Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

andrejusa
7. júl 2009

jaaaj, to treba niečo priamo proti striam? ja som si myslela, že stačí hocijaký krém. Ináč ten spevňovací dove stojí tiež tak okolo 7e a je superný.

garicka
7. júl 2009

andrejusa - no veď to ... ale neva však keby len toľko sme mali na trápenie, že? 😎

slovakia13
7. júl 2009

miroslava89
ja som vzdy chcela dvojicky chlapcov ,tak dufam nabuduce 😀 😀 😀
moja sestra ma baby ,ale uz su velke asi v tvojom veku ....strasne pubosky ,ale zboznujem ich 😉

garicka
7. júl 2009

mirka ty čakáš dvojčatá? to je potom super, aj ja som chcela no nevyšlo to 😀 sa potom budem smiať keď to vyjde na druhý krát

andrejusa
7. júl 2009

Počula som že dvojičky sa buď dedia, alebo keď sa dvaja veľmi dlho snažia, alebo žena ide na umelé oplodnenie.
Mirka je z tých šťastnejších, čo tušim nemusela absolvovať nič z toho.

garicka
7. júl 2009

môjho mužíčka bratanec majú dvojčatá a aj z mojej strany máme dvojčatá v rodine... tak som dúfala, že 2 muchy jednou ranou... 😀

miroslava89
7. júl 2009

andrejusa ja kremy proti striam pouzivam roky nielen teraz v tehu 🙂

my sme dvojcatka nechceli ani sme o nich nepremyslali a nechceli sme ich ani tak skoro ale tak stalo sa🙂 a neviem ci som z tych stastnejsich ved dvojicky= dvojnasobne viac starosti a kym si zvyknem potom na to ze mam drobcov dvoch taak...

a ja chcem hlavne zdrave babetka a mohlo by byt aj dievcatko aj chlapeC🙂 lenze moj drahy chce dievcatka obidve..

slovakia13
7. júl 2009

baby ja som zavisla na nakupovani pre malu zas som jej kupila tenisky cez net 😒 asi mi uz sibe z tych hormonov 😀 😀 😀 neviem ako sa ovladnut a nekupovat 😝 ☹

miroslava89
7. júl 2009

slovakia tym sa netraap😀...ja uz mam veciciek hromadu😀..a v nedelu budeme mat doma postielky kocik a ostatne veci🙂

aninka89
7. júl 2009

k tým krémom...ja mám z lekárne original pre tehotné Ealstin-Q a olivový olej. Striedam si ich, kedy na aký mám náladu 🙂

slovakia13
7. júl 2009

tak aspon nie som sama 😉 mala ma uz viac veci ako ja 😝

miroslava89
7. júl 2009

😀..aspon ze nebudes mat doma 4kočiky 😝 😀

aninka89
7. júl 2009

nebudete veriť ale ja som pre bábo ešte vôbec nič nekúpila...akosi sa bojím tak dopredu... Ale dnes sme s mužičkom hovorili že musíme ísť niečo kúpiť aby sme boli pripravení, no ako nás poznám skoro sa k tomu nedostaneme 😖

miroslava89
7. júl 2009

aninka ja by som tiez kupovala len somarinky pre babetko ziadne take veci ktore budeme nutne potrebovat..ale priatel ma prepravnu spolocnost a odchadza na paru dni do nemecka a slubil mi ze kym budem tehulka tak nikam nevycestuje uz tak chcem vyuzit sancu ktoru mi dal ze moze nakupit vsetko co potrebujeme ovela lacnejsie🙂

slovakia13
7. júl 2009

aninka
bud rada ,takto aspon kupis co budes naozaj potrebovat 😉

bambulik76
7. júl 2009

Ahojte, teším sa so všetkými ktoré prežívajú také šťastie ako ja, som prvý krát v živote tehotná 🙂

miroslava89
7. júl 2009

bambulik gratulujem🙂 a v ktorom tyzdni si??🙂

aninka89
7. júl 2009

tak to treba určite využiť, pretože každá koruna sa zíde 😉

bambulik76
7. júl 2009

aninka89, ja ti verím, lebo ani ja som ešte nič nekúpila pre bábo a to som v 20 tt. Ešte je čas no nie?

aninka89
7. júl 2009

kamošky čo už majú deti tak mi hovoria že je zbytočné toho veľa kupovať pretože bábo veľmi rýchlo rastie a že oni maju kopu veci ktoré ani raz nepoužili pretože nestihali🙂

bambulik76
7. júl 2009

miroslava89: som v 20 tt a veľmi sa teším. Už mi nebýva zle, konečne lebo do 3 mesiaca som nevedela žiť 😢

slovakia13
7. júl 2009

ja si to aj uvedomujem ,ale vbehnem napr do adidasu a tam take krasne veci pre deti DOSTANEM ZATMENIE a koniec rozum ide bokom 😝

miroslava89
7. júl 2009

aninka po mojich detoch to bude mat kto podedit takze ja mozem nakupovat veciciek kopu🙂

aninka89
7. júl 2009

po mojom zatiaľ nie.... a po mužovej už možno nie, majú už také odrastené....a stále mi hovoria že mi podonašaju čo maju po svojich odložené....hovorila som im že niečo môžu aby som ich neurazila ale radšej chcem svoje....

garicka
7. júl 2009

ja som ešt nič nekupovala, akurát mi švagrinka doniesla biely overálik pre mimi jak sa narodí a koncom týždňa by k nám mala doraziť sedačka pre mimi a neskôr aj hlboký kočík. neviem ako vyzerajú, tak dúfam že sa mi budú páčiť. tiež mám po švagrinke odložené nejaké vecičky pre malé ale ešte som ich nevidela, nechám si to na potom keď prídem domov z nemocnice

aninka89
7. júl 2009

nveviem či je tu ešte garička....predchvíľou som v inej téme čítala že ma na PN dve adresy, to sa tak dá? Zajtra idem na poradňu a "chcela" by som už PN a bodli by mi tiež 2 adresy 😀

bambulik76
7. júl 2009

Súhlasím, každá maminka a zvlášť my čo sme prvý krát tehotné chceme mať svoje vecičky, aj keď hlavne tých drobností zo začiatku je dosť čo treba a bábo vtedy veľmi rýchlo vyrastie 🙂

bambulik76
7. júl 2009

Ja som tiež na PN a mám adresu trvalú a prechodnú, t.j. tam kde sa zdržiavam. Tak si to môžeš dať určite 🙂

garicka
7. júl 2009

aninka - môj doki povedal že sa to dá, lebo ja bývam u manžela a niekedy mi je tu bez mojej rodinky otupno, svokra mi tiež zomrela začiatkom roka, tak potom idem domov k mojej rodinke. cez víkendy chodím von neobmedzene, lebo si myslím že vtedy sa kontroly nerobia, aspoň som o tom nepočula. vychádzky mi dal 10-12 a 14-17.

aninka89
7. júl 2009

dnes sme s mužom iba tak zašli do jedného detského obchodu a keď sme vyšli tak som zahlásila že neviem čo skôr by som kúpila pretože všetko treba 😀 No a pozerali sme jeden na druhého a nakoniec, neuverite, sme nekupili an leni cumlik 😀 😀 😀 Doma muž vyhlásil že sa urobi zoznam a tak sa pôjde po obchodoch....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre