Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garicka
27. sep 2009

mirka dobrú nocku potom prajem 😉 a biť ťa nebudem, nechám si to na garonku 😝

ahooooooj zazi

miroslava89
27. sep 2009

este nejdem este mozno 5minut tu budem...

zazi ahoooj

garicka
27. sep 2009

ale mňa už drahý pucuje že tu veľmi klopkám, tak asi tu zabehnem jak skončí superstar.

zatiaľ pa a zajtra držte palčeky na utz

miroslava89
27. sep 2009

gabi len chod venuj sa trosku aj drahemu drzim palceky🙂

miroslava89
27. sep 2009

idem aj ja... dobru nocku vsetkym ahojte🙂

zazalienka
27. sep 2009

čaute čaute.. no Vás dočítať za dva dni je horor.. my sme včera boli v Budapešti, v tom tropicariu.. bolo to úžasné, nad hlavami nám plávali žraloky, raje, lozili tam krokodíly... no úžasné..

garonka
27. sep 2009

zazi ahoj aj ste nakupili?

garicka
27. sep 2009

takže veronika mala pekný víkend 😉 sa teší že bude mať bračeka?

zazalienka
27. sep 2009

noo ani nie, ceny v tom centre su takmer take ako u nas, takze akurat som krpcovi vybrala jedno body a rifle na traky, ale také väčšie.. nič viac.. skôr asi vybehneme ešte do Gyoru, keď sa bude dať.. xixi dnes som prepadla v Hlohovcei jednu kočku, ktorá mala taký kočík ako chceme my, tak som ju zastavila, povyzvedala no a rozhodli sme sa že ho v týždni objednáme.

garonka
27. sep 2009

zazi a koľko stojí ten kočárek? 🙂

zazalienka
27. sep 2009

v Hlohovci je za 8500 Sk dvojkombinácia..

garonka
27. sep 2009

perfektna cena 😉 my objednáme z Bardejova trojkombináciu za 315 € a je tam aj plaštenka na hlboku vaničku a na športovu časť, tak som zvedava, no ale najprv musí byť všetko oki na utz

jespera
27. sep 2009

Dakujem Baby - v tej teme pohyby babatka - som nasla co som potrebovala...dik.

garicka
27. sep 2009

luci to objednávate z netu - e-kociky.sk?

garonka
27. sep 2009

gabi nie nie mame číselko na toho uja ale myslím, že to je aj na stranke e kociky, drahemu sa ten kočík tako jumper veľmi páči tak hadam nebudeme ľutovať 🙂

garonka
27. sep 2009

no ma porazí z môjho starého on je cely deň het, ešte i na hokej a nie aby prišiel domov ešte si ide za kamaratmi na pivo a kukam, že je už 21.30 😠 😠 😠 toto nemam rada že ma tak provokuje 😔

zazalienka
27. sep 2009

zato môj si konečne dohodol na budúci víkend pivo s kamošmi.. ja snáď tie romantické filmy ani nepokukám.. 🙂 nemali sa kedy stretnúť pri pivku🙂

garonka
27. sep 2009

no zazi tak ti je fajne, keby mi aspoň dopredu povedal, že ide na pivo a nie ma nechať večer samu doma 😠

čo si dnes fajnove varila?

garicka
27. sep 2009

luci
môj je taký istý, že len na pol hodku a príde domov o 4 hodky a mňa ide roztrhnúť že som tu sama.... 😠

garonka
27. sep 2009

to na porazenie je 😠

garicka
27. sep 2009

ja akurát idem vypisovať index do školy, tak dúfam že tam nepopíšem dajaké somariny 😝

zazalienka
27. sep 2009

mali sme mäsko na hríboch, pyré, zeleninkovú polievku.. no a ešte kuracie s volským okom pre Veroniku..
no môj zatiaľ presný jak hodinky.. inak by mal po chlebe..

garicka
27. sep 2009

zazi a môj bol dnes na hubách a máločo našiel.... aj to boli trošku okusané ☹

zazalienka
27. sep 2009

živé hríby už teraz neriskujem.. len v konzerve🙂 a hlavne ich nepoznáme.. ktohovie čo by sme pojedli..

garicka
27. sep 2009

my sme ich dali vysušiť do kapustnice, xixi ale nebude na vianoce ale pred aby som si ju ešte užila, lebo ju zbožňujem a čím kyslejšia tým lepšia 😉

garicka
27. sep 2009

ako tak zisťujem tak nejako sa nezmestím za písací stôl... 😀 😀 😀 😀 už som za ním dávno nesedela, naposledy pred 2,5 mesiacmi

zazalienka
27. sep 2009

jeeej, som Ti neodpovedala.. no Veronika pozbierala odvahu a vypýtala sa k nám na zimné prázdniny. .. tak sme napísali mamičke papier s termínom na schválenie a panička už volala.. samozrejme sme sa hneď vytočili, dohoda žiadna, tak uvidíme čo ďalej.. mňááááám kapustnica.. dokážem sa jej najesť do mrtva..
Veronika sa teší, hrabali sme sa vo vecičkách pre Miška, preberali, híkala a čudovala sa.. no bola zlatá..

garicka
27. sep 2009

no to musel byť zážitok... normálne je mi veroniky ľúto že má doma takú mater!!! ešteže má vás a rada k vám chodí 😉 však to je len dobré že si zvykla na to že jej tatik má novú rodinu a podľa je suprové že ťa má tak rada... dúfam že sa to pohne raz k lepšiemu....

idem zaľahnúť a ráno pobaliť, ale asi viac o tom balení píšem ako konám, ale mne sa nechceeeee 😠 😠 😠 však keď tu nebudem 10 dní tak to tu ani nedočítam, toľko tu bude písané ☹

drž nám s myšiatkom zajtra pršteky a v utorok oslavujeme s našimi miškami 😉 ich meniny

zazalienka
27. sep 2009

no jasnéé... zasa balíš? tak budem držať palčeky aby všetko dobre dopadlo.. čo najlepšie pre obidvoch..

garicka
27. sep 2009

joj tým zážitkom som myslela (v dobrom) to hrabanie sa vo vecičkách, lebo pre u mňa to spôsobuje neskutočnú eufóriu....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre