Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
7. dec 2009

ako tak kukám, tak na tejto strane sami smiech 😀

vejula
7. dec 2009

😀 😀 😀 vefiii tak ty sa nenudíš so svokričkou 😀 😀 😀 Tá moja sa stále iba sťažuje že týžden pred svadbou ked už bola s veľkým bruchom tak jej prišiel list od nastavajuceho že on bbude radšej platiť ale že si je nevezme. Že preplakala celé tehotenstvo a potom Ivan ( môj mm) bol strašne zlý ked sa narodil a stále plakal) A ako ona strašne trpela že bol taký zlý a muž si ju zobral až ked mal moj mm vyše roka. A to počuvam stáíle dookola... Ona asi nič pozitívnew v živote nezažila alebo čo, ked sa stále len sťažuje... Tak sa vyserem na chlapa zameram sa na dieťa a budem robiť všetko preto aby netrrpelo ani ono ani ja... Ale to jej povedať nemôžem...

vefi89
7. dec 2009

idem čo to porobiť a potom ešte zakuknem, hádam tu budete 😉

garonka
7. dec 2009

vefi no ani ja by som do zimy nešla ale čo už naši predkovia boli viac aktívny 😀 😀 😀 😀 ale tvoju svokru by som brala na debatu rehotala by som sa furt 😀

ani ja neznašam elegantnu obuv ja radšej tenisky ale ak treba niekam ísť problem lebo nemam čo na nohy k elegant.nohaviciam ja radšej rifle, botasky a tričko alebo mikinu to je moje 🙂

vefi89
7. dec 2009

veji, ja by som povedala 😅

garonka
7. dec 2009

vefi no bež len pilu nechaj na pokoji 😀

ja tu budem moja mamina sa ku mne dovali okolo tretej 😀

vejula
7. dec 2009

😀 😀 😀 vefi, tak to by ste si rozumeli 😀 Ale ty potom musíš byť šťastný človek... Ja to vidím na tej mojej kamoške ona z toho svojho pozitívneho myslenia normálne ani neochorie... Ona si veselo ide v daždi v žabkách do tesca, že aspon nebude musieť sušiť topánky 🙂 A kolkokrát za celý den len pivo pije a je zdravá ako buk... Ja to nechápem...
Garonka mne je tiež najlepšie v pohodlných veciach žiadne čačky mačky... PRoste cítim že to niesom ja ked mám oblečené niečo elegantné, necítim sa v tom ako doma 😉

garonka
7. dec 2009

veji a malo to aj nejake plus lebo moja babka sa na svojho muža môjho deda tak chorobne naviazala že až nikam nechodila bez neho ani v autobuse nebola no skratka ako pijavica bola na ňom a keď dedo zomrel pred 11 rokmi ona sa zrutila do depresie lieky berie doteraz nieje samostatna, je skratka nemožna nič nevie sama robiť 😠

garonka
7. dec 2009

veji a teplaky su najlepšia vec na svete 😀

vejula
7. dec 2009

Nom stačilo ked jej mm povedal ked sme sa mali brať a ona zas len samé problémy a kolko to bude stáť a tak.. Tak jej mm povedal, že nech sa uvedomí že ani na maličké sa nespýta ani ako sa máme že stále sa len čosi sťažuje... Tak povedala že už nieje jej syn a že da vymeniť zámok aby sa nedostal domov a takéto veci... Tak som si povedala, že čo hovorí len jednym uchom dnu druhým von a nereagovať. Samozrejme pokial by nezačala rýpať do mojej rodiny, to by som nezniesla a bolo by to asi to posledné čo by mi povedala, už by som sa tam neukázala...

vejula
7. dec 2009

fuuu no garonka, to je zas riadny extrem.... Fakt zlé ked sa človek tak naviaže na jediného človeka a ptom ked sa niečo stane tak sa zruti celý svet.... Určite treba byť trochu nad vecou a život nevidieť len v jedinom človeku.
A teplaky, su super, ja už chodim v teplákoch aj po uradoch, čo mi všetko ostatné lezie na nervy.

barbina182
7. dec 2009

vefi89 -- ti mas taky isti termin ako jaa.... 😉 aj ja budem mat chlapcekaa...

vefi89
7. dec 2009

Uz som tuuuuuuuuuu...Garonkaaaaaa ukkážžž saaaaaaa 😀 😀

vejula
7. dec 2009

nom garonka sa kdesi vytratila. Ja som prišla z vonku som bola so psíkom, aspon na chvílu kedže vždy ho začne drhnuť ked trocha pobene... Chudáčik malý chlpatý ušatý...
A čo píla už nabrúsená????

lubka89
7. dec 2009

ahojte ja som tu zase🙂

vejula
7. dec 2009

čaves lubi.. čo, naobedovaná????

vefi89
7. dec 2009

veji, hej, už som aj popílila za dva fúriky...neboj, hava to prejde čochvíľa a bude dobre. 😉

Lubka ahooj 🙂

lubka89
7. dec 2009

ahojte este som neobedovala svokor dovara 🙂

vefi89
7. dec 2009

fiha, tvoj svokor je kuchár??

lubka89
7. dec 2009

ano kuchar 🙂 robi v restauvacii

vejula
7. dec 2009

nom, to je fajn 😉 Je to lepšie ako sedieť na zadku, aj pôrod budeš mať lahší ked takto robíš... ja tiež ako porobím, ale je pravda že ked moc dlho stojím alebo sa ohýbam, ked dlážky umývam a tak, tak ma chrbát začne dosť bolieť. No ale snažim sa to trochu ignorovať aj ked to vždy nejde.

vefi89
7. dec 2009

Veji, veď jasné, že hýbať sa treba, ale ja idem asi do extrémov 😀 😀 ale ja mám tiež veľký problém so zohýnaním, takže tom sa snažím vyvarovať. Idem asi za mamou, nemám čo robiť, možno mi dá aj najesť 😀 😀

vejula
7. dec 2009

😀 😀 😀 Tak dobru chuť, potom sa pochváli čo si mala dobrého 😉 Ja si pôjdem asi na chvílku lahnuť ma akosi kláti.

mirka12011
7. dec 2009

ahojte...

mata1001
7. dec 2009

ahojte...

mirka12011
7. dec 2009

no co mati zvladla ci to v praci dalo sa ci ani nie?

mata1001
7. dec 2009

ahoj Mirka,ale ano celkom v pohode.rano mi bolo trochu zle ale to este v posteli ale potom to preslo.vzduch robi svoje...

a ty ako?

vejula
7. dec 2009

jáááj kočky tak som si zdriemla na tri hodky, bo som v noci moc nenaspala...

mata1001
7. dec 2009

vejulka tak dobre ranko zelam 😀 😀 😀

mirka12011
7. dec 2009

mati tak to je fajn, uvidis ako to pojde dalej...
vejala ani ja som moc nespala manzel ma zobudil ze kricim zo spa ale ked ma tak bolelo brusko...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre