Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garicka
24. júl 2009

mirka a ty si teraz v nemocnici alebo doma?

miroslava89
24. júl 2009

garicka v nemocnici uz paru dni...keby som bola doma tak net ani nezapnem..

garicka
24. júl 2009

tak to ti nezávidím, viem ako je tam teraz dusno, a si v KE? ešte sa ťa nechystajú pustiť domov? dala si si nadštandard?

slovakia13
24. júl 2009

garicka
tu sa krcok vobec nekontroluje 😝 to som sa uz pytala-oni to tu vsetko nechavaju na prirodu ako v stredoveku

miroslava89
24. júl 2009

garicka
mam nadstandars som v kE.. a po dnesku ma asi tak skoro domov nepustia 😢

slovakia13
24. júl 2009

mirka moje vysledky triple testov 1:7 a je zdrava.....inak triple tety pri dvojickach su uuuuuuplne nespolahlive,tak hlavu hore

garicka
24. júl 2009

slovakia - to si ma prekvapila s tým že sa u vás nekontroluje krčok a ak sa náhodou nejaká baba začne otvárať predčasne, tak potom čo na to povedia? že to je príroda na vine, že prišla o mimi? nejde mi to do hlavy...

mirka - drž sa mi, si na terase? kamoška tam robí sestričku na gyn.odd.

miroslava89
24. júl 2009

slovakia mna uz tie testy ani tak netrapia.. jednak preto ze pri dvojickach su nespolahlive a aj preto lebo u tehuliek pod 25r. su spolahlive este menej..
mna teraz trapi ten krcok hlavne 😠

slovakia13
24. júl 2009

od 25tt je babo zivota schopne-nechaju ta porodit.......

slovakia13
24. júl 2009

garicka
pokial tu mas sukromne zdravotne poistenie ,mozno starostlivost je ina
ja mam iba obycajne narodne 😝 ale uvazujem ,ked sa mala narodi tak si budem platit sukromne
proste tu to tak chodi......niekomu to vyhovuje

miroslava89
24. júl 2009

slovakia..dvojcatka vsak rastu pomalsie 😔 my musime vydrzat minimalne do 27tt aby boli sance na prezitie naozaj vysoke..

garicka
24. júl 2009

slovakia - "dobre vymyslený" systém, ak máš peniaze tak budeš zdravší je ich heslo?

slovakia13
24. júl 2009

mirka
ty mas to stastie ,ze si na sk a vcas ti na to prisli 😉
serklaz je podla mna vyborna vec pre mimi- moj nazor

miroslava89
24. júl 2009

garicka- v Saci..

miroslava89
24. júl 2009

slovakia kym som nezacala priberat a kym drobci nezacali rast 😔
ale tak ak to vyjde podla predstav dr. tak mi v pondelok spravia serklat a krcok bude musiet drzat pokope ci bude chciet ci nie..

slovakia13
24. júl 2009

garicka
asi tak,ale mnohe dievcata co su tehu tu si chvalia prave to ,ze ich nepozeraju zo spodu 😝 ,ano je to super pokial mas bezproblemove tehotenstvo
moj gynekolog na sk ma hned na zaciatku upozornil ako to tu bezi a bohuzial mal pravdu.inak personal je strasne mili,nemozem povedat krive slovko aj ked mam problem vsetko mi vysvetlia,ale tu je to vsetko skor o prevenciii ....uz si zacinam zvykat,proste som si to vybrala.....tak baby budte vdacne za slovenske zdravotnictvo

garicka
24. júl 2009

mirka - tak to je mi potom známe, sestričky sú milé, že? na ktorej izbe si? je tam teraz veľa žien?

garicka
24. júl 2009

slovakia - ako dlho si už v UK? ostávaš tam natrvalo? švagrinka bývajú pri washigtone vo fairfaxe a tam je to tiež tak podobné so zdravotníctvom ako v UK, tak občas som rada že som na slovensku

mirka - nevieš kto ti bude robiť serkláž?

miroslava89
24. júl 2009

garicka sestricky su mile az na jednu netusim ako sa vola ale mala uz par krat blbe komentare ale tak prepocula som si ich jednym uchom dnu druhym von..
a netusim kolko je tu teraz pacientiek -ja z izby vyleziem malokedy 😒
a netusim kto mi bude robit serklaz- a pravdupovediac je mi to aj jedno len nech sa podari a nech bude dobre

slovakia13
24. júl 2009

garicka
uz 4 roky ,zvazovala som navrat na Sk,ale uz som pisala socialny system tu zas funguje vyborne ,tak koli tomu zostavam.......

garicka
24. júl 2009

baby ja idem pod sprchu a zaľahnúť.

mirka - ak by sme sa nevideli na koníku do pondelka tak ti silno držím palce, nech sa máte všetci OK 🙂

ahojte a dobrú nocku

miroslava89
24. júl 2009

garicka dakujem...aj tebe dobru noc...

slovakia a nemozes spravit tak ze si vybavis to co cches v UK a potom budes brat peniazky na slovensku?asi sa tak neda ci da?

miroslava89
24. júl 2009

ja idem prec..ahotje zatial.--

andrejusa
24. júl 2009

ahojte 🙂 , ostal tu niekto? ja som sa sem dostala až teraz. nedávno odo mňa odišla kočka čo ma malovala a česala a v tv beží senzus a to ma príšerne nebaví. Tak som tu a môžme debatovať... 😵

miroslava89
24. júl 2009

andrejuska ja sa tadial este motam..pisem so sestrou tak som nevypinala net este 😢

andrejusa
24. júl 2009

ahojky 😀 , ja teraz riešim takú malú dilemu, či si nechať účes bez závoju alebo so závojom... mimochodom ty si nechceš dať fotečky zo svadby do alba?

miroslava89
24. júl 2009

mas fotecky ucesov??...ak mas tak prihod adresu na albumik nechce sa mi hladat na mojasvadba.. my este fotecky zo svadby nemame a ani netusim kedy budu akosi nie je cas nad tym teraz premyslat

andrejusa
24. júl 2009

mám v mobile, ale neviem ich prehadzovať do pc ☹ Účes mám s ofinou a vzadu tak načančané, tým pádom nebude závoj. Aĺebo neviem či si ich nemám nechať len ulízať a tým pádom bude závoj. ty si mala ako vlásky a make up? s make upom som veľmi spokojná, drahý si myslí, že by mohol byť trošku bledší.

ináč dnes som celý deň behala a vybavovala a som z toho poriadne unavená. Aké máš ty novinky?

miroslava89
24. júl 2009

ja som mala vlasy vyzehlene a zopnute do takeho zvlastneho drdola..a make up jednoduche licenie oci nalicene do zlata..

neviem ako presnejsie vyzeraju tvoje ucesy takze to je tazko tak poradit 😔

a moje novinky? citaj stranu spet 😔

andrejusa
24. júl 2009

moja, ja sa v tých číslach nevyznám a vlastne vôbec v ničom čo sa týka tých testov, ale sama píšeš, že sa na ne nedá spoliehať keď čakáš dvojičky. Ale aj tak to musí byť ťažké, ja viem. A tá sekraláž je taká veľmi zlá? čítala som že veľa b´áb ju muselo podpstúpiť. To je vlastne zašitie krčka, nie? asi aj mňa to neminie. No uvidíme. 27.7 idem na kontrolu, tak sa až trasiem, ale vtedy mi ešte asi nič nebude vedieť povedať zlé, nie? asi až po testoch, či aj skôr vedia?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre