Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lubka89
21. sep 2009

a viete tak bola som v praci a makala som ☹ ale uz nevladzem uz citim ze to nieje take ake to bolo pred tehotenstvom🙂 aler este to chvilu vidrzim☹

garicka
21. sep 2009

garonka

špagety boli a môj mi povedal že sa tešil na pizzu.... 😠 no neporazí ma? ale tak jedol špagety, ale boli čudnú sme ich teraz kúpil v bille a nejako boli akoby rozvarené a pritom som ich varila jak stále, a to sa mi stalao už 2x so špagetami z billy...

garonka
21. sep 2009

lubka to je tehotenska unava 😉 ja mam zas obrateny režím v noci nie a nie zaspať a cez deň normalne musím zaľahnuť lebo nevládzem 🙂

lubka89
21. sep 2009

ahha a ja by som zase spala aj do11 doobeda 🙂 tak to nejako este budem musiet zvladnut 🙂 co uz ?

garonka
21. sep 2009

aha aj my sme mali v sobotu špagety z Billy a nechutili ako mali, a tie čo kupila moja mamina boli perfektne, pevne, a hladke, a vôbec nerozvarene. Jaj chlapi furt vymyšľaju 😠 urob drahemu zajtra pizzu jak príde domov 😀 a ty čo budeš mať zajtra na obed?

garicka
21. sep 2009

lubka

ešte si tej únavy užiješ.... tak keď môžeš tak oddychuj.... 😉

garonka
21. sep 2009

lubka veru veru a čím ďalej budeš tehu tým viac budeš unavena 😀 a ako viem niektore babenky sa v 9mesiaci ani nevyspia 😀

garicka
21. sep 2009

zajtra asi rybie so zemiačkami a zeleninová polievočka... dnes sme boli bez polievky.... miško dnes je veľmi akčný a ja mám radosť, len keby nekopal na močový mechúr 😀

garicka
21. sep 2009

a po deviatom mesiaci už vôbec.... 😀 😀 😀

garonka
21. sep 2009

gari presneeeeee tak, ale ja svojho draheho pripravujem, že v noci vstávať bude on tak sa rehotal, že jedine keď mu dam svoje cecky no šaleny to chlap 😀

lubka89
21. sep 2009

ahha tak to musis mat radost ked ta tak kopne 😀 tak to javiem ze to si este uzijem

garonka
21. sep 2009

ja som dnes citíla na bruchu akoby mi motýľ sadol na kožu ale to len raz tak to asi chrustik dal vedieť o sebe

zazalienka
21. sep 2009

baby ja som umretá už od piatku.. celý víkend sme lietali po obchodoch, nič sme takmer nekúpili.. unavená som jak kôň, dovarila som, spratala kuchyňu a už len sedím a kukám jak puk.. nevládzem..

garonka
21. sep 2009

zazi a čo ste nenakupili pre Miška? nemali nič pekne? ja som včera musela vziať aspoň dve vecičky pre babo v C & A

garicka
21. sep 2009

garonka

no ten tvoj je podarený 😀 😀 😀 😀 sa tu rehocem z toho a môj muž nechápe 😝

lubka89
21. sep 2009

tak ako tu citam tak mna caka to iste☹ vsak?

zazalienka
21. sep 2009

kupili sme dve pyžamká, také overalíky, jedny rifle na traky a dnes sa mi podarilo v Trnave kúpiť také polodupačky.. gate s ponožkami.. biele, lebo mám kúpené biele body.. chcela som zavinovačku, ale nebola pekná.. no a chcela som objednať postieľku, len som stratila stránku.. bola tmavá hnedá, kombinovaná s modrou a dala sa rozložiť na skrinku a posteľ potom.. kurník, neviem v akom obchode to bolo..

garonka
21. sep 2009

hej to by si ho mala niekedy počuť 😀 a dnes som ho poslala do obchodu naj mi nakupi šak ide het na 4 dni a on kýve hlavou a vravi, že musí troch hrochov chovať 😀 ja kukam na neho čoooo? no tak ja ako hrošica, havo ako hrošík a maly chrustík v brušku ako hrošatko 😀 😀 😀

garicka
21. sep 2009

hej lubka
aj teba to čaká, a nebuď smutná z toho 😉 my ťa v tom samú nenecháme....

garonka
ty už radšej nepíš čo hovorí tvoj muž lebo mňa z toho smiechu už bolí brucho 😀 😀 😀 a nech ti nelchá dosť peniažkov.... 😉 nieže budete hladovať...

zazalienka
21. sep 2009

gaonka, to body z CA mám aj ja kúpené prúžkovaté... kokooos, ja som už jak hrošica..

lubka89
21. sep 2009

ale neboj ja to nejako zvladnem 🙂 a dneska ma kolegyna zmotala ze budem mat dvojicky 🙂hiiiiiiiiii

garicka
21. sep 2009

zazi

hoď aktuálne foto s bruškom... ja asi zajtra budem šaškovať s foťákom tak možno niečo vymyslím

zazalienka
21. sep 2009

môj mi sľúbil, že ma odfotí.. ešte sa nestalo.. ale skúsim poriešiť a hodím do albumu...

garicka
21. sep 2009

lubka a chcela by si dvojičky? ja som chcela aby som to mala jednou cestou ... ale som rada že čakám len jedno aj s ním je dosť starostí...

baby ja idem off, idem pozrieť hviezdnu rotu zo superstar.

ešte sa tu zastavím tak o hodkuuuuu

lubka89
21. sep 2009

neviem aj z jednim budem mat dost roboty🙂

garonka
21. sep 2009

gari to len malo toho 😀 hi hi a na našej svadbe jeho uniesli nie mňa 😀 a ešte bol taky vesely, že nechcel za mnou prísť 😀

garonka
21. sep 2009

gari zas kukaš superstar? pozdrav Haberu 😀

ja kuk panelák

garicka
21. sep 2009

ja panelak zajtra na nete 😀 idem sa pobaviť na ich výrokoch a na tých chudákoch čo nevedia spievať... 😝

lubka89
21. sep 2009

aj ja kukam panelak dobre sa to zacalo🙂

garonka
21. sep 2009

mne sa v paneláku najviac pači ujo Emil ten je podarený 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre