem rovno odtial 😀 ,lebo na matersku idem az 2tyzdne pred terminom

slovakia13
22. sep 2009

....ale asi mas pravdu ,nech este chvilku zostane tam kde je 😉

inka28
22. sep 2009

to si ale trufas,ale ked sa citis fajn a nemas tazku robotku.. 😉

slovakia13
22. sep 2009

vies tu je materska iba 39tyzdnov a cim ju zacnem cerpat neskor tym budem moct byt s malou dlhsie....aj tak ked bude mat 9 mesiacou budem ju musiet dat do skolky 😝

slovakia13
22. sep 2009

mesiacov 😀 sorry

inka28
22. sep 2009

tvrde podmienky 😒

slovakia13
22. sep 2009

ale sataci ked odrobim iba 16hodin do tyzdna,tak to sa bude dat 😉
ja ked tu poviem ,ze mamicky su na materskej 3roky ,tak nechapu 😀
inka a u vas ?ty este pracujes?

inka28
22. sep 2009

ja by som chcela ked malinke pojde do skolky nieco studovat asi architekturu ale muz ma hned zrazil dole ze vysoko rubem, stacil by mi kurz aby som mohla opatrovat starych ludi. ☹

slovakia13
22. sep 2009

......nejak mi skacu pismenka......

slovakia13
22. sep 2009

ja som si mala ist robit opatrovatelsky kurz teraz do Londyna,ale ked som tehu ,tak sa vsetko zmenilo

inka28
22. sep 2009

ja nepracujem ja som bola samostatna mala som v prenajme maly bar ale ako som zistila ze som tehotna, hned som to odovzdala,este ze sa to dalo bol to znamy mojho muza.teraz nemam tu narok ani na jediny frank,to som rada ze mam muza inak by som bola pod mostom... 😠

inka28
22. sep 2009

prisiel mi muz konecne z roboty tak sa maj pekne slovakia ved este urcite popiseme..pa

slovakia13
22. sep 2009

vau tak ty si biznismenka 😉
idem kuknut panelak zo vcera 😉

miroslava89
22. sep 2009

kuk ja som uz tu.. vyhrabala som niekde magnezko..tlak klesa ale straasne pomaly..asi fakt musim spomalit tempo...

lubka89
22. sep 2009

ahojte baby ako🙂

miroslava89
22. sep 2009

lubka ty sa pochval😉

lubka89
22. sep 2009

a ja ani neviem 🙂 konecne sa mi uslo volno od stvrtku do pondelku🙂

vefi89
22. sep 2009

mirka, to magnezium zacne riadne ucinkovat az po 3-k dnoch. Aj si si precitala, ci to mozes? Nemala by si sa tolko stresovat. Prajem pokles tlaku 😀 😝

miroslava89
22. sep 2009

vefi ja viem..a tehulky magnezko mozu.. ja som uz tehu bola viem 😔

ja o dva tyzdne ked pojdem k dr. a i tak skoncim na pn aj tak takze oddychnem..ale tento tlak beriem ako znamenie babetka ze mam spomalit..

miroslava89
22. sep 2009

lubka pracujes?🙂..oddychovat treba a vela🙂

miroslava89
22. sep 2009

ja uz idem dobru nocku☹..mne akosi zasa stupa tlak docerta 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre