Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
13. nov 2009

mna podstivo od rana do obeda, potom si da pauzu do dakej stvrtej a zasa zacne 😀

elko, prva poradna sa od ostatnych lisi len tym, ze ti budu brat kopec krvi. ale na kazdej je to rovnake:moc, tlak, vaha, kope otazok a lekar ta prezrie od spodu 😀

garonka
13. nov 2009

baby idem off, prišla suseda s malou Luckou asi zacitíli čo fajne varím 😀

prídem potom k večeru paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

vefi89
13. nov 2009

paaaa garonka, idem aj ja, s bratom kecam cez skype a blbo sa mi pri tom aj pise

elko69
13. nov 2009

no moc mi kazala doniest,krv mi hovorila ze bude brat a konecne by mi mohol aj tehotensku knizku vystavit uz 🙂 lebo som tam bola 1.krat ked som chcela zistit ci som tehotna a vtedy mi potvrdil iba 6 tt a potom som bola 2 tyzdne chora takze sa mi poradna odlozila..a z krvy robi aj vysetrenie na toxopazmozu?lebo v robote moja ctena sefka chova macky a sem tam ich mam prikrmovat aj ja,ale odkedy viem ze som tehotna tak som pri nich nebola,ale ajtak chcem si byt ista ci to mam v poriadku....

elko69
13. nov 2009

tak cavte baby...

vefi89
13. nov 2009

ano, aj na toxo 😉 mne spravil tehu knizku az v 11-tom tt, ale ja som prisla na to ze som tehu v 9 tt 😀

elko69
13. nov 2009

no pekne to si uz zacinala 3. mesiac... 🙂 moja kamaratka to zistila az vo stvrtom mesiaci ze je tehotna 😀

motylik22
13. nov 2009

dnes mam hrozny den....neznasam ludi co dokazu zavidiet aj tu najmensiu blbost....jedna mi povie ze naco kupujem postielku ked ju nevyuzijem druha ze ani komodu mi netreba a ze ani vanicku pritom len zavidia lebo oni kupali v umyvadle prebalovali na zemi a babo spalo s nimi na posteli...a teras naschval kupim aj take veci co vobec nevyuzijem aby ich porazilo 🙂

vefi89
13. nov 2009

😉 motylik, neber si to tak k srdcu, to ma hadam kazda. Treba ist na to s usmevom, a s ironiou 🙂

juliakocka
13. nov 2009

ahojte kočky tehulky.... zdravím a teším sa že nás je tak veľa...keď som ja prvýkrát zbadala dve čiarky na teste, bol to plač a stres ako to všetko bude...dnes o pár mesiacov neskôr, som tá najšťastnejšia čakajúca mamička, manželka a promovaná učiteľka na svete... a nemenila by som s nikým....tehotenstvo je nádherná vec... a len čakajúce mamičky vedia, čo je to jemné kopkanie, šteklenie v brušku.... chlapi nám môžu len závidieť, a žiarliť že oni také nemôžu zažiť...joj my ženy sme skvelé stvoreniatka a je nádherné byť ženou 🙂...

elko69
13. nov 2009

juliakocka aj ja som po vzhliadnuti dvoch ciarok plakala a stresovala ale dnes po par tyzdnoch sa s maželom na to male uz tesime,aj ked ho este necitim kopat ale to hadam pride 🙂

elko69
13. nov 2009

motylik22 to si nevsimaj, kup si to co je potrebne pre teba a pre tvoje dieta 🙂 myslim ze tieto veci co si popisala su velmi potrebne,ba nevyhnutne...aj ja sa na to chystam ale az o par mesiacov,este je skoro premna :D

lubka89
13. nov 2009

ahojte tehulky

elko69
13. nov 2009

ahoj Luka

garonka
13. nov 2009

ahojte som tuuuuuuuuuuuu

motylik nestresuj ja mam to iste, načo kupujem postieľku keď sa da požičať, nie? a načo periem veci pre babo v Lovele keď sa da v jednote kupiť lacne čudo, za par centov, no moja kamoška je taka zavistliva, ma kopu prachov a na babenku neskutočne šetria, ona kupila len kočík a par oblečenia, to je všetko, postieľku i vaničku ma od ruky, a plienky 50kusov takisto od ruky, no a že ja kupujem všetko čo babu treba ma zavistlive reči, tak dvihnuť hlavu a nevšímať si to 😉

garonka
13. nov 2009

elko maš krasne nechtíky 😉

miroslava89
13. nov 2009

ahojte.. ja mam dnes od rana otrasne bolesti a krce v podbrusku 😒 a bolia ma krize.... cely den len lezim..

garonka
13. nov 2009

Mirka a čo si take robila ? si sa namahala? a ako je sestrinym babenkam? inač som ani nezagratulovala k narodeniu nešiel mi net 😠 tak blahoželam že si tetuška 😉

miroslava89
13. nov 2009

nic som praveze nerobila... cely den len vegetim.. a dakujeme a babenkam je celkom dobre zatial sa im dari..

idem zalahnut ja len tak skok kuk.

garonka
13. nov 2009

kde ste všetky ušli?

vefi89
13. nov 2009

dobry podvecer 😉 slniecko zaslo, muza mam aj nemam doma, satelit mi nejde, internet mi blbne. Takze pohodovy vecer s ihlicami 😀 😀 😀

garonka
13. nov 2009

vefi a ja svojho stareho nemam doma vôbec som mu vravela ak príde v noci nech si ma nepraje, taka som naštvana že až 😠

romy01
13. nov 2009

ahojte baby, prajem vam pekny piatkovy vecer a aj vikendik
motylik to hadam nie, to aj take zeny su ? Prosim ta take tupane si nevsimaj
juliakocka - to si pekne napisala a vies ze mi to aj moj povedal, ze mi tento pocit zavidi ? Ja som si to nikdy neuvedomovala ale je to tak

vefi89
13. nov 2009

garonka, mas to smutne.... ja by som sa od strachu pototo, keby sa mi stary takto ,,flakal" do noci

ale aspon tu mas nas 😀

garonka
13. nov 2009

vieš vefi ja som na neho naštvana lebo robí do polnoci aj za druhych jak cvok hlavne že ja som doma a nikde nemôžem ísť 😠 ale zbehnem do hornbachu a z trucu kupim do detskej izbičky koberček 😀

elko69
13. nov 2009

garonka dakujem... 🙂

garonka
13. nov 2009

elko a neboj všetko zvladneš 😉 všetky poradne dopadnu tak ako maju byť treba pozitívne myslieť 😉

miroslava89
14. nov 2009

dobre ranko...prajem vam prijemne prezitie zvysku vikendu.... ja idem este zalahnut a spat... kym tu nemam svokrusku..

elko69
14. nov 2009

garonka dakujem hadam to tak bude,ale najviac sa bojim potom co bude po porode,chcem byt dobra mamina a tak mi na zaciatok dojde moja mamina napomoc :D inak mam starsiu sestru o 6 r. a ta je tiez tehotna a tiez 1.krat...takze mase deti budu s odstupom asi tak 2 mesiace... 🙂

garonka
14. nov 2009

dobry večer čo to tu zamrzaaaaaaaaaa? vejula ma svadbu a vefi ty čo? škrabkaš chrbat drahemu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre