Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

liv1
27. apr 2010

no jasne. niektore sestricky si myslia, ze su najvacsie odbornicky, vacsie ako doktori. no hruza. mne jedna povedala ze vsak to brucho musite mat tvrdsie vsak sa zvacsuje maternica. 😀 😀 😀 a to ma asi hodku pred tym vysetrovala dr z nemocnice, zvnutra, ktora povedala ze mam to brucho tvrdsie ako ma byt... proste najvacsie mudrcky su tie niektore sestricky.

liv1
27. apr 2010

mata ani ja nemam skoro nic. len bodynka, tot vse. ale co sa mna tyka, ja uz nakupim len cez internet...

jjana17
27. apr 2010

liv a co si sebe kupila cez net

mata1001
27. apr 2010

liv ja zase cez net nenakupujem vobec

garonka
27. apr 2010

leni je to predsa tvoje dieťatko a ak vidiš ktorym spôsobom dobre papa tak by tie hlupane ťa mohli nechať aby si ho krmila
uf Tobi zo sna tak žalostne plakal nedal sa utišiť ☹

lenocka84
27. apr 2010

lucy uvidim co bude o 2hej, budem pytat civeku

mata1001
27. apr 2010

jaj a este mi dr povedal ze si nemam hladkat brucho lebo si maternicu drazdim...

tadotami
27. apr 2010

lenka ty sa nedaj a otravuj ich stale.su povinne ta informovat.
barby ja jjane to lehatko kukala a sebe fusacik.

garonka
27. apr 2010

mati doki ma pravdu 😉

jjana17
27. apr 2010

mati a preco nenakupujes cez net vobec, mne sa podarilo aj novy madrac v dobrej cene kupit, aj mantinel do postielky a hlavne velky kojaci vankus na ktorom teraz spavam, ten bol tiez vo vybornej cene,,,,,,

ja si chcem aj kocik objednat cez net,,

garonka
27. apr 2010

leni oki a tam su mlade sestričky či stare?

liv1
27. apr 2010

jani ja som este nekupila doteraz cez net nic. mam doma par bodynok co som kupila v mothercare a v nexte. ale pisala som ze nakupim uz len cez net, lebo nic nemam a do obchodu uz nemozem...

tadotami
27. apr 2010

mati.....no keby ja nechodila na net ani ten kocik nemame.ja mam vsetko cez net
garonka.....asi stare furie.tie si myslia ze su najmudrejsie.

liv1
27. apr 2010

tami by si sa cudovala. tie mladsie su este mudrejsie 😀

mirka12011
27. apr 2010

caute babenky idem citat co nove
liv ako?

lenocka84
27. apr 2010

lucy taky stredny vek, by som povedala ze kazda uz ma dieta
a to tu este nieje taka jedna stara krava, to by len bolo kebyze takto vymyslam

tadotami
27. apr 2010

liv......myslis?no mozno mas pravdu.asi som mala stastie zatial ale urcite by som sa s nimi necickala.co su volaco viacej ako ja?

tadotami
27. apr 2010

lenka tak schvalne by som povedala ze pokial mi nepovedia oni ci sa mam ist primara opytat.sak nemas 15rokov.a cicusky rodili asi ked sa opice liahli tak preto take mudre.

barbyes
27. apr 2010

ja tiež toho veľa pokúpila cez net, sú tam lepšie ceny ako v kamenných predajniach.
pred chvíľou ma tak prehnalo, že som myslela, že aj malú porodím ☹ asi som si to privolala ako som o tom písala 😒

garonka
27. apr 2010

no to veru stare sestričky si myslia že zjedli mudrosť sveta maju stare navyky a nove sestričky su zas naveľa že akože čoooooo? som sestrička tak ty mlč, ja som taky pocit mala v pôrodke hoci našli sa tam aj normalne
a najlepšie bolo ak tretí deň po pôrode prišla s papiermi že akože podpíšem že ma informovala ako kojiť a prikladať a jedine čo urobila mi tak stlačila bradavku a vykrutila s ňou, že do večera som maleho kojila s revom a na vizite na mňa kukali ako na krkavčiu mamu

jjana17
27. apr 2010

barbyes no ved to ze rozdiel ceny v kamennych a na nete je niekedy aj stvrtina,,,,,,,napriklad u kocikoch sa mi to tak potvrdilo

lenocka84
27. apr 2010

lucy tak mne nic zatial nemozu dat podpisovat, max kupanie
to mi vooobec nerobi problem

elko69
27. apr 2010

mata super ze si sla k lekarovi,aspon vies ze je vsetko Ok uz 🙂

liv1
27. apr 2010

ale tak je to jedno ktore sa tvaria ze su mudrejsie, treba im niekedy povedat, lebo v nemocnici si vacsinou nikto nedovoli a aoni su na to zvyknute. my sme mali super baby na izbe, my sme si z tych sestriciek totalne robili srandu 🙂

miri ahoj 😉 . tak lezim vlastne teraz pololezim, mala by som uz lahnut ale po leziacky nemozem pisat...

garonka
27. apr 2010

leni no a ja maleho nekupala vôbec a dozvedela som sa že oni deti kupali tak provizorne pod umyvadlom no neviem či to pravda ale navoňany bol stale a učesany taky zlaty bol 🙂
a domov ťa nepustili ako si pisala, že len mliečko budeš nosiť?

lenocka84
27. apr 2010

nooo mam super spolubyvajucu, jej syn z 10minut 9 place
a ze to robi aj v noci
poraziii ma

elko69
27. apr 2010

leni a kedy ta pustia?

liv1
27. apr 2010

aj u nas niektore deticky veeeelmi plakali chudatka. no co narobis...

lenocka84
27. apr 2010

lusy tak to povodne bolo, ale potom ze dr. ze zacneme prikladat, co sme nechali tak po 3 skusaniach, bo maly potom ani flasku nechytil co bol unaveny
tak uvidim co teraz, nechcem ho tu nechat, chodim k nemu kazde 3 hod

mata1001
27. apr 2010

ja som asi staromodna ale velmi neverim na netove obchody.vzdy si myslim ze mi poslu bud znicene alebo nekvalitne...
ale musim priznat ze mm povedal ze si vykukame v nejakom obchode kocik a ten si kupime cez net.no tak som zvedava.a este ja velmi neviem ,,chodit,,v tych internetovych strankach...

mirka ako si dopadla?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre