Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garicka
17. sep 2009

ahojte baby

ja idem off, trošku byť s drahéhým lebo celý deň sme zasa neboli spolu...

mirka ráno som tu a čakám aj garonku, lebo sa niekde potuluje 😉

zazi, andrejuska a ostatné tehulky prajem vám pekný večer a dúfam že sa máte dobre 🙂

brúúúúúúúúúúúú nocku

miroslava89
17. sep 2009

slovakia nebud pesimistka😉 uvidis raz budes mat aj chlapa a dobreho🙂

gabika pekny zvysok vecer🙂

miroslava89
17. sep 2009

kade lietate??🙂 som tu sama??.

manzel opet doma tyra svojich dvoch zamestnancov a ja sa nudim ☹

miroslava89
18. sep 2009

vecer som bola posledna dnes som prva dobre ranko 😀

garicka
18. sep 2009

bréééééé ránko tehulky,

ja už hore, nadránom o štvrtej som s mnž naháňala komárov, to sú riadni ciciaci. som sa zobudila na to že si škrabem nohu lebo ma svrbí a hnusák ma štipol aj na palec 😠 😠 . a zabili sme asi až 3 ale neni som si istá ale 2 určite lebo to som ich naháňala v polospánku a nechala som aj škrvnu na stene po ňom 😝 . a miško sa potom zobudil a robil kotrmelce a kopance, ale teraz cítim že viac robí kotrmelce ako kopance a som rada že narástol, ale neviem koľko váži.... keby mi to povedali v nemocke...

garonka
18. sep 2009

ahojteeeeeeeeeee kde ste všetky? 😀

garonka
18. sep 2009

gari, u nas v byte našťastie komarov nemame ale u maminy je niečo neskutočne ta ich furt vysáva aby neurobila šmuhy na stene zas ocovi to je fuk, ten čapne a krvička machuľka je krásna na stene 😠 a to sme minuleho roku maľovali 😠

drahy sklada skrinku ja som si vyprala tehu rifle, ale kuk vonku, že pofukuje vetrík tak si do obchodu oblečiem tepláky 😀 idem kupiť synovcovi do Dráčika lego, ma za pár dni 6 rokov.

lubka89
18. sep 2009

dobre ranko je tu niekto?

garonka
18. sep 2009

no nieje tu niekto ? no predsa jaaaaaaaaaa 😀

vefi89
18. sep 2009

bree ranko zienky, povedzte mi, co idete dnes varit?? lebo mna nic nenapada ☹

lubka89
18. sep 2009

vies co ja nemam z varenim problemy lebo mam svokra kuchara 🙂
😀

garicka
18. sep 2009

ahojte,

my máme obed zo včera - hovädzie mäsko s ryžou.... a robím šošovicovú polievočku s mrkvou a mliekom....

ja som tiež stále tu, pozerám prvé oddelenie na nete, tak sem tam zakukem...

garonka
18. sep 2009

lubka sťahujem sa k tebe 😀

vefi, ja dnes robím len ryby na masle a so citronom a zemiaky to je diéta 😀 a drahy ide k maminke na držkovu polievku 😝 tu by som ani za svet nejedla

vefi89
18. sep 2009

Sosovica je dobry napad, akurat vcera som si kupila. Len by som chcela vyhutat nieco rychle, lebo vcera som bola nad sporakom skoro 3 hodiny.

garicka,
ako sa citis??este stale polihujes? 😀

lubka89
18. sep 2009

garicka a ty mas kedy rodit?

garonka
18. sep 2009

jak vam fajne ja strukoviny nesmiem 😠 😠 😠 a teraz ladujem do seba detsku vyživu jablkovu bez cukru 😅 no tak toto by som svojmu malemu nedala jesť veď to nema žiadnu chuť.

gari, včera som sa potulovala až až, hrušky sme zavarili máme 20 fliaš 7dcl, som zvedava kedy to všetko pojeme 😀 a tak som tu večer zakukla a už si šla off, k drahemu 😀 môj zas ušiel na pivo, tak som bola sama a aspoň som kukla zamenu manželiek 😀

vefi89
18. sep 2009

Garonka, ak buudete mat problem to pojest, tak ti poslem adresu 😀 😀 😀 A nahodou mne najviac chutia vyzivy bez cukru, sa toho neviem dojest, ale zasa na druhej strane, ja cukor neznasam

garonka
18. sep 2009

vefi, ja tiež cukor nemam rada, ani ho nepoužívam do kávy, čaju, ani pred tehu som nepila kavu so cukrom, teraz kavu nesmiem ale pijem akože kavu CARO 😀 do toho cukor nedavam, len ta vyživa bez cukru mi pripada ako diva 😀

vefi89
18. sep 2009

mozno je to vdetko len o sile zvyku. Ja pokial som sa nespoznala so svojim muzom, som nejedla nikdy ani keksik, ani nic podobne. Jednoducho ja som sladke nepoznala, a teraz ma to naucil jest, ale tiez kavu aj caj bez cukru, a drahy mi stale vykrikuje : bez cukr, bez chuti 😀

garicka
18. sep 2009

vefi
tá polievka je za chvíľku. hej polihujem, dala som si aj vankúš pod zadok a poležiačky vyšívam 😀 ...

garonka
kde si pozrela zámenu manželiek? v telke? dá sa to pozrieť aj na nete nie? mňamky hrušky sú najlepšie, aj my ešte máme..... aj ja papám výživu bez cukru ale nie v každom obchode je ju dostať... síce je taká kyslejšia ale je bez cukru.... a tiež dávam cukor len do kávy i to len 1 lyžičku. bez cukru kávu nemôžem....

inak ja som si robila CARO (tiež tam nedávam cukor) a môj že chce tiež... tak som mu ju urobila a nedala cukor a nechutila mu 😀 😀 😀 😀 to mal za ten pondelok čo mi narobil stresy, ale hrdinsky ju vypil 😝 už si tam nedal cukor...

garonka
18. sep 2009

ty maš podareneho mužíka 😀

ale taky koláčik by som si dala 😅 len radšej nie, i včera som si zahryzla do dezertu, mamina rozbalila, no zožrala som 4ks tak som si povedala a dosť 😀

pozerám na stránke hračkarstvo Dráčik chcem kupiť synovcovi lego ale tie ceny su nenormálne 😠

gariiiiiiiiiiiiiiiii, kde si ušla?

garonka
18. sep 2009

gari

na prime chodí každý štvrtok asi tak 22.25 😀 ja potom ešte v posteli čítam, necham zapnutu telku a ráno o pol 3 kuk na jednotke seriál Silá lásky, môj drahy sa zo mňa smeje, že mam všetko pomylené 😀

garicka
18. sep 2009

tu soooooom, ja som včera pozerala leták deichman a našla som tam čižmy na zimu za necelých 30 €. asi si ich kúpim leba majú nízky opätok a sú tmavobordovej farby, tak som zvedavá či do nich strčím nohu. buď ich kúpim teraz v pondelok ak ma nenechajú v nemocke, alebo keď ma pustia domov....

vefi89
18. sep 2009

Garonka, ja som tiez kupovala lego, ale to mas asi vsade take nenormalne ceny. ja som objednavala cez mravenisko, ale cakala som asi 2 mesiace, pokial mi to prislo.

vefi89
18. sep 2009

Garicka, ved uz sa tolko neboj, v nemocke ta nenechaju. 😀

garicka
18. sep 2009

idem sa konečne umyť lebo od rána pozerám seriály na nete a kuk už je po desiatej a ja ešte v pyžame 😀 😀 😀

garonka
18. sep 2009

tak ja si čižmy asi na zimu nekupim lebo na 100% mi laby opuchnu a nevojdem do ničoho 😠 ale v Deichmane maju aj širšie čižmy lebo sestra ma široke lytka a minuleho roku si take dobre kupila až som jej závidela 😀 a tehu rifle čo mam sa daju vykasať ako 3/4 tak by som ich do zimy do tej čľapkanice využila a k tomu čižmy to by bolo dobre.

v žiadnej nemocke nezostaneš 😠 pekne budeš relaxovať doma

garicka
18. sep 2009

rozkaz šéfe, budem doma visieť na nete, alebo teba z nemocky otravovať cez telefón 😀 😀 😀 ale už mi je psychicky trošku lepšie, svieti aj slniečko tak si dohováram že všetko bude OK

garonka
18. sep 2009

vefi 2 mesiace? fuha tak môj synovec ma narodky za pár dni a nevie sa dočkať 😀 nejake som našla ale take prehnane ceny a decko sa stým len trocha pohra, no podľa toho ake, napríklad môj drahy ma u maminy odložené lego čo sa hrávali keď mal 5 rokov 😀 a vraví, že to je starožitnosť 😀

garonka
18. sep 2009

neboj ja ťa ani do nemocky nepustím 😀 to v žiadnom prípade, šak sa tu ošalím 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre