Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

miroslava89
8. júl 2009

tie loreal farby su dobre🙂 a su bez amoniaku- vraj...

garonka
8. júl 2009

snazilka
no pozri a napíš teším sa 😉

mirka
no loreal som si kupovala a aj Garnier ale od tej farby som nikdy nemala dobre vlasy vyzerala som ako metla 😅

miroslava89
8. júl 2009

tak ja stal loreal tu ebenovu ciernu a ja som spokojna😀..vsetko lepsie nez blondina..

miroslava89
8. júl 2009

mna nehorazne hnusne fuj ble bolia krizee☹

garonka
8. júl 2009

mirka
no tebe je heeeeej ja som blondina a trafiť na taku farbu ako chcem ja nikdy nemam šťastie z lorealom som bola spokojna a odkedy som dala garnier je to hrôza vlasy maju zvlaštnu farbu 😀 a zakaždým keď som farbila s inymi značkami nebolo to ono, a svokra mi trepala, že nemam vlasy farbiť ani náhodou ale ja chcem byť peknááááááááá 😅

garonka
8. júl 2009

mňa zas hlava 😀 vypila som kavu a prešlo to už som nemohla vydržať

miroslava89
8. júl 2009

ja ked som prvykrat v 17prisla domov este vtedy s tmavohnedymi vlasmi mama ma skoro zabila a nakoniec mi sama kupila ciernu farbu 😅 mne sa blondava nehodi vobec....

miroslava89
8. júl 2009

ty aspon kavu vypit mozes lenze ja nevem co na krize 😔

maja177
8. júl 2009

este ze nemam take problemy s farbami ako vy :D ja som mavala vzdy ciernu farbu, a teraz sa mi uz vyzmyvala tak, ze mam len svoje vlasy, tmavo hnede, a nemam ziadne odrastene korienky ani nic... a aj keby, aj tak lezim do konca tehu, takze nikam nechodim. a kazda tehulka je krasna, ci s farbou alebo bez, ved nosime predsa v sebe novy zivot 😉 to je peknejsie ako barjaka ina farba 🙂

garonka
8. júl 2009

mirka
ja som už mala i červene no tie niečo hrozne 😀 rozmyslela som si a chcela som byť naspäť blondína každý deň som zosvetľovala len nech nemam červene a vysledok? oranžove vlasy babka sa ma zľakla 😀

skus na kríže chladivy gel to pomáha alebo masaž od partnera no ja o takej masaži môžem snívať 😉 môj je lenivy

miroslava89
8. júl 2009

maja mne by to ani nevadilo ze mi odrastie farba lenze ja beham kade tade... a blond vz. cierna polovicka hlavy taka druha taka to vytera strasne 😔 a odfarbovat na blond nechcem teraz..

miroslava89
8. júl 2009

garonka ze oranzove 😀 😀 😀

ja mozem tiez o masazi len snivat 😔 to moje cudo je akurat dakde v nemecku a robi somariny alebo nakupuje 😅

garonka
8. júl 2009

mirka
hej lebo červena farba nechcela zmiznuť ani za svet a v škole som sa dala vypísať nech sa dam do laty no katastrofa 😀

aj ja môžem snívať a ako môjmu sa nechce a keď som ho neraz prosila nech mi poškrabka chrbat kupil mi takeho drateneho pavuka nejaku masažnu volovinu tak s tym poškrabkavam hava 😀

miroslava89
8. júl 2009

este ze ja som problemy s prefarbovanim nemala...

mojmu by sa aj chcelo ten by bol tehulka aj za mna akoho poznam😀..lenze s jeho pracovnymi povinnostami budem rada ked aspon polovicku tehu bude so mnou..

garonka
8. júl 2009

ja mam síce svojho draheho doma len stale niekam odbehuje hento treba tamto treba niekedy by som ho priviazala k stoličke 😀 jeho nevahaju niekedy aj v noci stiahnuť do roboty to ešte je dobre ale keď svokra zavola, že ju treba odniesť autičkom tam a tam hoci by mala pol hodinku prejsť peši ma ide odrovnať 😠

miroslava89
8. júl 2009

moj je sam sebe panom by sa dalo povedat a sice ma pod sebou dost ludi aj tak setko radsej vybavuje sam 😠
moja svokra je miluckaa ona otravuje susedku nastastie 😅

ja sa pomalicky poberam spat sice lezim s notebookom v posteli ale i tak som ubolena unevena...bru noc

garonka
8. júl 2009

mirka
dobru nocku ti želáááááááám a krásne sny ...........ja budem celu noc buntošiť ako vždy 😅

miroslava89
8. júl 2009

ja teiz mozno enzaspim ale idem zalahnut lebo..ma porazi slusne povedane 🙄

snazilkant
8. júl 2009

ahojte som spät🙂
tak farba bez amoniaka je od loreal casting

garonka
8. júl 2009

ja som planovala že vypijem mlieko s medom ale nič z toho lebo som napchata marhuľami a mi je ťažko ja marhule zbožňujem a nie a nie ich prestať jesť 😀 aspoň si v noci prečítam časopis z toho kufríka čo som dostala od doktorky 😀

garonka
8. júl 2009

snazilka
jeeeeeeeeeej si nejaka rýchla 😀 no loreal super s mirkou sme sa bavili o tej farbe tak ja si kupim hneď zajtra 😀

snazilkant
8. júl 2009

no som rychla vdaka autu 😀
inak by som domov dosla okolo 22 hod
hej pozerala som ja ju uz pouzivam dlhsie a som velmi spokojna

garonka
8. júl 2009

šikuľka 😀 auto je super vec ............no som zvedava či najdem nejaky normalny odtieň na moje vlasy 🙄

snazilkant
8. júl 2009

tak snad ano

snazilkant
8. júl 2009

dievcata tak ja uz idem hajkat... pekny vecer

garonka
8. júl 2009

snazilka
aj tebe peknu nockuuuuuuuuuuuuuuu ja sa zbieram pomaličky 😝

supi
8. júl 2009

ahojte mozem ist ku vam? som tiez prvyktrat v tom.

kathi1234
9. júl 2009

3D ultrazvuk.
chcem sa opytat, či je nutne absolvovat 3D ultrazvuk, pretože môj lekar taký nema a zatial ma neposlal na ten 3D? Som v 23tt a zname mi hovorili, ze by som ho mala absolvovat. Mate s tym nejake skusenosti? ďakujem.

mi.mimi2
9. júl 2009

kathi1234 podľa mňa si 3D ultrazvuk hradí každý sám...žiaden lekár ťa tam nepošle alebo neurobí sám od seba.a platí sa za to..u nás to bolo 1500sk...

miroslava89
9. júl 2009

dobre ranko🙂teda ranko ako ranko..ja som hore od 7 a uz som stihla umyt auto 😅mam pocitt ze dnes budem asi veelmi akcna 🤐

snazilka tu istu farbu pouzivam aj ja 😎

garonka tie loreal farby maju dost vela odtienov isto si vyberies neboj🙂

supi vitaj medzi nami🙂a zaroven gratulujem ku babetku🙂v ktorom tyzdni si?.-)

kathi podla mna je 3D ultrazvuk dobrovolna vec-- ale to nech ti radsej potvrdia tehulky vo vyssom stadiu🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre