Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
27. nov 2009

to vazne?? ja som si vzdy myslela, ze sa to az okolo 33 spusta.

vefi89
27. nov 2009

Lusy, kde si usla??

lenocka84
27. nov 2009

vefi naozaj, rano som takmer odpadla ked som to videla
btw kto je lusy?

garonka
27. nov 2009

vefi tu som len som večerala fajnu zeleninovu polievočku a pečeneho pstruha so zemiakmi lebo mne sa dnes variť nechceloooooooooooo 😀

garonka
27. nov 2009

lenocka to som jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa lebo sa volam Lucia, Lusy, Lucifer 😀 😀 😀

lenocka84
27. nov 2009

garonka pjepaaaaac, to som nevedela
takze certicaaaaaa

garonka
27. nov 2009

tha nie? a poriadna diablica som 😀 😀 😀 😀 😀 občas vystrkujem rožky 😀 😀 😀 😀

lenocka84
27. nov 2009

tak super
este nech sa vefi prizna ku menu a dobre bude 😀 😀 😀

a lusy obcas musi kazdy vystrcit rozky 😝

lenocka84
27. nov 2009

baby myslite si ze si mozem urobit "mineral"? nieco ako iskricka, ked mi je tazko od zaludka?
som sa s chuti najedla a odvedy mi je zle

vejula
27. nov 2009

mne ked je zle, najlepšia fatra, a iskrička neviem, nemám s tým počas tehu skusenosti.

lenocka84
27. nov 2009

tak ja som to riskla, a takmer hned po vypiti som si tak "grgla" az mi vyhrkli slzicky od stastia lebo sa mi ulavilo

garonka
27. nov 2009

leni

ja som si včera urobila iskričku či ako sa to vola len pol sačka som vysypala do pohara penilo to ako blaznive a hneď mi bolo lepšie lebo jedla som ako za dvoch, vôbec nechapem že ja mam nenormalnu chuť na žranie 😠 i teraz mi šiel drahy palacinky do reštiky oproti objednať

lenocka84
27. nov 2009

lusy tak mne to ohromne pomohlo
uz od nejakej 4tej som sa trapila kym som sa odhodlala si to urobit

garicka
27. nov 2009

čaute baby ja s miškom na ruke pri pc

garicka
27. nov 2009

už odfukuje len ho mám na rukách bez perinky lebo sa čertil bo sa nevedel vykakať ale poviem vám, vie narobiť riadny smrad 😀 aspoň sa mi bude lepšie spať 😀 😀 😀

lenocka84
27. nov 2009

garicka ahoj
a ako to stihas aj s pisanim aj misatkom na rukach?

garicka
27. nov 2009

jednoručne ale som si nevzala okuliare a oči už pomaly zlepené 😀 😀

garicka
27. nov 2009

idem toho smraďocha uložiť a o chvíľku som tu

vejula
27. nov 2009

joooj kočky, ja si pod chvílou kukám videjko čo mi nahral doki na morfo ultrazvuku, ako na mna tie krásne ustočka špúli a ako tam zazývalo, pusino otvorilo asi na 5 sekund, také bolo zlaté... Už ho chcem mať strašne na rukách... Mám pocit že to ani nevydržím 😅 Garičky tebe fakt závidím že už maličkého vidíš a môžeš si chytiť, aj ja už chcem.

garonka
27. nov 2009

Gabi čaukoooooooooooooooo 😀

dneska som bola kuki kočík a v decembri ho objedname 😵

garicka
27. nov 2009

vejula len ten smradík čo robí ti neprajem, 😉

garicka
27. nov 2009

luci čítala som a pozrela si link, kočík je paráda 😉

garonka
27. nov 2009

Gabi dobre sa s nim naraba len drahy jak fras no čo už 🙂

vejula
27. nov 2009

😀 😀 😀 nom to by sa už nejako prežilo 😉 Teraz si to aspon vybíjam na tom mojom malom chlpáčovi (myslím psíkovi) ho stále mrndolím škrabkám hladkám, nejako ukájam tie svoje materinské pudy 😀

garonka
27. nov 2009

veji aj ja som chcela na 3D utz no nejak mi to nevyšlo ale to je iste krasne ak ho na videu vidieť 😵

garonka
27. nov 2009

veji i ja mam doma take pritulne havčiatko 😀 ale ten zas cely deň chrape v košíku ale ak príde drahy domov ožije raz dva a ku mne sa tuliť nechce ale k drahemu to hej 😀

lenocka84
27. nov 2009

ja mam kocik tiez vybraty, kuk v albume, aj cena prijatelna

vejula
27. nov 2009

Nie garonka, ja mám videjko len z normálneho ultrazvuku, ale trvá asi 40 minut. Nom ale aj tak je to zlaté, normálne mu tam tak krásne peričky zobral a ono ako keby pusinky posielalo tak stále robilo.... A ku koncu ked už malo toho dosť a sme mu pozerali hlavičku, tak si ju zakryl ručkami... Si ich prekrížil cez tváričku 🙂 A či pojdem na 3D sa ešte rozhodujem ale asi radšej nie... Sa mi zdá že to cíti a sa mu to moc nepáči... Ja viem že je to blbosť žaq sa zakrýval len náhodou ale mne to prišlo uplne tak ako keby sme mu nejako narušali intimitu... 😀 😀 😀 Sama sa smejem na sebe ako si všetko vykladám po svojom ale to je proste taký pocit 😀 😀 😀

garonka
27. nov 2009

leni kamoška ma taky isty kočík kupili ho v Poľsku stal 260 € so všetkym 😵

vejula
27. nov 2009

No to ten náš to je hotový bohém ten by sa nechával škrabkať od celé dni, a ked náhodou sa tulime s drahým, tak začne medzi nás pchať čumáčik, alebo labkou medzi nás 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre