Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

cheerlady
2. aug 2009

seuska,no ja mam dnes 8.den meskania a k lekarovi chcem ist co najskor,aj keby este videl len dutinku,ale aby som mala aspon istotu,ze je to to,co si myslim 😉

garicka
2. aug 2009

cheerlady
aj ja ti držím palce nech je to isté 😉

cheerlady
2. aug 2009

garicka mrkni moj album...nie je to tak dobre vidiet ako nazivo 😠 ale zacinam mat strach,ked vidim tu v tych albumoch tie tmave ciarky a ja mam len taketo,zacinam sa trosku bat... ☹

garicka
2. aug 2009

cheerlady
sú tam tie čiarky 2, podľa mňa máš ešte málo hcg tak preto vidieť tú druhú len tak slabo. ideš k lekárovi zajtra alebo až v utorok? ja by som letela už zajtra, asi by som to nevydržala do utorka 😉 .

nič neboj a mysli pozitívne 😵 . inak 😵 pekná fotečka zo svadby. musím si už aj ja urobiť album

cheerlady
2. aug 2009

no ja by som isla aj zajtra,ale ten moj ordinuje az v utorok 😠 ja sa bojim toho,aby to nebolo mimomaternicove tehu alebo nieco podobne,ked je taka slaba - je to robene v 36 DC ☹

cheerlady
2. aug 2009

gari,mas krasne // a este krajsi obrazok zo sona 😀

garicka
2. aug 2009

cheerlady
ďakujem 😵 . hlavne nemysli na to že by to mohlo byť mimomaternicové tehu 😠 !!! najprv treba počkať na to čo povie doki a až potom to riešiť... ja som tiež na začiatku mala také všelijaké myšlienky, lebo som sa bála a vlastne bojím sa aj teraz, lebo človek nikdy nevie.... ale myslime pozitívne 😉 . ak ťa tým poteším tak kamoška tiež až do cca 9 týždňa tehu si nebola istá či je v tom, lebo tiež malá také slabšie výsledky, tak lekárka jej vzala krv a čakali ako sa to bude vyvíjať a vyšlo to... tak len vydržať do utorka 😉

cheerlady
2. aug 2009

ok,budem sa snazit,ach uz nech je utorok!!! 😖

cheerlady
2. aug 2009

a ako dlho cakala po odbere krvi,nez jej povedala,ze je to ok?

garicka
2. aug 2009

mám pocit že také 1-2 týždne, ja som bola u svojho keď som bola tak asi v 4 tt. tiež sa strachovala ale dopadlo to OK

andrejusa
2. aug 2009

ahojte... ako tehulkujete a víkendujete? môj drahý práve odišiel na futbal a ja som si urobila dva taniere čoko pudingu, mňamky.

garicka... ako ti to domka ubieha? cítiš sa ok?

garicka
2. aug 2009

ahojky andrejusa

svadba o týždeň? ak si to dobre pamätám 😕 . (ak nie, tak sorrky) akurát som prišla dnu a hneď sa šupla pod chladnú sprchu. konečne po dlhom čase som sa bola prejsť a zistila som že vylihovanie (povinné a prikázané 😒 ) nie je nič dobré pre naše telo. budem musieť častejšie už chodiť von, ale mne sa do tej horúčavy táááááák nechce 😠 . aj na tento týždeň hlásia na každý deň cez 30 stupňov 😖 . doma je nuda, ešteže ste tu vy baby, aj keď dnes tu okrem cheerlady nik nebol .

andrejusa
2. aug 2009

dobre si pamätáš a som na nervy. Hlavne preto, že sa na mňa vykašlala moja kaderníčka/vizážistka a teraz neviem ako zoženiem druhú... ja tie teploty neznesiem. Taká sprcha je fajn, asi aj ja skočím. 🙂

garicka
2. aug 2009

takto ťa obabrať týždeň pred svadbou.... 😠 . čo si náhodou vymyslela že pôjde na dovolenku? 🙄 .

nebooooj zoženieš ďalšiu a možno bude lepšia ako tá čo mala byť. máš ešte týždeň. počuj a stresuješ, alebo si celkom v pohode (až na tú kaderníčku)? ja som sa snažila to prežiť bez stresu ale v piatok pred svadbou som vybuchla pre nejaké blbé koláče 😒 .

andrejusa
2. aug 2009

neviem čo si myslela, ale som na ňu riadne napálená. Už s ňou nerátam, ani keby sa ozvala, veď ak by to urobila v ten deň, tak čo??? jáááj, nervy!!! nervózna som, ale skôr z iného ako zo svadby. Moja šéfka je nejaká divná a vymýšľa etraz s výpoveďou a to ešte nevie že som v tom. A ešte ak sa to dozvie, tak hotovo... tie predsvadobné stresy prídu asi tiež až v piatok.

garicka
2. aug 2009

a prečo ťa zrušila? však to nie je prístup.... 😠

ja som bola v podobnej situácii ako ty s robotou... mala som výpoveď dohodou k 30.4. 18.4. som zistila že som v tom, a 26.4. sme utekali na pohotovosť na gyndu lebo som začala s tým mojim amputovaným krčkom krvácať, tak ma doki hneď vypísal na rizikovú PN. takže teraz ani neviem ako to vlastne so mnou je.... na úrade práce mi vraveli že sa nahlásiť nemôžem ísť lebo som na PN a nemám tým pádom ukončený pracovný pomer.... ale podľa mňa tebe teraz by nemali dať výpoveď keďže si tehotná, tehulky sú v ochrannej lehote ale neviem na ako dlho, či až do konca materskej alebo do kedy. držím palce nech šéfka nevymýšľa 😉

jutkapn
2. aug 2009

ahojte. andrejusa neboj, ty len sefke dones potvrdenie,ze si tehotna a ak mas zmluvu na neurcito tak ta nemoze vyhodit. drzim palce, nech sa ti svadba vydari a som zvedava na fotecky 🙂

seuska
2. aug 2009

cheerlady drzim palce na utorok, urcite to dobre dopadne,uvidis 😉

my sme dnes boli na grilovacke so svokrovcami a sme im oznamili ze cakame baby, vsetci plakali ( od radosti) 😀 a v zapati na to, nas svokra pozvala na spontannu dovolenku od zajtra do Chorvatska (sibnuta) jak keby sme asi do roboty nechodili a sedeli doma jak ona, ale aj tak nejdeme nakolko pozvala aj svagrinu a s nou nevychadzame dobre, bola by to len muka a nestoji to za to, aby na nas stale niekto krivo pozeral a dusna atmoska a tak... takze si krasne uzijem zasa horuci tyzden v byte co ma vsetky okna na zapad a este aj na najvyssom poschodi 😀 hotove peklo na zemi.... pekny vecer dievcata, pa pa zajtra...

zazalienka
2. aug 2009

ahoj kocky,garicka prave som sa v druhej teme docitala ze Mirka89 prisla o babatka.. pisala jej sestra, viac tam nie je

cheerlady
2. aug 2009

zazalienka coooooo?to nemyslis vazne!!!! ☹ ☹ ☹ chudatko,je mi to strasne luto ☹ ☹ ☹

seuska dakujem,potom dam hned vediet 😉

cheerlady
2. aug 2009

zazalienka a v ktorej teme to bolo? 😕

garicka
2. aug 2009

zazi
a si si istá? 😲 tiež som sa pozerala do tém no nenašla som to, sa mi nechce tomu veriť... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mirka
posielam ti veľké a silno tuhé objatie. drž sa !!!!!

zazalienka
3. aug 2009

ahojte, ano.. je to v teme spolocny termin - januar 2010.. pisala to jej sestra.. vcera asi o pol desiatej vecer.. tayko sa mi citaju taketo spravy..

Mirka, silno drzime palceky a je na to vsetkym velmi luto, celej mojej rodinke..

misiatko011
3. aug 2009

Ahojte,som v 17 tyzdni a stale ma trapia nevolnosti,uz si pomaly aj na to zvykam ako na samozrejmost ale chcela by som vediet ci nahodou nemate skusenosti s lizatkami proti nevolnosti su to lizatka zo zazvoru.diky pa
🙂

garicka
3. aug 2009

ahojte babenky 🙂

prajem vám pekný dníček

garicka
3. aug 2009

haaaalooooooo nikto nikde s kým sa dá pokecať? je mi tu samej smutnoooo ☹

zazalienka
3. aug 2009

Cu Garicka.. sme dorazili... hotovi a mrtvi.. bola z toho neplanovana hodinova tura do kopca, a potom lanovka na Solisko..

garicka
3. aug 2009

čau zazi,

a mali ste horúco? lebo tu u nás je to na .... studenú sprchu. veronika vládala? normálne ti závidím že môžeš tak brázdiť kopce... 😉

zazalienka
3. aug 2009

Kokooos.. vymyslela som skratku na Strbske a nakoniec sme hodinu slapali do kopca a skoncili sme hor na mostikoch.. tak ze nejak zlezieme, ale cesta dole nemozna, tak sme popri malom mostiku objavili schodiky, ze zakaz vstupu, a po tych sme zliezli.. mrtvi a unaveni..inak Vysoke Tatry su ciste zderstvo z penazi.. sa cuduju ze im tam nikto nechodi.. ale lanovky cenovo viac ako v Alpach, zachody drahe, nanuky este viac.. a povedz decku ze nekupis.. odchadzali sme uvareni a mala odpadla hned ako sme sadli do auta..

garicka
3. aug 2009

😀 pozor na skratky... ja keby som mala tak dlho loziť po skalách a horách tak len s veckom na chrbte 😀 . pri mojom častom chodení cikať 😅 . takže zajtra pokračujete? ale inak pekne opísaná cesta. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre