Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
23. nov 2009

zazalienka chi chi ty jdenaaaaaa

zazalienka
23. nov 2009

ano vejul, hrávala.. ale to už je dávno.. krásne časy to boli.. banda 50 deciek, sttarší, mladší, chaty, výlety, sánkovačky.. ešte veľa rokov budem na to spomínať..

vejula
23. nov 2009

jj viem si predstaviť 😉 No ja si tiež rada spomínam na tých sladkých 17 a tie chaty, joooj.....

zazalienka
23. nov 2009

samozrejme vo všetkej počestnosti.. veď sme boli kostolné deti.. 🙂

vejula
23. nov 2009

😀 😀 😀 No tak v počestnosti aj mi... Tak samozrejme ked sa neberú do uvahy tie flašky čo sme vychlastali 😀 No ale to sa ešte odpúšťa, v tom veku 😉 Ale tak ja som bola vždy slušné dieťa, dokonca aj ked som mala vypité som nikdy nerobila žiadne prasačinky. Len sa na mne väčšinou všetci bavili, aká som bola smiešna a trepala som samé nezmysli, bola som celkom vyhľadávaná atrakcia ked som mala nejaké tie promile v sebe 😀

zazalienka
23. nov 2009

noo vidím že mladé roky pestré roky🙂 len u mňa to bolo asi hoooodne dávnejšie 🙂 ťažká totalita..

vejula
23. nov 2009

totalita???? Tak to si mala adrenalín aj ked si hrávala na orgán v kostole vzhladom na režim.... Však to bola pomaly zakázaná protištátna činnosť 🙂

zazalienka
23. nov 2009

no veď to... aaale dalo sa prežiť všetko.. nesťažujem si..

lenocka84
23. nov 2009

jaaaaaj baby tusim ma zacina chytat unava
ale ked mne sa este nechce do postele ☹

zazalienka
23. nov 2009

ja skúsim počkať na mangela.. keď sa mi podarí.. doteraz som sa vykecávala s Miškom.. tak ma pekne kopkal ako keby rozumel..

vejula
23. nov 2009

jááj kočky tak vy ste už asi zaľahli čo????

zazalienka
23. nov 2009

ešte nie.. mangel príde po polnoci, tak idem dať sprchu a niečo prečítať, nech sa uspím..

vejula
23. nov 2009

jáj takto. Tak poctivo čakáš na mužíčka 🙂

zazalienka
23. nov 2009

nooo, ale nejak ma láme.. a ráno vstávam 5.50 hod. do práce.. tak idem asi na ucho..

vefi89
24. nov 2009

Caute kocky 😉

Garonka, kde sa tulas?

Lubka, ako dopadla svadby??

kukucka26
24. nov 2009

ahojte je tu niekto nemozem verit vlastnym ociam robila som si rano test woman baby a su tam prekrasne jasne dve ciarocky a meska mi menzes 5 dni som tehulka?

vefi89
24. nov 2009

kukucka, ak ti visiel test, tak poviem len tolko: Vitaj medzi nami 😉 😀

kukucka26
24. nov 2009

dakujem som velmi stastna

vefi89
24. nov 2009

uz by si len mala zavolat svojmu lekarovi 😉 ale ti gratulujem

lubka89
24. nov 2009

ahojte baby uz som zena 🙂

garonka
24. nov 2009

dobré ránko

práve raňajkujem 😀 z toho počasia sa nie a nie vytrepať z postele

vefi

ja sa tulam? a ty si kde včera bolaaaaaaaaa? ja som prespala cely deň 😀

lubka

gratulujem a aka bola svadba? napchavaš sa kolačikmi? 😀

lubka89
24. nov 2009

ahojte svadba bola perfektna 🙂 zabavali sme sa az do pol 7 rana🙂 a nenapchavam sa kolacikmi lebo som sa ich uz najedla🙂

garonka
24. nov 2009

fíha ste to poriadne pretiahli 😀 aj my sme sa bavili do pol 7 pokym sme sa dotrepali domov bolo osem hodin tak žžiadna svadobna noc ani svadobne rano sa nekonalo a o jedenastej budíček od môjho brata, že kedy prídeme keď ešte treba dopiť par fliaš 😀 ja som celu nedeľu ledva na oči videla 😀

carrie84
24. nov 2009

Kukucka - ja som to mala takisto - 5 dni meskalo, len tak z cviku som si spravila test, rovno som to sla hodit do kosa a skoro mi oko vypadlo, ked som zbadala tu 2. ciarku 🙂 Takze gratulujem 🙂

vefi89
24. nov 2009

Garonka,

ja som sa netulala, vcera sme rezali kurence, takze sme mali zabavu 😅 a dnes som sa stihla so svokrou dohadat, takze mame znova tichy dvor. Ani nie, ze dohadat, ale si ma vypocula a fajne. Vcera ako sme rezali a gerbovali tie sliepky, tak pod chvilou iba uvar nam caj (pomahala nam jej svatka) a do toho som im musela domacej lievat a uz o tretej sa to nedalo pocuuvat, tak som radsej odisla. a do vecera skoncili ako capy, vyzrali 2 litre domoviny a teraz vsetkym rozpravaju, ze ja som ich ozrala. Vyzerali ako svine, to nemalo absolutne hanby, a ja neznasam opitych a teraz ja som este najvacsia svina, lebo ja som ich dozrala. Tak to teda nie
takze som z toho fajne dojata.
Zase vcera som bola este v banke, chcela som spravit prevod a pani mi vravi, ze mam zablokovany ucet od Unionu. tak reku fajn. Hned som aj volala dakej blbej zenskej do poistovne, ze co je a ona mi zabila, ze mi dali exekuciu, lebo mi chybali dva mesiace poistenia a nikde ma nevedeli najst, takze nevedeli kam mi maju posielat postu a pod. Hlavna vec, ze ked śom bola minuli rok na poistovni, tak som sa so zenskou dohodla, ze mi na konci roka pride zuctovanie, a rovno aj tri seky na zaplatenie. A ja cakam ako sprosta, nic mi domov nechodi, hlavne ze exekutor na krku. Cez leto mi chodili ich ponuky na poistenie dovolenky a auta a neviem este coho a zrazu mi bude niekto tvrdit, ze nepoznaju moju adresu. Takze som vypalena az-az a hned som aj zacala riesit a zvazujem zalobu. Nedoplatok na poistnom mam 60 eur, a kedze ma nevedeli najst a to posunuli exekutorovi, tak mam platit 605 eur. Je to normalne? A este ani nie mojou vinou

Lubka a fotecky uz mas nejake?

vejula
24. nov 2009

Čavte kočky.... No tak pekne garonka, prespať celý deň 😀 Ale len si pospi ke to malé vyžaduje.
A vefi tak to si teda včera mala za deň, sa nečudujem že sa ti už ani net nechcelo....
No mne tu od rána vrtajú do panela, takže už mám z toho migrenu normálne, aj som sa bola von pejsť na hodinu som myslela že už skončia dovtedy a oni stále... Chúda psíčatko, ten ešte s tým svojim citlivým sluchom to musí mať hroznéééé. Tu len tak ležká ani nezašteká ani nič, čo je z tohoasi tiež na nervy. A ja len dúfam že malému to tam moc neduní, že mi neohluchne chúdatko....

vejula
24. nov 2009

A gratulujem Lubka, ty si vydržala až do siedmej rána???? To ja som lahla spať okolo tretej, lebo už som nezvládala.

lubka89
24. nov 2009

mam aj fotky ale len zopar 🙂 aj ja som nevladala ale sedela som 🙂

vejula
24. nov 2009

však hod ich tu.... ale na mojasvadba, lebo ja som dala tu zopár foto a mi ich vymazali,že tu len detičky a veci s tým suvisiace

lubka89
24. nov 2009

dobre skusim to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre