Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garicka
31. júl 2009

snazilka

držím ti silno všetky prsty... lekári teraz s tým myomom na maternici nevedia urobiť nič? musíš veriť že mimi bude silnejšie ako ten hlúpy myom 😠 . musí to predsa dopadnúť dobre.

snazilkant
31. júl 2009

dakujem vam velmi pekne za podporu. vnutorny hlas mi napoveda ze bude vsetko ok. 😉 tak snad ano, zostava mi len verit.

garicka

rozpravala som zo znamou tak aj jej zistili myom v tehu... a vsetko bolo ok.
aj maminej kolegyni zistili myom pocas tehu... a bolo ok.
tak snad nebude moj pripad ked to dopadne zle.

musim byt v pokoji , aby babo mohlo pokojne rast 😔

garicka
31. júl 2009

snazilka

tak aspoň nejaké pozitívne správy si sa dozvedela. treba vyčkať do pondelka a dovtedy byť v kľude. ja viem že sa to ľahšie vraví ako robí, ale čo už narobíme, keď tak túžime po tých malinkých stvoreniatkach 🙂 .

snazilkant
31. júl 2009

presne tak a ked som bola v tej nemocnici ked vidis kolko tam je romiek, a tie dobre ze tie detii nevrhnu, a ako sa o tie deti staraju, tak ma slo porazit. 😠

a mi ked chceme deticky, tak len same problemy okolo toho mame. je to spravodlive? urcite nie

garicka
31. júl 2009

to veru nie, keď niektoré porodia aj 9 detí a pritom sa o ne nestarajú, a my keď chceme len to jedno (ja určite 2) tak sa za tých 9 mesiacov musíme občas aj potrápiť. ja tiež neviem či budem mať 2 detičky, aj keď by som veľmi chcela aby nebolo samé, ale najprv musím v sebe vynosiť to jedno... 😉 .
chodíš do nemocky do KE alebo do šace?

miroslava89
31. júl 2009

ahojte 😠 no nema cloveka porazit?nas znamy nas fotil na svadbe.. odisiel do zahranicia do roboty a fotky nemame joj☹

garicka
31. júl 2009

mirka
a kedy vám ich chce doručiť? kedy si sa to vydávala? asi som vtedy nebola na nete.

garicka
31. júl 2009

no ja som sam dnes tiež trošku nazlostila, ale tak v tom lepšom slova zmysle... v pondelok som mala ísť k dankovčíkovi na utz v 20tt, ale volala mi sestrička od neho že tam nebude a že mám prísť až v stredu.... a ja som už počítala hodiny do pondelka poobedia kedy uvidím mimi a dozviem sa možno čom to bude... 😨

miroslava89
31. júl 2009

garicka
20.jula.09.... taka malinkata svadba..
a to netusim kedy nam ich chce dorucit..uz som sa tak chcela na sebe zasmiat a nemozem

mna dneska od rana vsetko tak krasne rozculuje..

a este s jednym sa musim pochvalit..brusko si stale krasne kremujem a dnes spravim kuk a tam "krasna" stria aspon 5cm 😒

snazilkant
31. júl 2009

garicka

no aj ja by som chcela 2 deticky, tak snad sa to podari.
chodim do starej nemocnici, su tam zlaty dr.

garicka
31. júl 2009

vážne? ja si pozerám na svoje a nič, nevieš kedy má "nabehnúť" tá čiara cez brucho? ja som si kúpila elasti-q že si budem krémovať bruško ale ešte na ňom nič nevidím tak neviem či mám čakať alebo už začať preventívne krémovať

blahoželám ti k mini svadbe 🙂 . nech ste spolu šťastní a zvládnete aj tie najväčšie prekážky 😉

miroslava89
31. júl 2009

snazilka urcite sa to podari🙂 nevesaj hlavu..

garicka u mna to bude asi tym ze som nic nepriberala nic..a potom zrazu za 4tyzdne 7kil 😒 ja som zacala preventivne a nic nepomohlo..nevadi.. do konca tehu bude zo mna velryba 😅

a dakujem za blahozelanie🙂

snazilkant
31. júl 2009

mirka ved cakas dvojicky tak chces vyzerat ako modelka 😉

nevesam hlavu

garicka
31. júl 2009

taká milá veľryba 😵 ale to bude aj zo mňa 😀

inak ja mám od včera taký pocit na bruchu že mi pukne... asi sa mi naťahuje na ňom koža či čo ...

miroslava89
31. júl 2009

snazilka praveze nie ale necakala som ze takto skoro budem vyzerat tak objemne🙂

garicka takych nas bude viacero😀.. ja som pred tehu chodila vychudnuta ako vyzla tak na mne vidno velmi ze som tehu🙂

garicka
31. júl 2009

baby,

varíme plný hrniec kukurice zo záhrady, nepridáte sa ??? 😉 🙂 😎 😅 😵

miroslava89
31. júl 2009

garicka keby som dosla k tebe na kukuricu neviem ci by tam nieco ostalo 😅 😀

miroslava89
31. júl 2009

jaj mne zachvilku pride domov drahy a da mi masaz juj sa tak tesim🙂
sa z neho uz smejem ze si moze zariadit masersky salon pre tehulky 😅 😀

garicka
31. júl 2009

mirka neboooj, moj starký tiež ešte nevie že sa mu veľa neujde ... 😀 len dúfam že po nej pôjdem aj na vecko 😝

garicka
31. júl 2009

ja to mám teraz tak prehodené v mojom tele, pokým nezjem banán, tak sa na vecko nesdostanem. je to proste hore nohami.

mirka uži si masáž 😎 😉 😵

miroslava89
31. júl 2009

garicka tiez si niekedy pripadas ako srotovnik?.-..ze zjes vsetko co uvidis?🙂

masaz si uzijem, --drahy sa specialne pre mna prihlasil na nejaky masersky kurz🙂

uz idem maj sa ahoj🙂

garicka
31. júl 2009

mirka
hej pripadám a stááááále som hladná až sa tomu čudujem 😅 . len by som jedla ale jem len po malých kúskoch lebo potom by zo mňa fakt bola veľryba 😀 😀 😀 😀

miroslava89
31. júl 2009

garicka ja sa neviem krotit aby som jedla po malych kuskoch a uz tak aj vyzeram..

drahy sa smeje ze bude musiet spat na gauci ze sa ku mne nezmesti do postele coskoro 😀

ja som sa zas rozkecala ale uz idem🙂

garicka
31. júl 2009

tak utekaj, papa večer 🙂

cheerlady
31. júl 2009

ahojte,aj ja som si 1.krat tehu,ale este to nemam potvrdene,iba dnes som si nasla // 😵 ale ja som uz asi 3kg pribrala - najprv som to pripisovala kolacom zo svadby (bola pred 2tyzdnami 😀 ), no teraz asi zistujem,ze to nebolo ono... 😎

allinka79
31. júl 2009

cheerlady... a aj ti meska ms? 3 kila hore mam priblizne teraz, v 18 tt...

cheerlady
31. júl 2009

hej,6dni 😀 no ale ja som typ,ze tyzden si nedam pozor co jem a uz mam 1,5kila navyse 😠 dnes mi ale vobec nechuti,nasilu som zjedla jedno pecivo 😖

garicka
31. júl 2009

ahojte baby,

asi už víkendujete, keď tu nikto nie je .... ☹ len vám chcem popriať dobrú nocku a pekný víkend zatiaľ.

papaa 😉

andrejusa
31. júl 2009

ahojte... dnes prvý krát po dlhšej dobe niesom unavená. Keď som sa na poslednej kontrole vážila, tak som ešte nepribrala ani kilo, tak neviem či to je dobre, alebo zle, ale asi to ešte len príde.No ani mi moc nechutí jesť, ale ráno keď sa okamžite niečoho nenahltám, tak by som odpadla ako mi je zle. Aj bruško sa mi už zväčšuje. 😝

seuska
31. júl 2009

ahojte. aj ja som prvy krat v tom, vcera som si robila 3 rozne testy a vsetky vysli // 🙂 Inak sa citim v pohode, iba ma bolia prsia a uz druhy tyzden neviem spavat rano, normalne ze vstavam o piatej a cumim do blba, musim sa nejak zamestnat lebo sa zblaznim do deviatej kym idem do worku 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre